Menüü
Ostukorv

AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe)

AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe) EHTED
-30 %
AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
118.65€
169.50€
Maksudeta: 97.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMASONIIT, SININE TOPAAS JA PÄRL ripats (hõbe)

AMASONIIT on ülim rahutoojatasakaaluloojaenergiate harmoniseerijanärvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahutasakaaluenesetervendavat väge ja kaitseingliga ühenduse loomist. Amasoniit on imeline igal tasandil, aidates sind kui vajad energiaid, mida on Amasoniidil kinkida. 

Amasoniit on rohekas-sinakas kristall, mida leidub peamiselt Peruus ja Venemaal. Amasoniit on väga hea energia-filter kristall, nagu on ka Mäekristall, millel on oskus negatiivset energiat Aurakehast välja saata. Amasoniiti on hea kanda ka selleks, et see aitab neid, kellel ei ole oskust enda intuitsiooni arendada. Amasoniit avab blokaade, mis ei lase alateadvusel võimekamaks muutuda.

AMASONIIDI, SINISE TOPAASI JA PÄRLI ÜHINE VÄGI TALISMANINA

Kolm kristalli, mis omavahel väga hästi sobivad kokku ja seda sellepärast, et nende energiad täiustavad üksteist. Väga hoolikalt välja valitud kristallid, mis omavahel loovad kõrge energiavibratsiooniga väe. Väe, mis energiatele tundlikul inimesel kiirelt mõjuma hakkab. Seda talismani peaks kindlasti täie hoole ja armastusega kasutama, kuna kristallid ise loovad väga tugeva ühise energia. Kindlasti oleks hea seda talismani laadida Kõrberoos geoodil.

Selles talismanis avanevad kõikide nende kristallide ühised armastust, tuge ja Kurgutšakrat tervendavad omadused. See vägi aitab selle kandjal tunda, et teda armastatakse, näha armastust ja mõista, kes on see, kes on tema armastuse vääriline, aidates ära lahendada erinevaid tülisid, erimeelsusi ja probleeme, mis selle kandja ning tema armastaja vahel eksisteerivad. Kui selle kandja on vallaline, siis ennekõike aitab see vägi tal mõista seda, kellele tema süda võiks kuuluda. Lisaks kõigele sellele loob Amasoniit, Sinine Topaas ja Pärl hea tervendava väe Kurgutšakrale, elimineerides sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase ülemistele Tšakratele edasi energiaid saata. 

See on väetalisman, mida ei pea kandma vaid armastust saaval eesmärgil. Lisaks sellele kõigele suudab nende kolme kristalli ühine vägi avada selle kandjas oskuse mõista iseennast paremini. See aitab enda tegusid analüüsida ja aitab mõista, miks üks või teine asi tema elus eksisteerib. 

AMASONIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Amasoniit avab suhtlema, muudab enesekindlamaks ja suurendab soovi läheduse järgi.

- Sobib neile, kes töötavad pidevalt arvutitega, kuna Amasoniit aitab samamoodi nagu ka Šungiit kaitsta elektroonikast tuleneva kiirguse eest, mis omakorda mõjutab nii meie füüsilist kui ka vaimset tervist väga halvasti. Amasoniit loob blokaadi ette sellele kiirgusele ja kaitseb samal ajal, kui see teisi enda omadusi selle kandjale edasi annab.

- Kasulik neile, kes pidevalt peavad telefoniga suhtlema või kelle töö on seotud pideva helistamisega. Amasoniit kaitseb telefoni halva mõju eest tervisele.

- Aitab ükskõik millise tööga paremini toime tulla, eriti kasulik on see neile, kes peavad suures kollektiivis tööd tegema. Amasoniit aitab vältida tööalaseid pingeid ja ka erimeelsusi, mis võivad teiste inimestega tekkida.

- Amasoniit tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aidates nii mees-, kui ka naisenergiatel harmoonias olla.

- Aitab näha probleemide erinevaid külgi, aidates ennast samastada olukorraga, mis on äärmiselt hea iseloomuomadus ja kasulik mitmetel erialadel, nagu näiteks kohtunik, politsei, õpetaja jt.

- Amasoniit on kristall, mis suurendab head õnne erinevate mängude mängimisel, eriti millele on panustatud raha.

- Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda. Aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik selleks, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada.

- Amasoniit on sügava rahu looja kristall, millel on oskus hinges olevat ärevusetunnet maandada, aidates rahustada närvilisust, mis hinge on tekkinud. Amasoniiti on väga kasulik kanda, kui lained on löönud pea peal kokku ja kui sul on soovi enda positiivsust tagasi saada. 

- Amasoniit aitab tasakaalustada inimese Aurakehas eksisteerivaid energiaid, aidates harmoniseerida ja rahustada. Amasoniit suunab selle kandja end tervendama ja positiivsust otsima, aidates hoolimata olukorra tõsidusest ja elu raskustest alati üles leida selle, mille üle saab õnnelik olla. Muutes meele positiivsemaks ja optimismi poole vaatama. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Amasoniit on rahustav, energiaid tervendav ning vaimset ja emotsionaalset keha tervendava toimega. Amasoniit aitab kaasa traumast tervenemisele, vähendab stressitaset, aitab lahti saada muremõtetest, ülemõtlemisest ja paanikahoogudest. See on sobilik tervenduskristall sulle kui oled elus kogenud närvivapustust, kannatad pidevalt hirmude all ja sind on kerge endast välja ajada. Amasoniit muudab sind tugevamaks, vastupidavamaks ja enesekindlamaks inimeseks. Kanna seda kristalli ehtena, et selle tervendav vägi saaks alati olla sinuga ja aidata sul järk-järgult muutuda tervemaks ja optimistlikumaks inimeseks.

Kanna Amasoniidi kristalli, kui soovid enda südant ja südameveresoonkonda kaitsta ning tervendada. Amasoniiti kanna arütmia ehk südamerütmihäire korral. Aitab vererõhku stabiliseerida ja toetab emotsionaalselt tundlikke inimesi.

KURGUTŠAKRA

Amasoniit tervendab Kurgutšakrat, aidates vabastada sellelt blokaade, mis ei luba enda seisukohta selgitada ja mis tekitab ärevust suhtlemise ajal. Amasoniit vabastab selle probleemi ja muudab selle kandja enesekindlaks suhtlejaks. Lisaks sellele aitab Amasoniit maandada ülaseljas ja kaela piirkonnas olevat pinget. Aidates sul rohkem end lõõgastunult tunda ja leevendades lümfivalusid.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Amasoniit kõige enam JÄÄRALÕVI ja SKORPIONIT. Aidates neil rahu säilitada ja enda emotsioone positiivsena hoida.

Amasoniit aitab Skorpionil rahu säilitada, iseendaga rahul olla, elu armastada ja stressirohkes eluperioodis tasakaalu säilitada. Amasoniit tugevdab Skorpioni intuitsiooni ja aitab tema suhetel paraneda. 

Amasoniit aitab Jäära stressi maandada, emotsioone tasakaalustada ja see on Jäära jaoks ka üks parimaid intuitsiooni arendamise kristalle.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne, julguse, edu, tööõnne, erialalise edu, enesekindluse ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.

Amasoniidi kristalli on kõige parem laadida Tselestiit geoodil nii Kuu- kui ka Päikesevalgusega. Puhastatakse Jasmiiniga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus ca 3,7 cm. Amasoniidi kristall ca 2,6x1,1x0,8 cm, toode ei sisalda paela ega ketti.
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
123.76€ 176.80€
Maksudeta:101.44€
SININE TOPAAS aitab ennast paremini väljendada, soodustab spirituaalset, vaimset ja emotsionaalset arengut. Aitab täide viia unistusi, jõuda soov..
91.00€ 130.00€
Maksudeta:74.59€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele VEEVALAJA "KAITSE JA ÕNN" on kokku pandud Rüoliidi, Ahhaadi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mi..
17.94€ 29.90€
Maksudeta:14.71€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.