Menüü
Ostukorv

PILTJASPIS talisman paelaga

PILTJASPIS talisman palega EHTED
PILTJASPIS talisman paelaga
15.39€
Maksudeta: 12.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PILTJASPIS talisman paelaga

PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasulik erineva ala artistidele või meelelahutajatele.

Piltjaspis on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest.

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 

Piltjaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Toob ärilist edu, tööalaseid kordaminekuid, tehingute tegemisele annab lisaõnne, suurendab võimalust materiaalseteks kordaminekuteks. Kanna Piltjaspist, kui tunned, et sul oleks lisajõudu vaja mõne projekti elluviimiseks või viljaka lõpptulemuse saavutamiseks. Piltjaspis on õnnetoov kristall ja kui seda kanda teiste materiaalsete kristallidega nagu näiteks Püriidiga, siis nende kristallide külluslikud omadused avanevad veelgi võimsamalt.

- Selle kristalli puhul on tegemist ärilist õnne, rikkust, küllust ja rahavoolu aktiveeriva kristalliga. Too see kristall enda ellu, kui soovid enda elus majanduslikku õitsengut üles äratada. Piltjaspis toob häid ideid selle kohta, kuidas enda ellu rikkust luua. See paneb sind töötama, tegutsema ning inspireerib midagi edukat looma. Piltjaspise kristall on õnnekristall, millega on sul võimalus enda ellu rikkuseenergiat tuua.

- Artistide esimeseks õnnekristalliks ärilisel tasandil on Piltjaspis ja loomingu aktiveerimiseks Ookeani Jaspis. Need kaks kristalli võiksid artisti loometoas/-keskkonnas alati olemas olla, et küllus ja inspiratsioon oleks alati tagatud. 

- Piltjaspis toob tuge ja toetust ajal, mil hirm on sinu üle võimust võtnud. See leevendab hirmutunnet, aitab sul kaine peaga mõelda ja ületada enda sees olevaid hirmusid. Piltjaspis oma energiaga pakub sulle kaitset ning emotsionaalset tuge.

- Piltjaspis aitab sul suurt pilti näha ehk mõista elu erinevate külgede alt vaadatuna. See toetab spirituaalset arengut, aidates sinu silmaringi avaramaks muuta. See muudab sind elu suhtes uudishimulikuks ning suurendades sinu enda soovi maailma paremini mõista.

- Piltjaspisel on olemas võime panna õitsema ideed, mis sinu sees on. Kui sa seda endaga kaasas kannad või hoiad seda enda koduseinte vahel, siis see annab sulle energiat, jõudu ning soovi enda ideid füüsiliseks muuta. Kui sa tunned, et sul on palju ideid, kuid sul jääb puudu motivatsioonist või julgusest, siis sa oled õige kristalli leidnud. Piltjaspis on sellisel juhul suurepäraseks abiliseks!

- See kristall on suurepärane eneseteostuse kristall, millega on võimalik enda oskusi parandada, täiustada ning anne välja tuua. See avab sind enda isiklikku jõudu kasutama, seda väljendama ja rakendama. Piltjaspisele leia koht enda elus ning see tasapisi suunab sind enda annet väljendama ning teistele seda näitama. See inspireerib seda edasi arendama ning leidma võimalusi, kuidas seda kasulikuks muuta.  Kuna Piltjaspis on külluse, rahavoolu ning ärilise õnne kristall, siis see aitab sul enda ande tööks muuta.

- Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aitab head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Seda eriti siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

- Piltjaspist ma soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida oma rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse kogu lapseootel naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli terve raseduse vältel kanda ja kasutada, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes väikesele beebile võimaluse siia ilma sündida rahus ja tasakaaluka Auraga.

- Piltjaspis aktiveerib loomingulise voolu, mis omakorda toob inspiratsiooni ja motivatsiooni. Ideaalne kristall neile, kellel on oma töös loomingulisust vaja kasutada. Piltjaspis aitab näha nägemusi selle kohta, mida sa looma peaksid hakkama, aidates oma visioone ja nägemusi füüsiliseks muuta.

- Piltjaspis toob tööedu ja ambitsioonide täitumist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Piltjaspis on viljakusekristall, kui seda kasutada ja kanda koos Punase Jaspise või Punase Aventuriiniga.

- Piltjaspis suunab suitsetamisest loobuma, aidates mõista seda, miks selline tegevus on halb ja ei vääri sinu tähelepanu. See aitab sujuvalt minna üle tervislikumale eluviisile, aidates sul teha enda keha ja hinge jaoks tarku valikuid. Analoogse väega on Suitskvarts. Kui soovid kindlasti väga kiiresti ja hea lõpptulemuseni jõuda, siis on tark neid kristalle koos kasutada või kanda näiteks ehtena.

- Piltjaspis aitab välja tulla rasketest traumadest ja on üks kristallidest, mis aitab operatsioonijärgselt taastuda. Piltjaspist on mõistlik kanda endaga või hoida enda läheduses terve tervenemise ja taastumise perioodil. Piltjaspis blokeerib tüsistuste tekkimist ja süstib elurõõmu ning jõudu, mis on tervenemise jaoks üliolulised faktorid. Piltjaspis aitab üle saada pikaajalisest haiglas viibimisest, aidates elujõudu suurendada ja uuesti tavapärasesse elurütmi naaseda.  

- Piltjaspis aitab mineraalainetel kiiremini kehasse jõuda ja üleüldiselt vitamiine kergemalt omaks võtta.

- Piltjaspis aitab tervendada neerudega seotud probleeme.  

PÄIKESEPÕIMIK

Piltjaspis on Päikesepõimikut aktiveeriva ja tasakaalustava toimega. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks. Kristall, mis aktiveerib Päikesepõimiku küllusenergiaid ligi tõmbama. Mida aktiivsemini töötab sinu Päikesepõimik, seda külluslikumad võimalused sinu teele satuvad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Piltjaspis kõige enam SKORPIONITKALJUKITSE ja VÄHKI.

Piltjaspis on Kaljukitse külluse- ja materiaalse edu kristall. Piltjaspis toob Kaljukitse ellu rahavoolu, oskuse leida üles oma unistuste töö ja tööpositsioonil kõrgemale tõusta. Kaljukitsel on kasulik Piltjaspist enda kodus, küllusekristallide keskel või tööjuures hoida. Kanda sellel perioodil, mil soovitakse materiaalset kindlustunnet ja heaolu saavutada.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnnekristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluseõnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Piltjaspist soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x1,9x0,5 cm. Paela pikkus ca 45 cm.
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
14.60€
Maksudeta:11.97€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja mater..
24.90€
Maksudeta:20.41€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
10.90€
Maksudeta:8.93€
La Tene erikollektsiooni käekett KALJUKITS "KÜLLUS JA RAHAVOOL", koosneb Piltjaspise, Druzy Ahhaadi ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. Väeeh..
38.80€
Maksudeta:31.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
17.50€
Maksudeta:14.34€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
13.20€
Maksudeta:10.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.