Menüü
Ostukorv

ROOSA AHHAAT käekett (pärl 8 mm)

ROOSA AHHAAT käekett (pärl 8 mm) EHTED
Uus -10 %
ROOSA AHHAAT käekett (pärl 8 mm)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
19.53€
21.70€
Maksudeta: 16.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA AHHAAT käekett (pärl 8 mm)
ROOSA AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvi energia juurde. Roosa sümboliseerib armastust, romantikat, heatahtlikkust ja õrnust, tuues välja Ahhaadi kaitsvad omadused ning suunates need armastusse, tunnetesse ja suhetesse.

Roosa Ahhaat on tugev kaitsekristall, mis kaitseb sinu emtsionaalset keha, aidates sul olla täpselt sellises seisus nagu sa ise soovid ja mitte lasta teistel mõjutada sinu emotsionaalset seisu. Roosa Ahhaat sobib suurepäraselt neile, kes on empaadid ja väga energiatundlikud inimesed, näiteks lastele.

Roosa Ahhaat on armastusekristall, mis neutraliseerib sinu Südametšakat, ravib seda ja avab sind tingimusteta armastama. See omakorda aktiveerib ka suhte- ja armastuseõnne. Mida südamlikum ja heatahtlikum sa oled, seda aktiivsemalt Südametšakra puhastub, terveneb ja tugevneb. Selle kaudu loob Roosa Ahhaat Auravälja energiamagneti armastuse ja sinu vahele.

Roosa Ahhaat aitab sul iseenda pahupooli ravida, aidates vabaks pääseda ja tervendades iseloomujooni, mis on sinu jaoks destruktiivsed. Nagu näiteks ülemõtlemine, kriitilisus, skeptilisus ja palju muudki. See avab sind armastusele, usaldusele ning muudab sind ka valule vastupidavamaks.

Kristall, mis aitab lahti saada pidevast kaitsepositsioonist, kuhu sinu hing soovib minna. Sobib neile, kellel on raske inimesi usaldada ühel või teisel põhjusel. See loob usalduse ja avab sind õigetele inimestele. Kuna tegemist on kaitsekristalliga, siis blokeerib see sinu eluteelt neid, kellel ei ole sulle midagi õpetada ja kes ainult tarbivad sind ühel või teisel viisil.

Roosa Ahhaat on naturaalne Ahhaat, mis on kuumutatud orgaaniliste värviosakestega. Kuumutamisel avanevad kristalli poorid ja nii on võimalik kristallide värve muuta. Tegemist ei ole sünteetiliste kristallidega, need on naturaalsed.

Roosat Ahhaati võid laadida Ahhaadi geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Jasmiini rituaaltaim.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käekett ca 19 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.