Menüü
Ostukorv

AKVAMARIIN poleeritud

AKVAMARIIN poleeritud KRISTALLID
AKVAMARIIN poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
AKVAMARIIN poleeritud KRISTALLID
AKVAMARIIN poleeritud KRISTALLID
AKVAMARIIN poleeritud
10.60€
Maksudeta: 8.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AKVAMARIIN poleeritud (A-kvaliteet)

Võimalikud valikud

AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.

Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariin kaitseb neid, kes töötavad merel või kes pidevalt sõidavad mere peal. Akvamariin annab oma kaitsekilbi selle inimese peale, et meri teda endale ei võtaks. Peale selle on Akvamariin ka nende tööedu ja materiaalse õnne krsitalliks. Selleks, et Akvamariin niiviisi töötaks, siis võiks seda kontaktis nahaga kanda. Kui on aga olemas enda laev, paat või mõni veesõiduk, siis oleks hea seda kristalli sinna sisse peita.

Akvamariin on tööedu kristalliks ka neile, kes töötavad juriidilises asutuses. Akvamariin aitab tuua tööedu, oskust asju märgata, oskust asju lahendada ja probleeme üles leida.


Akvamariin tervendab hirmu ujumise eest ja vee eest. Akvamariin aitab eelmise elu traumast vabaneda, mis on tavaliselt ka sellise probleemi põhjustajaks.

Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua.


Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.

Suhtlemine

Akvamariin on suhtlemise kristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste mitteusaldamisega ja tervendab komplekse, mis on suhtlemisega seotud. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamise ja sõnade kinni jäämisega.

Kui sul on vaja tööalaselt väga palju suhelda ja sa tunned, et sul jäävad sõnad kinni või sul ei jookse jutt väga hästi, siis hoia Akvamariini kristalli enda töölaua peal või kanna seda töö juures kaasas.

Vanadest sidemetest vabanemine

Kristall, mis aitab vanadest emotsioonidest vabaks lasta ja vanadel teemadel minna lasta. Akvamariin aitab hingest välja juhtida sidemeid, millest sa ei suuda loobuda aga millest sa peaksid loobuma. Akvamariin on kasulik neile, kes ei suuda reetmise või valu pärast enda eluga edasi minna.

Sellisel juhul võid sa Akvamariini kasutada enda kodu Feng Shui energiate parandamiseks. Kui kodus on palju Akvamariini, siis see tegelikult aitab sul kõikidest vanadest emotsioonidest ja ka inimestest vabaks lasta.

Inglitega suhtlemine 

Akvamariin on "Inglite kristall", sellel kristallil on oskus sinu meeli avada Inglitega kontakteerumiseks ja ka iseenda hinge mõistmiseks. See on kristall, mis avab sind sõnumitele, mida Inglid soovivad sulle saata ja see õpetab sul Inglitega suhtlema. See aitab sul enda mõtteid nendele saata ja kui me õpime nendega rääkima, siis on meil palju suurem võimalus erinevaid vastuseid enda kohta teada saada.

Kui sul on juba olemas Inglikristallide komplekt või oled mõned endale leidnud, siis lisa nende sisse ka Akvamariini kristall. Sa võid ka endale Inglikristallikomplekti looma hakata ja seda hoitakse üldiselt magamistoas. Inglikristallid töötavad meie hingega läbi une kõige paremini. Akvamariin selles kristallikomplektis aitab sul Inglitele teateid saata ja see aitab neil kuulata sinu mõtteid. Võid ka lihtsalt ainult Akvamariini voodi kõrvale panna.

Armastamine

Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone sisse, et me anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa ellu tulla.

See on UUE ARMASTUSE leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi "kinni" jäänud, siis Akvamariin aitab värskendada teie tundeid.

Akvamariini kristalli kasuta armastusekristallide komplekti loomisel. Armastusekristalle hoitakse magamistoas või kodu Lõunapoolses piirkonnas. Lõuna-ilmakaar sümboliseerib armastust ja kui sa tahad enda ellu või suhtesse armastust ligi kutsuda, siis hoia Akvamariini seal piirkonnas. Sa võid luua sinna spetsiaalse armastusekristallide aluse või mõne taime potti selle panna.

Akvamariin on abieluõnne üks peamistest kristallidest. Seda kantakse selleks, et suhet sinu ja kaaslase vahel muuta sügavamõttelisemaks. Akvamariin toob abiellunutele energeetiliselt õnne, hoides kahte hinge tugeva liiduna koos. Akvamariini kingitakse ka pulmade puhul! Nii Akvamariin kui ka Larimar on kristallid, mis aitavad armastust tugevdada, suhet koos hoida ja järgmistesse eludesse seda sidet kaasa viia.

Lapse hea uni ja lapse rahulik meel

Akvamariin on ideaalne kristall nii väikestele kui ka suurtele lastele. Akvamariin on äärmiselt rahustava toimega ja sobib lapse stressi leevendamiseks. Lapsed ei mõista, miks nende stress tekib ja nad üldiselt elavad selle nii välja, et täiskasvanud inimene ei saa oma lapse käitumisest aru. Akvamariin aitab leevendada stressi, mida inimene ise ei suuda endale teadvustada.

Väga kasulik on hoida Akvamariini kristalli lastetoas, et lapsel tuleks hea uni, ta oleks päevasel ajal väga tasakaalukas. Akvamariin leevendab üleliigset aktiivsust, mis on sarnane hüperaktiivsusele.

Feng Shui Edel

Akvamariini on kasulik kodu Edela piirkonnas kasutada ja sinna seda kristalli viia. Akvamariin aitab selles ilmakaares tuua perekonda rahu, harmooniat, perekonna omavahelist läbisaamist, stressi leevendust ja aitab perekonda ühendada.

Armastuserituaal pildiga

Akvamariiniga saab teha armastuserituaali sinu ja sinu kallimale. Seda kasutatakse selleks, et suhet tugevdada ja armastust võimendada.

Selleks võetakse suhteliselt värskelt tehtud ühine pilt, kus teisi inimesi pildi peal ei ole. See pilt asetatakse laua peale, soovituslikult magamistoa lauale.

Selle peale pannakse kaks Akvamariini kristalli. Akvamariinid pannakse mõlema südame kohale. Need pannakse sinna Noore Kuu loomise päeval ja lastakse seal olla liikumatult kolm kuud, kuni neljanda Noore Kuu loomiseni.

Peale neljandat Noore Kuu loomist võetakse mõlemad Akvamariinid ja asetatakse kokku teiste armastusekristallidega.

Akvamariinid ammutavad iseendasse teie energiat ja nüüd, kui need armastusekristallidega kokku viiakse, siis need suunavad teisi armastusekristalle teie energia ning armastuse jaoks tööle. Need Akvamariinid jätsid teie energia meelde ja nende ühine eesmärk on teid koos hoida ning teie armastust tugevdada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.

- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.

- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.

- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.

KURGUTŠAKRA

Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.

Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.

Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.

Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.

SODIAAK

KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 

VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.

SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.

KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall - see on üks Kaksikute armastusekristallidest. Akvamariin ennekõike suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma kolemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT

ASTROLOOGIA

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Akvamariini võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
61.00€
Maksudeta:50.83€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
1.60€
Maksudeta:1.33€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.30€
Maksudeta:1.08€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
2.50€
Maksudeta:2.08€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
19.90€
Maksudeta:16.58€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.67€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud 2023 KAITSEKRISTALL
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
1.00€
Maksudeta:0.83€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
14.40€
Maksudeta:12.00€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
4.90€
Maksudeta:4.08€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
2.80€
Maksudeta:2.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.