Menüü
Ostukorv

AMASONIIT auguga

AMASONIIT auguga EHTED
AMASONIIT auguga EHTED
AMASONIIT auguga EHTED
AMASONIIT auguga EHTED
AMASONIIT auguga
18.80€
Maksudeta: 15.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMASONIIT auguga

AMASONIIT on ülim rahutoojatasakaaluloojaenergiate harmoniseerijanärvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahutasakaaluenesetervendavat väge ja kaitseingliga ühenduse loomist. Amasoniit on imeline igal tasandil, aidates sind kui vajad energiaid, mida on Amasoniidil kinkida. 

Amasoniit on rohekas-sinakas kristall, mida leidub heleda-pastelse tooniga kui ka väga erksa värvusega. See oleneb sellest, kust kristall on kaevandatud. Erksamat tooni Amasoniiti leidub Venemaal. Peamiselt on võimalik seda kaevandada Peruus, Indias ja Madagaskaril. Amasoniit on väga hea energiate filter-kristall, nagu ka Mäekristall, millel on oskus negatiivset energiat Aurakehast välja saata. Amasoniiti on hea kanda, kuna see aitab neid, kellel ei ole oskust intuitsiooni arendada. Amasoniit avab blokaade, mis ei lase alateadvusel võimekamaks muutuda.

Juba Mesopotaamias kanti Amasoniidist valmistatud ehteid selleks, et kaitsta end ebaõnne eest, mis võis ära viia nii jõukuse kui ka tervise. Amasoniiti kanti ka selleks, et kui meie aeg selles kehas hakkab läbi saama, ei jääks hing kinni siinsesse ellu. Amasoniit laskvat hingel ilma probleemideta kiirelt uude ellu ümber kehastuda. Vana-Egiptuses on Amasoniiti kasutatud väga palju kristalliehitistes ja -templites selleks, et see aitaks spirituaalsel kohal olla veelgi spirituaalsem. Amasoniit aitas samuti läbi viia spirituaalseid rituaale.

Amasoniit on kasulik tööalaselt, aidates sul end paremini väljendada ja teiste jaoks arusaadavamaks teha. Sobib müügitöö edendamiseks, avalikeks esinemiseks, koosolekute elluviimiseks ja ka presenteerimisteks. Amasoniit julgustab rääkima, andes sulle juurde enesekindlust ja aidates teistel näha sinu julgust ja enesekindlust.

Amasoniit on kristall, mis kannab endaga kaasas väga rahustavat jõudu. Võta see enda ellu, kui sul on vaja midagi, mis tooks sulle hingerahu. Amasoniit leevendab stressi ja aitab ärevaks tegevast energiast erinevatel tasanditel vabaks saada. Amasoniit loob vabadustunde ja tasakaalustab vaimset keha, aitab vabaks saada närvilisusest ja kontakti saada enda intuitsiooniga. Amasoniidil on oskus tugevamaks muuta sinu intuitiivsemat poolt, aidates sul olla energiatele tundlikum ja mõista seda, miks ja mida sa millegi kohta tajud. Amasoniit avab sind Inglitega suhtlema, aidates sul neid rohkem mõista ja leida enda kaitseingliga kontakti. Amasoniidi kristalli kasuta selleks, et end spirituaalsemaks muuta ja selles maailmas kiiremini areneda. Amasoniidi kristalli hoia enda voodi lähedal kui soovid paremini välja puhata. Amasoniit aitab ka prohvetlikke unenägusid näha ja on seega une ajal väga kasulikuks kristalliks.

Amasoniit aitab õppida kannatlikkust ning seda enda loomulikuks iseloomujooneks kujundada mitte ainult Neitsitel, vaid meil kõigil. Tegemist on suurepärase harmoniseerijaga, mis annab energialaengu ning õpetab olema kannatlik. Kui sa tunned, et oled kärsitu ja ei oska olla kannatlik, siis on see ilmselge märk, et sul on Amasoniiti vaja. 

AMASONIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tegemist on kristalliga, mis aitab tervendada ja luua suhteid. See muudab sind tolerantseks, vastutulelikuks, avameelseks, õpetab sind armastust vastu võtma ja seda ka jagama. Ideaalne kristall suhteõnne loomiseks. Kanna seda kristalli koos mõne armastusekristalliga, et muuta selle väge veelgi tugevamaks ja kui soovid suhteõnne. Hoia kristalli enda koduseinte vahel, et tuua perekonda õnne ja rõõmu.

- See kristall aitab sul paremini mõista, mida soovid, mida tahad, mis sobib ja mis mitte. See on eneseavastamise kristall, pakkudes palju selgustunnet just selles osas, mis sinule sobib. Amasoniiti kandes või seda enda ellu tuues, võid ühel hetkel märgata, kuidas eneseteadlikkus suureneb, kuidas kõik muutub sinu jaoks selgemaks ning lihtsamaks. Lisaks sellele on Amasoniit intuitsiooni kristall, muutes otsuste langetamisel teadlikumaks, aidates neid teha kergemini ja kiiremini.

- Kontakt kaitseingliga on see, mida Amasoniidi vägi suudab sulle pakkuda. Selleks kanna Amasoniiti ehtena või hoia Amasoniidi kristalle enda kodus. Amasoniit kutsub esile inglitepoolset kaitset ja sidet, aidates sul üles leida see kontakt. Lisaks sellele edendab Amasoniit unenägude nägemist, milles on tähendused ja kasulikud sõnumid.

- Soovitan lastele Amasoniiti, kes kardavad sõpruste loomist, uut keskkonda- näiteks kooli vahetamisest tekkinud muutust, uuendusi ja suhelda. Kingi oma lapsele Amasoniit, et teda julgustada, toetada ja pakkuda talle energiatuge, mis aitaks tal julgemalt vastu minna tundmatusele, võtta suuremat riski suhete loomisel ja anda talle kindlustunnet, millest tal puudu on.

- Amasoniit aitab kaasa unistuste ellu viimisele ja nende täitumisele. See paneb sind unistama ja see on üks väärtuslik omadus, mida Amasoniit suudab sulle kinkida kui oled selle enda ellu toonud. Kanna seda, hoia käes ja enda kõrval. Seda selleks, et õpiksid unistama ja kui sa seda juba oskad, siis suurendab see sinu soovmõtete täitumise tõenäosust. Lisaks Amasoniidile on suurepärased unistuste täide viimise kristallid Rutiilnõeltega Kvarts ja Goldriver.

- See kaunis kristall muudab sind teadlikuks kõige osas, mis sinu elu puudutab. Amasoniit aitab sügavat tähendust näha kõigel, mis sinuga toimub, aidates lugeda märke, mida saatus sinu teele on toonud ja selgelt näha, miks keegi sinu elus on. See on spirituaalselt võimekas kristall, mille energiad aitavad kaasa selgema pildi nägemisele. 

- Amasoniit on suurepärane intuitsiooni kasvu ja arengut soodustav kristall. Kui sa soovid, et kristall aitaks sul paremini ümbritsevat tajuda ja näha, siis Amasoniit on üks nendest kristallidest, mis sind aidata saab. Amasoniit aitab kuulata seda, mida tahab sinu hing, mitte seda, mida tahab sinu mõistus. Ideaalne kristall südame ja mõistuse kooskõlla viimiseks. Amasoniit parandab sisetunnet ja tõelisust ehk muudab intuitsiooni tugevamaks.

- Kui mõtete vabastamine on sinu jaoks ääretult raske ja see on üks sinu õnne takistavatest põhipunktidest, soovitan appi võtta Amasoniidi kristalli, et mõtete suunda ise kontrollida. Amasoniit aitab ära blokeerida negatiivse mõttemustri, mis võtab ära hea tuju ja enesetunde ning segab argipäeva. Amasoniidi kristallil on oskus juhtida sinu tähelepanu nendele teemadele, mis sind rõõmustavad ja õnnelikuks teevad.


- Amasoniit muudab sind kirglikumaks ja paneb sind enda soovide nimel võitlema. Amasoniit toob esile kire ja motivatsiooni, mis aitavad sul enda unistuste poole liikuda, nende nimel tööd teha ja pingutada. Amasoniit muudab inimese kartmatuks, aidates usaldada elu ja suurendades usku iseendasse. See kõik on täna veel puudu paljudel inimestel ja on miski, mida vajab igaüks, et elus suuri muudatusi läbi viia. Amasoniit on sinu kristall, kui tunned, et tahad olla julgem ja pealehakkavam.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Amasoniit on rahustav, energiaid tervendav ning vaimset ja emotsionaalset keha tervendava toimega. Amasoniit aitab kaasa traumast tervenemisele, vähendab stressitaset, aitab lahti saada muremõtetest, ülemõtlemisest ja paanikahoogudest. See on sobilik tervenduskristall sulle kui oled elus kogenud närvivapustust, kannatad pidevalt hirmude all ja sind on kerge endast välja ajada. Amasoniit muudab sind tugevamaks, vastupidavamaks ja enesekindlamaks inimeseks. Kanna seda kristalli ehtena, et selle tervendav vägi saaks alati olla sinuga ja aidata sul järk-järgult muutuda tervemaks ja optimistlikumaks inimeseks.

Kanna Amasoniidi kristalli, kui soovid enda südant ja südameveresoonkonda kaitsta ning tervendada. Amasoniiti kanna arütmia ehk südamerütmihäire korral. Aitab vererõhku stabiliseerida ja toetab emotsionaalselt tundlikke inimesi.

KURGUTŠAKRA

Amasoniiti võib kirjeldada kui kristalli, mis avab hingedemaailma, avab sinu hinge ja rahustab seda. Amasoniit on väga rahustava toimega ja see aitab elu viia väga stabiilsele rütmile. Amasoniit avab julguse rääkida välja ja oskuse näha tõde. Amasoniit tervendab Kurgutšakrat, aidates kaasa tunnete väljendamisele, mõtete rääkimisele, parandab esinemisvõimekust ja enda eest seismise oskust. See julgustab rääkima ka kõige keerulistematel teemadel ja nendega, kellega on raske kontakti leida. Kristallil on imetlusväärne jõud avada sind lähedastele ja seeläbi muuta suhteid tugevamaks ja sügavamaks. Kasuta Amasoniiti eelkõige enda tervendamiseks ja usu mind, see toob kasu ka sinu suhetesse, muutes sind avameelsemaks.

SODIAAK

Kõik tähtkujud võivad kanda erinevaid kristalle. Teatud tähtkujud suudavad kiiremini võtta mõned energiad kristallidest rohkem endasse.

Amasoniit on VÄHI ♋  ja SKORPIONI ♏ jaoks väga rahustava, pinget maandava ja tasakaalustava toimega. Neile kahele vee-märgile toob Amasoniit lisaks rahule ka armastuseõnne. Seega on Amasoniit neile kahele tähtkujule väga vajaliku väärtusega kristall, tuues neile kaks eluks vajalikku elementi ja viies need paika. Amasoniit toob nendele tähtkujudele suhteõnne ja abieluõnne.

Amasoniit mõjub KALADELE ♓ ja JÄÄRALE ♈ enesetervendavalt, rahustavalt ja loob tugeva sideme kaitseingliga. Soovitan neil kahel tähtkujul kanda Amasoniidi kristalli selleks, et luua tugev telepaatiline side inglitemaailmaga, enda intuitsiooni ja kaitseingliga. Amasoniit toob nendele tähtkujudele suhteõnne ja abieluõnne.

NUMEROLOOGIA

Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne-,  julguse-, edu-, tööõnne-, erialalise edu, enesekindluse- ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.

Amasoniidi kristalli on kõige parem laadida Tselestiit geoodil nii Kuu- kui ka Päikesevalgusega. Puhastatakse jasmiiniga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm, toode ei sisalda paela ega ketti.
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.30€
Maksudeta:1.07€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett JÄÄR "INTUITSIOON" on mõeldud neile, kes ..
21.75€ 29.00€
Maksudeta:17.83€
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane ku..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja..
49.60€
Maksudeta:40.66€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
21.70€
Maksudeta:17.79€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristal..
1.80€
Maksudeta:1.48€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.