Menüü
Ostukorv

ROHELINE KVARTS käekett (pärl 8 mm)

ROHELINE KVARTS käekett (pärl 8 mm) KÄEKETID
ROHELINE KVARTS käekett (pärl 8 mm)
22.90€
Maksudeta: 18.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KVARTS käekett (pärl 8 mm)

Võimalikud valikud

ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane roheline värvus, mille seest jooksevad läbi tumedamad rohelised jooned ning teised mustrid. Roheline Kvarts pärineb peamiselt Kreekast, lisaks leidub seda veel Marokos, Itaalias ja Venemaal.

Roheline Kvarts on kristall, mis hakkab sind lummama ehk sinu pilku püüdma siis, kui sul on aeg armastama asuda. Kellele hakkab see kristall meeletult meeldima, selle hing annab märku armastusevajadusest ja õigest hetkest, mil soovitakse oma ellu armastus.

ROHELISE KVARSTI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Roheline Kvarts toob sinu ellu häid ootamatuid võimalusi, kui sa seda kristalli kasutad. See on kristall, mis toob sinu eluteele materiaalset head õnne, materiaalset küllust, rikkust ja luksust. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis teeks sulle materiaalsed uksed lahti ning laseks sinu ellu külluse, siis on see kristall just õige.

- Kristall, mis aitab sul enda elu korda seada, aidates sul süsteeme luua ning enda kohustusi järjepidevalt lõpuni viia. Roheline Kvarts suurendab kohusetunnet ning oskust enda elu paremaks muuta. See on kasulik kristall ka selleks, et sa suudaksid enda tööd paremini teha.

- Roheline Kvarts blokeerib energia välja andmise, mis tekitab väsimusetunde ja mis ei lase sul teiste inimestega suheldes end hästi tunda. Eriliselt kasulik on see kristall siis, kui sind kurnavad sinu enda lähedased või need inimesed, kellega sa pead suhtlema.

- Roheline Kvarts leevendab emotsioone, mida sa ei suuda vaos hoida. Eriliselt selliseid emotsioone, mis põhjustavad piinlikkust, viha ja närvilisust. Roheline Kvarts suurendab enesekontrolli, mis on seotud terve Südametšakra energiakanaliga, aidates sinu Südametšakrat tervendada.

- See on kristall, mis aitab sul õppida kõike seda, mida Maa ise loob ja meile annab. Kristall, mis aitab sul õppida kõike seda, millega Maa on seotud. Heaks õppekristalliks neile, kes spetsialiseeruvad näiteks mineraalide, ilmastiku, maavara, maastiku, metsanduse, kalanduse ning kõikide teistele Maaga seotud erialadele.

- Roheline Kvarts aitab sul Maaga kontaktis olla, mõista seda, mida Maa on loonud ja miks sellised taimed ning looduslikud saadused meie kõrval eksisteerivad.

- Kui sul on probleeme seksuaalsusega, füüsilise armastusega, sa ei suuda lähedane olla ja sooviksid olla võimsama libiidoga, siis see kristall aitab sind. Roheline Kvarts suurendab vajadust olla oma partneriga füüsiliselt lähedane.

- Roheline Kvarts on taimenõidade kristall, mis annab head õnne ja  oskust taimi käsitleda. Roheline Kvarts on kristall, mida sa võiksid endaga igapäevaselt kaasas kanda, kui sa soovid taimede energiat ja nende tervendavaid omadusi selgeks õppida. Lisaks toob see ka küllust ravimtaimedega tegelemisel, müümisel ning nendest erinevate määrete/õlide valmistamisel.

- Kanna Rohelist Kvartsi koos Rohelise Aventuriini, MalahhiidiKinavariga või hoopis koos Fuksiidiga, kui sa soovid enda ellu küllust ligi tõmmata.

- Ma soovitan seda kristalli kanda meestel, kes soovivad enda ellu armastust kutsuda, armastust leida ja suhet parandada. Lisaks selle külluslikele omadustele suudab Roheline Kvarts mehe armuelu paremaks muuta. Vallalistele toob suhet ja suhtes olevatele meestele kirge enda kaaslase suhtes.

- Kanna Rohelist Kvartsi konkreetse materiaalse eesmärgi nimel ja loo sellele ümber külluslik maagia. Võta Basiiliku rituaali- & maagiaküünal, kraabi sellele noaga enda nimi ning aseta veel kandmata Roheline Kvarts küünla ette. Tõmba tikuga tuld ning küünalt põlema pannes lausu enda materiaalne soov. Hoia talismani küünla ees senikaua, kuni küünal on ära põletatud, alles siis hakka seda talismani kandma. Iga kord, kui küünla põlema paned, mõtle sellele soovile ning keskendu, et see kristall sulle just seda tooks. Kanna seda talismani senikaua, kuni soov on täitunud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roheline Kvarts aitab sul enda keha järjepidevalt tervendada ja sul enda tervisega tegeleda. See kristall aitab sul mõista, mida sa peaksid enda keha tervendamise jaoks tegema ja millised on need kahjulikud tegevused, mis sulle tervisemuresid põhjustavad.

- Tervendab silmi, silmapõletikku, turses silmi, nahalööbeid, reproduktsiooniorganite probleeme, põletushaavu ja päikesepistet.

- Roheline Kvarts annab alternatiivmeditsiini kasutamisele lisajõudu juurde, andes sinu kehale signaale, et sinu keha taimedeenergia kehasse vastu võtaks. Seda kristalli soovitan ma kanda siis, kui sa teed enda kehale taimedega teraapiat ja ravid mõnda haigust.

SÜDAMETŠAKRA JA KÜLLUSEKANAL PÄIKESEPÕIMIKUS

Roheline Kvarts töötab nende kahe energiakanaliga väga kiirelt ja hästi. Roheline Kvarts annab nendele jõudu koostöö tegemiseks, aidates sul leida enda unistuste töö. Roheline Kvarts aitab sul teha seda tööd, mida sa hinges sooviksid ja ka oskaksid teha, aidates sul leida üles see oskus, millega sa saaksid endale elatist teenida ning enda tööd hobina võtta.

NUMEROLOOGIA

Roheline Kvarts on 24. kuupäeval sündinute külluse-, jõukuse-, edu-, õnne- ja emotsionaalse tasakaalu kristall. Kui sa oled sündinud ükskõik millisel kuul 24. kuupäeval, siis see on kindlasti sinu üheks parimaks rahavoolu ja edu kristalliks. Roheline Kvarts aitab ligi kutsuda häid viljakaid ideid, plaane ja projekte, mis aitaksid su elus rahavoolu aktiveerida. Samas aitab see blokeerida ka liigset kulutamist ja materiaalset ebaõnne.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roheline Kvarts kõige enam KAKSIKUID ja KAALUSID. Roheline Kvarts toob nendele tähemärkidele küllust, jõukust, tööedu, head õnne, armastuseõnne ja rikkust. See on tugevatoimeline kristall, mis hakkab tööle sellega, kellele see head enesetunnet pakub. Kui Roheline Kvarts tekitab ebamugavust, siis sa ei ole sa selle kristalli energiaks valmis.

Rohelist Kvartsi kristalli soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
 ROHELINE KVARTSI eesmärk on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd.R..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Pildil olev MALAHHIIT ei kuulu komplekti, ole nii armas ja sa võid ka Malahhiidi enda uute Tsitriin geoodide kõrvale soetada. Küllus sobib küllusega k..
24.20€
Maksudeta:19.84€
Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et geood, mille tellid võib välja näha erinev sell..
16.90€
Maksudeta:13.85€
ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane rohel..
26.19€
Maksudeta:21.46€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga pa..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Selles käeehtes on ŠUNGIIT ühendatud TIIGRISILMAGA. Tiigrisilm lisab Šungiidile kaitsvat jõudu ja eriti just materiaalses mõttes. Šungi..
39.00€
Maksudeta:31.97€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus telli..
20.20€
Maksudeta:16.56€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
VAARIKAS on imeilus ja imemaitsev mari, mis on täis tervendavaid vitamiine ja positiivset energiat. Vaarikas on armastuse andja, mis tervend..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.