Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE HEMATIIT auguga

VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT auguga
18.00€
Maksudeta: 14.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE HEMATIIT auguga

VIKERKAARE HEMATIIT on tugevalt maandava toimega kristall, aidates lahti saada pingest, stressist ja muremõtetest. Sobib ideaalselt inimesele, kes kaldub ülemuretsema ja -mõtlema. Sobib energiate maandamiseks ja iseenda tasakaalustamiseks.

Vikerkaare Hematiit on naturaalsest Hematiidist ripats, mis on kombineeritud Götiidiga. Götiit annab Hematiidile vikerkaare värvides tooni. See muudab Hematiidist ripatsi läikivaks ja valguse käes liigutades värvimuutvaks. See on tõeline mineraalide kooslusest tekkinud kunstieos. Andes Hematiit ripatsile vapustavalt ilusa välimuse. Götiit on rauda sisaldav mineraal.

Vikerkare Hematiit tõmbab iseendasse negatiivset energiat nii selle kandjast kui ka keskkonnast, milles see eksisteerib. Muutes selle tugevaks kaitsekristalliks ja energiate puhastajaks. Tänu sellele toimele, tuleks seda kristalli aeg-ajalt puhastada, et eemaldada sellesse kogunenud negatiivset energiat.

Tegemist on kristalliga, mis aitab tuju parandada ja positiivsust juurde süstida. See muudab selle kandja päeva rõõmsameelsemaks ja tasakaalukamaks, aidates kaasa optimistliku ellusuhtumise saavutamisele.

NUMEROLOOGIA

Vikerkaare Hematiit on õnnekristall neile, kelle eluteenumber on 9. See kristall suurendab selle inimese loomulikku õnneenergiat, aktiveerides Auraväljas õnneenergia kasvamise ning tuues palju inspiratsiooni enda unistuste täide viimiseks. Vikerkaare Hematiit kaitseb ka kurbuse, stressi ja negatiivsuse eest. Muudab eluteenumber 9 kandja spirituaalsemaks ja aitab kaasa enda elueesmärgi mõistmisele, avades silmad just seal, kus neid on vaja avada. Aitab tunnetada, mida on vaja suhetest õppida ja kuidas on vaja iseennast muuta. 

Vikerkaare Hematiiti võid laadida Šampanja Aura geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x2x1 cm. Augu suurus 4x4 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
7.20€
Maksudeta:5.90€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
VIKERKAARE HEMATIIT on tugevalt maandava toimega kristall, aidates lahti saada pingest, stressist ja muremõtetest. Sobib ideaalselt inimesele, ke..
16.10€
Maksudeta:13.20€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
16.10€
Maksudeta:13.20€
SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooks..
91.00€
Maksudeta:74.59€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
28.50€
Maksudeta:23.36€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.