Menu
Your Cart

PSILOMELAAN auguga

PSILOMELAAN auguga JEWELRY
PSILOMELAAN auguga JEWELRY
PSILOMELAAN auguga JEWELRY
PSILOMELAAN auguga JEWELRY
PSILOMELAAN auguga
18.60€
Ex Tax: 15.50€
  • Stock: In Stock
  • Model: PSILOMELAAN auguga

PSILOMELAAN on tuntud enda õnnetoovate omaduste poolest. Tegemist on kristalliga, mida kandes saadab see kogu Auravälja õnne aktiveerivat energiat. See katab kogu Auravälja, kõik Tšakrad ning stimuleerib need sinu kasuks tööle.

Psilomelaanil on väga huvitav välimus, selles on kollakat-kuldset tooni ning kroomi ja mustjat tooni. Psilomelaan on kristallihuviliste kristall. See avab oskuse kristalle tunnetada ja nende väge enda kasuks pöörata. La Tene algusaastatel kandsin ma tihti Psilomelaani, see aitas mul kristallidega saavutada sügavamat ja tähendusrikkamat sidet, mis kestab tänaseni. Kindlasti aitas Psilomelaan mul asuda kristalle ja nende väge tõlgendama. Kõik tõlgendused olen ma läbi enda visioonide ja teadmiste siia kodulehele kirja pannud - selleks, et ka teised peale minu saaksid kristallidega enda kodu ja hinge täita. Kristallidelt on väga palju saada, vastasel juhul ei oleks universum neid loonud. Kõik eksisteerib põhjusega!

PSILOMELAANI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tegemist on tõelise harmoonia kristalliga, mis suurendab elujõudu ja lootuse energiat. See paneb sind mõtlema kõigele olulisele, aidates sul näha nendes väärtust ning tunda tänutunnet. Pidevaks tänutunde praktiseerimiseks hoia Psilomelaani enda lähedal. See õpetab sind hindama inimesi, kui ka kogemusi, mis sind on eluteel saatnud.

- Visioonikristallina töötab see samuti suurepäraselt, tuues sulle visioone, mis aitavad sind kaitsta ja hoiatada. Psilomelaan tajub ette, kui õnnetus hakkab juhtuma, andes sinu ohu-intuitsioonile tohutu märguande ning omakorda jõuab see teadmine sulle selgelt kohale.

- Psilomelaani on soovitatav kanda prohvetitel, see aitab kaasa ennustamisele, täpsete tulemuste saavutamisele ja selgete visioonide esile kerkimisele.

- Tegemist on kristalliga, mis iga hinna eest tõukab Auraväljast eemale ärasõnumist ja needmist. Kanna seda juba sellel põhjusel, et end kaitsta teiste inimeste pahatahtlikkuse ja kurjade mõtete eest. Psilomelaan, sarnaselt Lasuriidile, kaitseb kurja silma eest. Ka Lasuriiti on kasulik kanda, et prohvetlikke teadmisi ja annet suurendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Psilomelaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 
Kristallidest, milles on metalliühendeid ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Psilomelaanist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Hoia seda 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud haiguste või astma käes kannataja. Psilomelaani kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.

Kui sa otsid motivatsiooni ja inspiratsiooni, kanna Psilomelaani. Tegemist on kogu Tšakrasüsteemi tervendajaga. See suudab aktiveerida heaolutunde, aktiveerides ka serotoniini ja dopamiini tootmise. Tasakaalustades hormonaalset keha. Kui sul on probleemi heaolutunde saavutamisega, oled pidevalt närviline ja ei oska lõõgastuda, siis lase Psilomelaanil end abistada.

TŠAKRAD

Psilomelaan on kõikide Tšakrate tervendaja. Kandes seda kristalli endaga kaasas, suudavad kõik Tšakrad sellest elujõudu saada. Sinu üleüldine enesetunne hakkab paranema, kui hoiad seda kristalli pidevalt enda kõrval. Psilomelaan aitab Tšakrates eksisteeriva trauma ära tervendada, juhatades sinu tähelepanu sellele, mis aitaks sul terveks saada.

Psilomelaani võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Technical
Size The size of the crystal ca 3x1,5x0,7 cm. The product doesn't include any band or chain.
We use cookies on this site to improve your experience.