Menüü
Ostukorv

MANGO KALTSIIT auguga

MANGO KALTSIIT auguga EHTED
MANGO KALTSIIT auguga EHTED
MANGO KALTSIIT auguga EHTED
MANGO KALTSIIT auguga EHTED
MANGO KALTSIIT auguga
21.70€
Maksudeta: 17.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MANGO KALTSIIT auguga

Võimalikud valikud

MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille teeb eriliseks see, et selle keemilises koostises on magneesiumi. Teistes Kaltsiitides seda ei esine. See ongi see aine, mis muudab selle Kaltsiidi heleroosaks. Mango Kaltsiidi peamisteks leiupaikadeks üle maailma on Brasiilia, Peruu, Mehhiko, Tšehhi, Slovakkia ja USA.

Mango Kaltsiit on tõeliselt armastusväärne kristall, see pulbitseb romantikast, sõprusest, andestamisest, headusest, tingimusteta armastusest ja tolerantsusest. Mango Kaltsiit on tõeline hingeabiline, aidates sinu emotsioone ja tundeid toetada ning juhtida. Kristall, mis aitab sul alati õiglaselt nii iseenda, kui ka teiste inimestega käituda. Kui sa tunned, et sa ei oska end piisavalt palju väärtustada, armastada, enda eest hoolitseda või seda sama teistega teha, siis Mango Kaltsiit olgu sinu kristallkaaslaseks ajal, mil oled need oskused omandanud.

Mango Kaltsiit abistab neid, kes on äsja suhtest lahku läinud või, kes on matnud oma lähedase. Mango Kaltsiit on üks leinakristallidest, aidates suhte lõpuga ja surmaga leppida. Selleks sobib Mango Kaltsiidi kaasas kandmine või stressi komplektidesse lisamine.

Mango Kaltsiit aitab sind ühendada sügaval tasandil armastusega, aidates sul mõista seda, mis see armastus üldse on, milleks see vajalik on, kuidas ennast armastada, aktsepteerida ja kuidas armastust välja jagada. Igaüks, kes puutub kokku selle kristalliga, saab Mango Kaltsiidi poolt tervendatud. Mango Kaltsiit aitab sinus neid külgi parandada, mis on seotud armastuse ja selle mõistmisega. Kui sa oled liialt range oma lähedastega, siis see aitab sul muutuda leebemaks. Kui sa ei oska vastu võtta komplimente, siis see õpetab sind neid vastu võtma. Või näiteks, kui sa ei oska endas ilu näha, siis Mango Kaltsiit aitab sul seda endas märgata. Tegemist on universaalse armastusekristalliga ja on kindlaks abiliseks Roosale Kvartsile. Neid kahte kristalli on mõistlik koos kanda, et veelgi intensiivsemat tuge sellel alal saada. 

MANGO KALTSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mango Kaltsiit aitab vabastada suhtlemise hirmu, aidates vabalt end väljendada ja olla enesekindel. Enesekindluse kristalliks on see kindlasti naistele ja tüdrukutele.

- Loob hea sideme perekonnaliikmetega ja aitab omavahel läbi saada. Mango Kaltsiit on ka sõprusekristall, mis aitab sõprust luua ja seda hoida. Aitab hoida lähedal vaid õigeid sõpru ja neid eemale Aurast tõrjuda, kes ei tohiks elus eksisteerida.

- Mango Kaltsiit on väga kasulikuks suhteterapeudiks ja kristallkaaslaseks. Kanna seda kristalli või kasuta ajal, mil soovid mõista sügavamalt seda, mis suhe sul enda kaaslasega on. Seda siis, kui sa oled suhtes. Mango Kaltsiit aitab sul jõuda järelduseni, miks sind ja teda (enda kaaslast) on saatuse poolt kokku viidud, aidates sul mõista mida sa pead sellesse suhtesse andma ja kuidas temaga käituda nii, et see suhe saaks olla harmooniline. 

- Aitab armastust jagada sellele inimesele, kellele süda kuulub. Sobib neile, kes tunnevad, et nad armastavad kedagi, aga ei suuda sellele inimesele enda tundeid täiel määral väljendada ning ei soovi füüsilist lähedust. 

- Sobib neile kandmiseks, kes ei oska iseenda eest hoolt kanda ja aitavad vaid teisi inimesi või lähedasi.

-
Mango Kaltsiit on õppimise kristall, mis aitab õpitud kergemini ka kasutada. See on neile, kes soovivad kiirelt õpinguid ka praktiseerida ja teadmisi kasutama hakata. Sobib eriti neile, kes enda peas teavad kõike, aga ei suuda seda realiseerida.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab minevikus tehtud vigu enda sees tervendada. Kui sa aeg-ajalt muutud kurvaks, nutad ja materdad end millegi pärast, mida sa oled minevikus korda saatnud, siis Mango Kaltsiit aitab sul sellisest enesehävituslikust käitumisest väljuda. Mango Kaltsiit aitab sul iseendale andestada, et sa tookord nii vastuoluliselt käitusid, muutuda ja sellistest murdumistest kiiresti väljuda, kui need esile tulevad. 

- Vabastab laiskuse või soovi mitte midagi teha, aitab lahti saada ka hirmust, mis ei lase elus edasi minna.

- Aitab eemale hoida luupainajaid ja halbu unenägusid, sobib selleks kaelas kandmiseks või ka unenäopüüdja külge riputamaks. Lisaks sellele soodustab Mango Kaltsiit soodustab uinumist ja seega on seda kristalli kasulik magamistoas hoida.

- Tegemist on kristalliga, mis suudab ühendada sind surnud naiseenergiaga või Inglitasandil naiseenergiaga. Näiteks naisega, kes on tänaseks surnud, et temaga ühendust saada. Mango Kaltsiiti kanna endaga surnuaial kaasas, kui soovid enda vanaemaga, ema või mõne teise naissugulasega kontakteeruda. Kui sa tead, et sinu kaitseingel on naissoost, siis see aitab sul enda kaitseingliga tugevamas ja selgemas kontaktis püsida. 

- Mango Kaltsiiti kantakse koos Rodoniidi ja Apatši Pisara kristalliga, kui soovitakse vabastada end mineviku traumast. Eriti traumast, mis on seksuaalne või seotud armastamisega.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri (kui Kaltsilisi vee sees kasutada, hakkavad nad ajapikku lagunema, seetõttu tuleb neid mingi aja jooksul välja vahetada ja kulunud kristall loodusele kinkida). Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mango Kaltsiit aitab tervendada neerude funktsioneerimist, aidates üleliigsel veel kehast väljuda.

- Mango Kaltsiit tervendab naistehaigusi. Väga kasulikuks tervenduskristalliks nendele naistele, kellel on menopaus. Mango Kaltsiit aitab seda perioodi elus paremini üle elada. Sobib naistele, kellel on vähkkasvaja rinnas või emakas või mõni teine naistel esinev haigus. Mango Kaltsiit pakub emotsionaalset tuge sel hetkel ja õpetab lootust kõrgel hoidma, et tervenemine saaks kehas toimuda. 

- Hoides Mango Kaltsiiti padja all, aitab see hambaid tugevdada.

- Mango Kaltsiit suudab vabastada haigusseisundid, mille me iseendale läbi oma mõtlemise oleme loonud. Vahel usutakse haigusesse, vahel ise sisendatakse endale seda ja tekitatakse hirmu, mille tagajärjel tekivad füüsilised sümptomid. Sellise probleemi käes vaevlevad väga paljud ja Mango Kaltsiit on see, mis aitab vabastada need mõtted, mis tekitavad haigusi.

- Mango Kaltsiit aitab andestada, vabastada hirmud suhtlemise ees ja tervendab ärevusehäireid. 

- Aitab tervendada luid, käesooni, valutavaid käeliigeseid, käte nõrkust või sõrmede paistesolekut. Mango Kaltsiit on hea ka neile, kes tegelevad massaažiga, ravitsemisega ja kellel on enda töö juures vaja tundlikke käsi.

SÜDAMETŠAKRA

Mango Kaltsiit aitab sinu Südametšakrat väga sügaval tasandil tervendada, see jõuab isegi Tüümusetšakrani, mis asub Südametšakra sees. See tähendab seda, et Mango Kaltsiidil on oskus õpetada sind ka märkama enda elus seda kõige õigemat, aidates sul mõista seda, kes on sinu eluteele saadetud sind tõeliselt armastama. Lisaks sellele aitab Mango Kaltsiit vabaks saada hülgamisest, emotsionaalset traumast või üleelamisest, pettumusest ja vihast.

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale töötab Mango Kaltsiit väga intensiivselt ka Kroontšakraga. Mango Kaltsiidil on toime, mis ühendab Südametšakra Kroontšakraga. See tähendab seda, et see õpetab sind enda elus õigeid valikuid tegema, mis on soodsad sulle sinu tuleviku rajamisel, aidates sul täna langetada otsuseid, mis tulevikus sulle vaid õnne, rõõmu ja armastust pakuvad. Tänu Südametšakra ja Kroontšakra ühendamisele suudab Mango Kaltsiit üles äratada sinus armastuse Maa ja kogu selle planeedil elava vastu, aidates kaastunnet suurendada loomade, looduse ja inimeste vastu.

SODIAAK

SÕNNI abistab terve elu Mango Kaltsiidi kristall, aitab tal saavutada emotsionaalset tasakaalu, parandada läbisaamist perekonnaliikmetega ja toetada tema emotsionaalset arengut. Mango Kaltsiit aitab emotsionaalse tasakaalu hoidmisele lisaks leida ka armastust ja tuua armastuse head õnne. Selle kristalli abil saab Sõnn luua enda ümber armastava keskkonna, õppides samal ajal ka iseennast armastama ja austama.

VÄHILE toob Mango Kaltsiit armastuseõnne.

KAALUDEL aitab Mango Kaltsiit enda perekonnaga hästi läbi saada. See on perekonna õnnekristall, mis aitab Kaaludel perekonda luua ja hoida. Lisaks sellele toob ta Kaaludele armastuseõnne ning leevendab nende üliemotsionaalsust.

Mango Kaltsiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
34.10€
Maksudeta:27.95€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Kaelavõru ei kuulu auguga kristalli juurde.PISTAATSIA KALTSIIT toob ellu uuendusi ja uusi võimalusi. See on uute alguste kristall, mis aitab Sul ..
16.30€
Maksudeta:13.36€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
50.40€
Maksudeta:41.31€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
18.80€
Maksudeta:15.41€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruk..
18.00€
Maksudeta:14.75€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
1.00€
Maksudeta:0.82€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
10.80€
Maksudeta:8.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.