Menüü
Ostukorv

SHATTUSKIIT talisman paelaga

SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga EHTED
SHATTUSKIIT talisman paelaga
39.50€
Maksudeta: 32.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHATTUSKIIT talisman paelaga

Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.

SHATTUSKIIT on intuitsiooni arendav kristall, mis muudab tugevaks taju ja vaistu. Lisaks suurendab heaolutunnet, elurõõmu ja optimismi.

Shattuskiit on kauni sinaka tooniga kristall, mis kannab endaga kaasas tugevat spirituaalset energiat. Seda kandes või kasutades suundub inimese Auravälja insipreeriv energia. Energia, mis paneb inimese end muutma, ümber kujundama, kiiremini õppetundidest õppima ja spirituaalselt arenema. See on silmi avav kristall, mille energiat ei tasuks alahinnata. Selle kristalli poole hakkab tõmbama sind siis, kui sul on õige aeg teha üks suur spirituaalne läbimurre.

Shattuskiit, mis leidub La Tene poodides, on pärit Namiibiast. Vahel võid leida ka meie toodete seast Shattuskiiti, mis on teiste kristallide sisse end lisanud. Nagu näiteks Malahhiidi ja Krüsokolla sees. Shattuskiit lisab jõudu, annab tarkust ja muudab inimese äärmiselt intelligentseks.

Tegemist on ka suurepärase kaitsekristalliga, aidates kaitsta spirituaalsel teel vales suunas liikumise. Mitte kõik spirituaalsed praktikad ja rituaalid ei ole kasulikud. Leidub ka väga palju valeinfot ja kahjulikke õpetusi, mis kandub inimestelt inimestele ja on allikaid, mida ei tasuks usaldada. Shattuskiit aitab inspireerival ja tervendaval allikal ning haigestaval allikal vahet teha. Kui sa soovid teada, mis on sinu jaoks kõige õigem spirituaalne tegevus, siis kanna Shattuskiiti ja lase sellel õigele teele end intuitiivselt suunata.

Tegemist on tugeva intuitsiooni arendava kristalliga, mis muudab märkimisväärselt tugevaks sinu taju ja vaistu. Eriti just inimeste tundma õppimise osas. See aitab tunnetada, keda saad usaldada, keda mitte. Kellele peaksid enda elu jagama ja kellele mitte.

Shattuskiit suurendab heaolutunnet, elurõõmu ja optimismi. Sobib suurepäraselt koos kasutamiseks Krüsokollaga, kui sul on soov end spirituaalselt arendada. Enda intuitiivseid oskusi tugevamaks muuta ja õppida energiaid tunnetama. 

SHATTUSKIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Shattuskiit avab ülima kiirusega intuitsiooni, nägemuste ja selgeltteadmiste kanali inimese enda sees. 

- Shattuskiit aitab unes näha prohvetlikke visioone, tuues selgeltteadmisi sulle endale enda elu kohta. See võimendab telepaatilist sidet kallite ja lähedaste inimestega. 

KOLMANDA SILMA TŠAKRA

Shattuskiit on selgeltnägemist esile kutsuv kristall, aidates kaasa telepaatiliste oskuste omadamisele ja selgelt tajumise tugevdamisele. Kui sinus on potentsiaali näha ja kogeda rohkem kui teised seda oskavad teha, siis Shattuskiit toob selle sinus esile. Kui Kolmas Silm aga ei ole veel elust ellu nii kaugele treenitud, et sa suudaksid seda teha, siis see aitab selles elus tajude suurendamisele ja tugevdamisele kaasa.

SODIAAK

Shattuskiit on tähtkujult Veevalajate ja Amburite kristall. Shattuskiit aitab informatsiooni koguda, seda talletada ja läbi seedida. Mõlemal tähtkujul on meeletu huvi elu vastu. Nad mõlemad soovivad kogeda palju, õppida ning areneda. Shattuskiit aitab seda teha, muutes elu põnevamaks ja huvitavamaks.

RAVITSEMINE

Shattuskiit aitab eemaldada valenägemusi ja hirme, mis ei lase intuitsioonil korrapäraselt töötada, aidates kontakti saavutada enda keha tunnetamisega ja tervendamisega. Kandes Shattuskiidi kristalli, suudad sa ise tajuda, mida sinu keha vajab või mis sellel viga parasjagu on, olles toeks alternatiivsetele tervendusvõtetele ja intuitsiooni tugevdamisele.


Shattuskiiti võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on 3,4x2,8x0,6 cm. Kristallis oleva augu läbimõõt ca 2,8 mm. Palela pikkus ca 30 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.