Menüü
Ostukorv

PUNANE AVENTURIIN kõrvarõngad täpp (ülekullatud metall)

PUNANE AVENTURIIN kõrvarõngad täpp (ülekullatud metall) EHTED
PUNANE AVENTURIIN kõrvarõngad täpp (ülekullatud metall)
8.90€
Maksudeta: 7.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AVENTURIIN kõrvarõngad täpp (ülekullatud metall)

Võimalikud valikud

PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Aventuriini kristallid üleüldse kannavad endas edasi ka Kvartsi ja on sellest ka loodud. Aventuriini sees olev Kvarts annab Aventuriinidele oskust energiat kiirelt edasi kanda ja ka samalajal endasse võtta, mis teeb neist kristallidest väga head tervendajad. 


PUNASE AVNETURIINI mõju kõrvarõngastena:

- Punane Aventuriin suurendab üldist energiat, jõudu, elurõõmu, suurendab elukirge ja aitab laiskusest lahti saada.

- Punane Aventuriin avab loomingu, suurendab inspiratsiooni ja avab loomingut füüsiliselt realiseerima. Punane Aventuriin suurendab eneseväljendust ja aitab fantaasiatel, mõtetel, ideedel ning kõigel sellel, mida inimene enda peas oskab visualiseerida, füüsiliselt väljendada. 

- Tööedu kristall neile, kes töötavad arhitektina, kujundajana, sisekujundajana, juuksurina, kunstnikuna, graafilise disainiga jne. 

- Kanna Punase Aventuriini kristalli, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled "mõttes rase" ehk tekitad endale ise rasedusega seotud sümptomeid. Punane Aventuriin aitab vabastada emotsionaalseid blokke, mis ei lase rasedusel tekkida. 

- Sobib neile kandmiseks, kes pidevalt muretsevad enda materiaalse seisu üle ja kes tunnevad, et nendel ei ole kõik materiaalselt korras. Aitab ka neid, kellel tegelikult on kõik olemas, kõik võimalused avatud, aga miski tema sees muretseb. Punane Aventuriin aitab sellest emotsioonist vabaks lasta ja samalajal tervendada Sakraaltšakrat, kuna see Tšakra on just täpselt selle mõtte ning probleemiga seotud. Peale selle, kui see probleem on tervendatud, avab Punane Aventuriin hea õnne külgetõmbe.

- Punane Aventuriin suurendab Auras head õnne, hea õnne ligi tõmbamist ja avab küllusekanali, mille kaudu inimene saab enda ellu häid võimalusi ligi tuua. 

- Punane Aventuriin on elujõuallikas. Kui sa oled pidevalt väsinud, kurnatud, sul ei ole energiat ja teotahet, siis Punane Aventuriin aitab sul seda kõike endas taastada. Punane Aventuriin võitleb laiskuse eest ja on eriti kasulik neile, kes ei leia motivatsiooni.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Aventuriin on väga kasulik naistele ja meestele, kellel on probleeme viljakusega. Punase Aventuriini kandmine aitab alternatiivselt tervendada just seda probleemi, andes kehale vajalikku vaimset energiat, mis suudaks viljakust tekitada.

- Soovitan Punast Aventuriini kanda naisel, kes soovib lapseootele jääda. Punane Aventuriin kiirendab rasestumist ja aitab kehal luua elu, mis on täis tervist ning elujõudu. Punane Aventuriin töötab siis, kui Auraväljas on juba hing ootel, kes soovib sündida. See, kas hing on ootel või mitte, saan ma eraseansil sulle seda öelda. Teine viis, kuidas ise seda teada saada, on see, kui naine on ise ilmutusi ja visioone tulevasest lapsest saanud.

- Punast Aventuriini on kasulik terve rasedusevältel kanda või vähemalt raseduse esimesel neljal kuul. Punane Aventuriin aitab ära hoida terviserikkeid, mis võivad lapsel ja emal raseduse tõttu esineda. See on võimas kaitsetalisman, mida saad endaga hoida, et kaitsta enda veel sündimata last.

- Punane Aventuriin tervendab vereringet ja käe sees olevaid sooni.

- Kui on olnud tervisemuresid, mis on seotud reproduktsiooniorganitega, siis on kasulik alternatiivtervendajana Punast Aventuriini kanda. See kristall aitab täielikult terveks saada ja takistab sellist sorti haiguste teket.

- Punane Aventuriin tervendab kahte esimest Tšakrat, milleks on Juurtšakra ja Sakraaltšakra

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Punane Aventuriin kõige enam JÄÄRA.

Punast Aventuriini võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.24€
Maksudeta:4.29€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pär..
5.86€ 6.90€
Maksudeta:4.81€
PUNANE AVENTURIIN taastab sinu energiavarusid, aidates Sul end füüsiliselt ja vaimselt aktiivsena tunda.Punane Aventuriin on üks Aventuriini ..
2.30€
Maksudeta:1.89€
PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Ave..
13.60€
Maksudeta:11.14€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
12.99€
Maksudeta:10.65€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spiritua..
2.60€
Maksudeta:2.13€
KOLLANE MAAGIA KVARTS on kristall, mis avab Sinu kodus külluse, rahavoolu, positiivsuse, edukuse ja ärilise õnne jaoks portaali. Lastes toob see väl..
1.50€
Maksudeta:1.23€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
8.90€
Maksudeta:7.30€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.