Menüü
Ostukorv

PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)

PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe) EHTED
PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe) EHTED
PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe) EHTED
PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe) EHTED
PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)
78.50€
Maksudeta: 64.34€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PREERIA AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)

PREERIA AHHAADI kõige suurem jõud peitub selle oskuses kujundada inimese enda suhtumist positiivsemaksoptimistlikumaksõnnelikumaksmotiveeritumaks ja tasakaalukamakas. Seda kristalli kandes või kasutades tunned, kuidas sinu hing terveneb ühtäkki kiirel viisil. Tegemist on kiireloomulise energiatervendajaga, mida kasutada kindlasti perioodil, kus on sul ekstra energiat vaja millegi saavutamiseks või madalast energiast välja tulekul. Preeria Ahhaat sobib igal hetkel kandmiseks kuna selle vägi on miski, mida on kõigile alati vaja. 


Preeria Ahhaat ühendab sind iidsete teadmistega, viies sind kokku loodusseaduste ja taimede ning loomadega, andes sulle oskuse vaadata neid selge pilguga - kuidas taimi kasutada, kuidas loodust enda jaoks kõige ilusamal viisil ära kasutada, kuidas hoida seda, mida ise pakkuda Universumile ja palju muud. See loob suurepärase kontakti Universumi ja sinu enda vahel.

Tegemist on spirituaalselt väga arendava, kasvatava ning inspireeriva kristalliga, andes sulle julgust usaldada elu, näha ilu ja võlu väikestes detailides, pisiaasjades, tunda rõõmu ja üleüldiselt praktiseerida rohkem tänulikkust, mis omakorda muudabki hinge rõõmsameelsemaks ja õnnelikumaks.

Kandes Preeria Ahhaati võid kogeda ettekuulutavaid unenägusid, eriti kui sul on magamistoas sellised kristallid nagu Phosposideriit ja Skolessiit. Preeria Ahhaat teeb nendega suurepärast koostööd, aktiveerides sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra ettekuulutusi vastu võtma. 

Kindlasti riputa unenäopüüdjate külge auguga kristallekristallripatseid ja päikeserattaid, et aktiveerida veelgi selgemad visioone unenägude tasandil.

Preeria Ahhaat mõjub sarnaselt nagu seda suudab teha Oonüks, millega ma soovitan seda kristalli ka koos kanda. See aitab näha valesid läbi, tunda tõde kergemini, olla selgemates suhetes inimestega, aidates sul osata paremini end väljendada. Kaitseb sind teiste inimeste salakavaluse ja pahatahtlikkuse eest. Suurendab sinu intellektuaalset ja intuitiivset poolt korraga. Stimuleerib Kolmandat Silma nägema selgemalt, et mis tegelikult sinu sees ja ümber toimub. 

RAVITSEMINE

Preeria Ahhaat aktiveerib füüsilise keha tervendamise. Eelkõige aitab see kehale teha nii-öelda detoxit mürkainete vabastamiseks ja seejärel organeid ning kogu keha tööle seadistada. Kui sa oled põdenud haigust, oled midagi suuremat läbi elanud, mis on mõjutanud sinu füüsilist keha kuidagi, siis kindlasti esimesel võimalusel alustada Preeria Ahhaadi kandmist ning tervendada end ravimtaimedega nagu näiteks Red Reishi või Chaga, et pakkuda enda kehale kiiresti tuge, kui see seda kõige enam vajab. 

KÕIKIDE TŠAKRATE TERVENDAJA 

Lisaks sellele, et see suurendab kogu hingepotentsiaali ja annab tohutult suure laengu elada õnnelikku elu, aktiveerib see kogu Tšakrasüsteemi ühekorraga tervenema. Mida see tähendab? Selline energialaeng aitab teha nii-öelda detoxit kõikidele Tšakratele, vabastades sealt energiaid, mis takistavad energiatel liikuda. Tulemuseks ongi see, et tunned end suurepäraselt igas mõttes. Kas see ei ole mitte täiuslik? On ikka. 

Preeria Ahhaadile tuleb aega anda seda kandes, kuna kõikide inimeste Tšakrasüsteemid on väga erinevas seisus ja täpselt sellises seisus nagu need sinus on, nii see tervendabki neid. Kui vaja väga palju tervendada, siis võtab see rohkem aega. Kui mitte, siis energiamuutus saabub tegelikult päris kiirelt. 

SODIAAK

Preeria Ahhaati võib ükskõik kes kanda või kasutada. Igal kristallil on teatud tähtkujud, kellega Preeria Ahhaat suudab kõige enam koostööd teha, kas siis tervendamise või õnne loomise eesmärgil.

Preeria Ahhaat on tähtkujude vaatenurgast kõige kasulikum KALJUKITSELE ja VEEVALAJALE, aidates mõlemal neil saavutada hea kontakt iseenda intuitsiooni ning Päikesepõimiku vahel. Mida see tähendab? See annab väga selgeid teadmisi selle kohta, kuidas tööalaselt tegutseda, suurendades tööalast intuitsiooni.

Preeria Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogupikkus ca 2,6 cm. Kristalli suurus on ca 1x1x0,3 cm.
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruk..
18.00€
Maksudeta:14.75€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
19.00€
Maksudeta:15.57€
PREERIA AHHAADI kõige suurem jõud peitub selle oskuses kujundada inimese enda suhtumist positiivsemaks, optimistlikumaks, õnnelikumaks, motiv..
124.50€
Maksudeta:102.05€
PREERIA AHHAADI kõige suurem jõud peitub selle oskuses kujundada inimese enda suhtumist positiivsemaks, optimistlikumaks, õnneliku..
79.50€
Maksudeta:65.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.