Menüü
Ostukorv

ZEBRA JASPIS auguga

ZEBRA JASPIS auguga EHTED
ZEBRA JASPIS auguga EHTED
ZEBRA JASPIS auguga EHTED
ZEBRA JASPIS auguga EHTED
ZEBRA JASPIS auguga
6.80€
Maksudeta: 5.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ZEBRA JASPIS auguga


ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda väljanägemise poolest sebra välimust ja sealt on see esialgselt ka enda nimetuse saanud. Zebra Jaspise peamisteks kaevanduspiirkondadeks on erinevad Aafrika piirkonnad, India ja Brasiilia. See kristall on kõigile neile, kes otsivad endale kristalli, mis aitaks keskenduda ja mõtteid koondada. Zebra Jaspist kutsutakse ka Valge Tiigri kristalliks.


Zebra Jaspisel on omakorda veel erinevaid liike, mille värvused võivad olla pruunikate-beežikate ja rohekate triipudega. Nendel kristallidel on väga väikesed erinevused energia mõistes. Üldiselt on siiski Zebra Jaspis musta-valge kirju.

Zebra Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Zebra Jaspis on kristall, mis aitab või isegi laseb sul olla optimistlik. See kristall aitab tervendada probleeme, mis ei lase sul positiivne olla. Zebra Jaspis on kasulik probleemide lahendaja, aidates sul leida erinevatele situatsioonidele või keerulistele teemadele lihtsaid lahendusi. Kui sa kannad Zebra Jaspist, siis sa peaksid ennekõike seda mõju selle kristalli poolt tunda saama.

- See on kristall, mis aitab sul unistada ja lubab seda teha. Paljudel inimestel on probleeme unistamistega, nad lihtsalt ei suuda seda teha. Zebra Jaspis avab sinu meeled unistamistele ja soovmõtlemisele. Kui sa tunned, et sul ei ole unistusi, siis kanna seda kristalli, et sa hakkaksid uuesti unistuste peale mõtlema.

- Zebra Jaspis tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aitab Tšakraid korrastada ning on kasulik inimese Auras eksiteerivate energiate tööle käivitamisel. See on kristall, mis suudab erinevaid energiakanaleid omavahel tööle lülitada ja sobib igal ajal kandmiseks. Eriti sobib see perioodil, kus sa ise tunned, et sa ei ole niiöelda enda elemendis.

- Aitab tuvastada inimeste tõelisi palesid. Zebra Jaspist on väga kasulik kanda tööjuures või inimestega koos olles, kelle suhtes on sul mõningaid kahtlusi usalduse suhtes. Zebra Jaspis aitab sul tunda, kas inimene on sinuga siiras või tal on ees mask, mis varjab tema tõelist loomust. Kui sa seda kristalli kannad, siis inimesed ise paljastavad enda tõelise palge ja need, kes on siirad, need ei muutu sinu juures olles veidraks ega ka kahtlaseks.

- Soovitan Zebra Jaspist lastele kandmiseks, see aitab väikestele lastele ja noortele energiat anda. See on kristall, mis võitleb koolist tekkinud väsimusega ja üleüldise kurnatuse tundega. Zebra Jaspis on kasulik just lastele, kuna see aitab kasvaval lapsel kasvu- ja elumuudatustega kohaneda.

- Zebra Jaspis õpetab inimesele seda, et meil on võimalik ebavajalikust ja ebameeldivatest energiatest vabaks saada ning seda enda seest ära juhtida. Veel õpetab see seda, et meil on oskus armastust jagada ja soove teele saata ning universumilt vastu saada seda kõike füüsilisel kujul. Zebra Jaspis aitab paremat energiate tunnetust saada.

- Zebra Jaspis on neile kasulik, kes ei suuda mediteerida ja keskenduda, et visioone ning nägemusi näha. Nendel inimestel, kes seda ei suuda teha, nad eksisteerivad liialt palju materiaalses maailmas ning see võib segada visioonide nägemist.

- Sobib tervendajatele kandmiseks, et peale tervendusprotseduuri teise inimesega suudaks tervendaja tagasi kanalduda. See aitab vältida uimaseks minemist ja enda energia kadumist.

- Kanna Zebra Jaspist koos Sinise Kuldkivi, Magnetiidi või Rutiilnõeltega Kvartsiga, kui sa soovid enda unistusi universumisse saata ja enda unistuste ning soovide täitumist ligi kutsuda.

- Kanna seda kristalli koos Preseliga, et avada oma meeli Astraalrännaku kogemise ja nägemise jaoks.

RAVITSEMINE


Kanna Zebra Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Neerude ülitundlikus, neeru haigused, neerukivid, neerude funktsioonihäired. Zebra Jaspis aitab ükskõik, milliseid neerude probleeme tervendada, aidates seda organit taaselustada.

- Hammaste lagunemine, hambavalu ja kõik erinevad probleemid, mis on hammastega seotud.

KÕIK TŠAKRAD


Zebra Jaspis aitab tasakaalustada ja tervendada kogu Tšakrasüsteemi.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Zebra Jaspis kõige enam KAKSIKUID ja SÕNNE. Zebra Jaspis on Kaksikute meestele väga kasulikuks talismaniks, aidates võidelda stressiga ja tuues neile head tuju. Zebra Jaspis on ka Sõnni meestele kasulik, aidates neil keskenduda ja õppida. Eriti kasulik neile, kes töötavad keeruliste projektide ja ülesannete kallal.


Sõnnide jaoks on Zebra Jaspis väga vajalik kristall, see on kristall, mis aitab nende analüüsivõimet tugevdada. Sõnnid on niigi analüüsivad, kuid see kristall aitab nendel seda teha nii, et nad üle ei mõtleks ja endale liigset stressi sellega ei põhjustaks. See on kristall, mis aitab keskenduda töö tegemisele. Kristall, mis annab head õnne ja energiat töö tegemiseks. Zebra Jaspis on Sõnni jaoks ka tööedu ja õnnekristall.


Zebra Jaspis on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Sõnn-Kaksikuna ehk ülemineku ajal. Zebra Jaspis aitab sul end paremini väljendada, vähendada intriige enda elus, avada enda tundeid, see aitab sul leebemaks ja sõbralikumaks muutuda. Zebra Jaspis on Sõnn-Kaksikule väga hea suhteparandaja kristalliks. 

Zebra Jaspis aitab KAALUDE naistel olla enesekindlam ja see aitab neil paremini otsuseid langetada. NEITSI naistele mõjub Zebra Jaspis närve rahustavalt.


Zebra Jaspise kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valge kirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda väl..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, mille..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.AINUEKSEMPLAR!ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste li..
49.00€
Maksudeta:40.16€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.AINUEKSEMPLAR!ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste li..
49.00€
Maksudeta:40.16€
ZEBRA JASPIS ripats erikujuline (F) (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda ..
49.00€
Maksudeta:40.16€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.00€
Maksudeta:4.10€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.