Menüü
Ostukorv

VARISKIIT auguga

VARISKIIT auguga  EHTED
AINUEKSEMPLAR
VARISKIIT auguga
168.00€
Maksudeta: 137.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VARISKIIT auguga (A1)

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.

AINUEKSEMPLAR!

VARISKIIT on rohekas kristall, mille seest võib leida ka pruunikaid ja valgeid mustreid. Variskiidi roheline on üldiselt hele ja see kristall meenutab veidi Krüsopraasi, küll arvatakse Variskiit olevat tugevama toimega, kui seda on Krüsopraas. Variskiidi peamiseks leiukohaks on Nevada ja Utah osariigid Ameerikas ning Austraalia. Variskiidi teine nimi on Uthaliit. Variskiidi peamiseks omaduseks on hea õnne toomine erinevatesse elu aspektidesse, kõige enam armastusse ja materiaalsusesse.

Variskiit on õnneenergiaid kasvatava toimega kristall. Sellel on oskus muuta sind õnnelikuks ja aidata sul enda õnne nimel tööd teha. Muudab sind võimekamaks ja aitab sul enda heaolu nimel kõvasti pingutada. See kristall sobib sulle, kui sa oled kaotanud oskuse elu nautida ning sellest rõõmu tunda. Variskiit motiveerib sind hetke nautima, mis on väga suureks põhjuseks ja probleemiks, miks inimesed ei tunne enda elus õnne - neil puudub lihtne oskus hetke nautida. Lase Variskiidil end viia nii kaugele, et see kõik saaks sinus loomulikult tulla.

Variskiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- See kristall aitab tunda elust rõõmu, aitab naerda nii nagu sa sooviksid naerda, suurendab huumorimeelt ja vabastab sinu enda tekitatud blokaadid, mis ei lase sul õnne täiel määral tunda. Suurendab üleüldist energiat ja tõstab elujõudu.

- Lapsel on hea seda kristalli endaga kaasas kanda, kuna see julgustab, soosib positiivsust ja aitab suhtlemishirmust lahti saada. Hea kristall ka koolis endaga kaasas kandmiseks, et julgustada last olema seltskondlik. 

- Variskiit toob üldiselt head õnne ja aitab tuua ellu külluslikke võimalusi, toob töökoha neile, kes on töötud ja toob paremaid või soodsamaid töötingimusi neile, kellel on kehv töökoht. Eriti sobib kõikidele neile, kes tegelevad hooldamisega, õpetamisega ja meditsiiniga, sobib ka lasteaiatöötajatele või sotsiaaltöötajatele. Variskiit ei lase negatiivsusel hinge minna ja aitab säilitada elujõudu ning rõõmu, mida on selle töö juures kõige enam vaja.

- Variskiit on üks kristallidest, mis suudab avardada sinu silmaringi eelmiste elude osas. Meie eelmised elud on kujundanud meist selle, kellena me siia tänasesse kehasse sündisime. Variskiit suudab murda minevikumälestustesse, et meenutada erinevaid seikasi meie kaugemast minevikust. Variskiidi kasutamine või kandmine aitab sellele kaasa. 

- Variskiit õpetab sul ennast armastama ja aktsepteerima end sellisena nagu sa oled ja edendada sinu hinges tingimusteta armastust. Armastades iseennast suudad sa armastada ka teisi. Endaga rahul olles suudad sa märgata abivajajaid ja toetada teisi ilma, et sa ise oleksid kurnatud. Variskiit on eneseabikristall, mis aitab sul teha rahu teemadega, milles sa end süüdistad. Tegemist on kristalliga, mis aitab iseloomuomadusi parandada ja neid armastavamateks muuta. 

- Variskiidil on peale materiaalsete külluslike omaduste ka oskus armastuses õnne tuua. Variskiit aitab Aurast puhastada energiat, mis takistab armastada, armastust vastu võtta, seda jagada ja sellel ka ellu tulla. Variskiiti on hea sellel eesmärgil endaga pidevalt kaasas kanda ja eriti hästi toimib see talismanina. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Aitab leevendada stressi, mis tekib tundest, et inimene ei suuda aktsepteerida seda koormat, mis elu on talle andnud. Aitab lahti saada sellisest mõtteviisist: "Miks mina, millega ma olen selle ära teeninud?". Tegelikult on aga nii, et kõik probleemid on õppimiseks ja selle lahendamisel avaneb positiivsuse värav. 

Tugevdab veene ja veresooni, aitab neil puhastuda ning kaitseb veresoonte lupjumise eest. 

Variskiidil on oskus tervisega seotud soove täide viia, selleks hoia aeg-ajalt sea kristalli või ehet enda käes ja soovi, et tervenemine tuleks. Seda võid teha ükskõik millise terviseprobleemiga. 


SÜDAMETŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK

Variskiit mõjub kahele Tšakrale - Päikesepõimikule ja Südametšakrale. Variskiit aitab Südametšakra kaudu inimesele lootust anda. Sobib neile, kes on suhetes pettunud ja ei usu armastusse. See on kristall, mis aitab taastada usu romantilisse kontakti ja avab armastusega seotud õnneenergiaid. Sobib väga hästi vallalistele, kes soovivad suhet luua. Kanna Variskiiti koos mõne teise armastusekristalliga, et veelgi enam endale kaaslase otsinguil tuge anda. Sellel eesmärgil sobib Variskiitväga hästi kokku Fuksiidi ja Smaragdiga.

Variskiit on ka Päikesepõimikukristall ja see ei ole mitte ainult selle tervendaja, vaid ka selle taga asuva küllusemagneti avaja. See tähendab seda, et kui  Päikesepõimikutšakra on tervendatud, siis see hakkab sinu sees olevat materiaalse õnne kanalit avama. Soovitan Variskiiti kanda koos KrüsopraasiTiigrisilmaPüriidi või Oranži Kaltsiidiga

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam materiaalset õnne SÕNNIDELE ja armastust SKORPIONITELE.

Variskiit on Sõnni jaoks küllusekristall. Sõnn on tähtkujult see, kellel materiaalne kindlustunne võrdub heaoluga. Variskiit aitab tema ellu tuua head õnne ja võimalusi eneseteostamiseks. Sõnnil on kasulik Variskiiti kanda või hoida enda küllusekristallide keskel koos teiste küllusekristallidega. Sõnnile toovad õnne veel näiteks Nefriit JaadRoheline Aventuriin ja ka Fukstiit.

Skorpionis avalduvad ennekõike Variskiidi armastuseenergiad ja seejärel külluseenergiad. Skorpionile, kelle jaoks tundeelu on väga olulise väärtusega ja kes soovib iga hinna eest tagada endale emotsionaalselt rahulolu, on kõik armastusega seonduv ülioluline. Variskiit toob Skorpioni ellu armastuseõnne, aidates tema Südametšakrat tervendada.

Variskiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada Patšuliviiruki või eeterliku õliga või Bergamoti eeterliku õliga.

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2,5*0,8 cm
VARISKIIT auguga
AINUEKSEMPLAR
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.AINUEKSEMPLAR!VARISKIIT on rohekas kristall, mille seest võib leida ka pruunikaid ..
216.00€
Maksudeta:177.05€
VARISKIIT on rohekas kristall, mille seest võib leida ka pruunikaid ja valgeid mustreid. Variskiidi roheline on üldiselt hele ja see kristall mee..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses. La Tene kõrvarõngad "VARISKIIT" on kokku pandud Variskiidist ja ..
58.20€
Maksudeta:47.70€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
24.80€
Maksudeta:20.33€
Pildil olev MALAHHIIT ei kuulu komplekti, ole nii armas ja sa võid ka Malahhiidi enda uute Tsitriin geoodide kõrvale soetada. Küllus sobib küllusega k..
23.20€
Maksudeta:19.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.