Menüü
Ostukorv

TSELESTIIT geood

TSELESTIIT geood KRISTALLID
TSELESTIIT geood KRISTALLID
Enim müüdud
TSELESTIIT geood KRISTALLID
TSELESTIIT geood KRISTALLID
TSELESTIIT geood
79.00€
Maksudeta: 64.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSELESTIIT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    

TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulutusi saama. Aitab unenägudel meelde jääda ja aitab õppida unenägude seletamist. Tselestiit aitab intuitsiooni tugevdada ja õpetab seda kuulama. See on kristall neile, kes otsivad müstilisi kogemusi ja soovivad enda sisemise häälega kontakti leida. Aitab Inglite saadetud märke märgata ja neid ka tõlgendada. Tervendab stressi ja aitab lahti saada närvilisusest.

Tselestiit on helesinine habras kristall, millel on väga kõrge energiavibratsioon, millega see annab edasi saatuse poolt antud juhtnööre. See on kristall, mis on tänapäeval kasuks kõigile neile, kes soovivad "maailma" või iseennast parandama ja tervendama hakata. Tselestiit on kristall, mis aitab leida tee tervenemiseni, leida tee spirituaalsele enda leidmisele ja enda saatuse tundma õppimiseni. Tselestiit on kõige spirituaalsusega seotud ja on väga heaks abiliseks igaühele, kes soovivad enda intuitsiooni, tunnetust, enda keha tunnetust ja kõike muud spirituaalselt rohkem tundma õppima hakata.

Tselestiiti leidub peamiselt geoodilise vormina, aga seda sama kristalli ka poleeritakse siledaks. Tselestiit on väga habras, mis tähendab seda, et seda ei ole soovitatatv vee sees hoida ega ka väga suurt survet sellele osutada. Tselestiiti pigem hoia kristallide komplektides.

Tselestiiti kaevandatakse päris mitmetest kohtadest ja seda on leida Liibüas, Mehhikos, Egiptuses, Peruus ja minu enda kõige lemmikum kristallide maa - Madagaskarilt. Enamus meie Tselestiiti on pärit Aafrikast ja Madagaskarilt.

Tselestiit on üks kristallidest, mis peab minu kodus igal pool olema, see on minu jaoks universaalne kristall, kui sa soovid elada spirituaalses kasvamises. Seda on mul igal pool, lillede peal, erinevates kristallikomplektides ja lihtsalt ka üksinda kapi peal enda tööd tegemas. See kristall on üks põhilistest, mida ma kasutan enda spirituaalse inspiratsiooni saamiseks ja enda artiklite kirjutamiseks.

Sellel kristallil on oskus Ingleid majja tuua, majja kutsuda, sinu lähedale tuua ja sinu Aurasse kutsuda. Kirjutasin sellise artikli "INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE", mille te leiate SIIT. Tselestiit kuulub sellesse kristallide komplekti, sellel on oskus Inglite kaitset tuua.

TSELESTIIT GEOODI ERILISED OMADUSED

Tselestiit geood on tipuliste osadega kristall, millel on energeetiliselt kõrgem väärtus, kui tavalisel Tselestiidi kristallitükil. Tselestiit geoode kasutatakse Tselestiidi väe keskkonda edasisaatmiseks, keskkonna tervendamiseks, inimese Aura Inglite valgusega täitmiseks ja kristallehete laadimiseks.

Tselestiit geood on väga kõrge spirituaalse tasemega kristall, mis kannab enda lähedalolevatesse inimestesse igavest rahu ja leevendab stressi selles keskkonnas, kus see eksisteerib.

Tselestiit geood on väga kasulikuks väekristalliks neile, kes soovivad Inglitega kontakti saada ja enda kadunud lähedaste hingedega suhelda. See on kristall, mis avab sinu meeled, tugevdab sinu intuitsiooni ja õpetab sind intuitsiooni kuulama.

Kasuta Tselestiit geoodi enda magamistoas, et läbi une Ingleid näha ja ettekuulutusi läbi unenägude saada. Selleks aseta Tselestiit geood enda voodi kõrvale või voodi alla. Kui sul on olemas kristalle, mis avavad sind nägemuste nägemisele, siis Tselestiit geood sobib ideaalselt nende kristallide keskel hoidmiseks.

Geoode kasutatakse teiste kristallide võimendamiseks ja nende väe keskkonda ning inimese hinge juhtimisel. Tselestiit geood sobib ideaalselt sellistesse kristallikomplektidesse, mis on seotud Inglitega, nägemustega, unenägudega, astraalrännakuga, intuitsiooniga, rahuga ja hea unega.

Hoia Tselestiit geoodi enda või pereliikme voodi kõrval, et tervendada teda unehäiretest ning vabastada teda stressist.

Kui ehitatakse uus maja, siis asetatakse igasse maja välisnurka Tselestiit geood ja peidetakse see seina või põranda sisse. Tselestiit geoodid maja nurkades loovad Inglite võrgustiku, mis aitab sinu elus ja sinu perekonna ümber alati kaitsvaid Ingleid hoida.

Intuitsiooni tugevdamine ja nägemuste kinni püüdmine 

See on võimalik, kui sa täidad enda kodu Tselestiit geoodidega. Kui sa armastad kristalle ja soovid täielikult sellesse maailmasse sukelduda, siis oleks hea, kui sinu majapidamises oleks võimalikult palju erinevaid geoodi kristalle. Geoodid on need, mis juhivad kõikide teiste kristallide ja tervendavate elementide energiaid majapidamises laiali. Tselestiit geood muudab sinu kodu spirituaalseks oaasiks, kus sinu intuitsioon saab tugevamaks muutuda ning kus sa saad enda "spirituaalset mina-isiksust" võimendada. 

Kasulik kristall kirjanikele, aidates loomingulisust võimendada ja enda mõtteid paberile kirjutada nii, kuidas sa neid soovid kirja panna. Tselestiit aitab kirjutada enda seest mõtteid välja soravalt ning ladusalt.

Tselestiidiga laetakse pendlit

Tselestiit geood on vägagi vajalik kristall, kui sa tegeled pendliga ennustamisega või sa kasutad seda tervendamise eesmärgil. Tselestiit on universaalse toimega pendli laadija, mille peal hoitakse pendlit senimaani, kui seda uuesti kasutatakse. Tselestiit geoodil on oskus pendlit "elujõulisena" hoida, aidates sellel koguda väge, et sind aidata. Kui sa pendlit kasutad, siis sa kasutad ka selle energiat ära. Nüüd ongi sul vaja geoodi, mis aitab selle pendli kristalli väel uuesti taastuda. Kui sa hoiad enda pendlit Tselstiit geoodi peal, siis sa hoiad seda väeeset töökorras.

Kristallehete laadimine Tselestiit geoodiga

Tslestiit geoodi kasutatakse "laadimise altari" loomisel ja seda geoodi on vaja sinna selleks, et see saaks võimendada sinu kristallehteid. Tselestiit geoodi kasutatakse Inglite, nägemuste nägemise, unenägude, astraalrännaku, intuitsiooni, rahu ja hea une kristallide laadimiseks. 

Kui sa kannad mõnda sellel eesmärgil kristalli, siis on hea, kui sul on selle ehte laadimiseks Tselestiit geood olemas.

Inglid ja inglisõnumid

Tselestiiti sobib hoida lihtsalt ka magamistoas eraldiseisvana. Seda sellepärast, et Tselestiidil on oskus luua sinu ja sinu Ingli/Inglite vahel tugevat telepaatilist sidet. See side aitab tuua sulle ärkvel olles erinevaid numbrite kombinatsioone sõnumina, mida peaksid kuulama. Kes on mind jälginud, siis see teab, et ühesuguste numbrite pidev nägemine on sinu enda Ingli poolt sõnum ja iga number kannab erinevat teadet, mida me siis peaksime neid nähes kuulama. Numbrite kombinatsioonide kohta, mida olen kirja pannud, saad lugeda SIIT.

Unenäod

Tselestiit kuulub unenägude seletamise kristallide komplekti. Hoia Tselestiiti täpselt enda voodi kõrval või enda madratsi all pea kohal. Seda selleks, et Tselestiit saaks tuua sulle prohvetlikke nägemusi läbi une. Tselestiit aitab unenägudel meelde jääda ja aitab õppida unenägude seletamist iseendale.

Unenäod on alati sinu kasuks. Isegi siis, kui need on hoiatavad või on rasked. Need annavad võimaluse sul seda “miskit” ära hoida. Need on sinu teejuhid! Et osata paremini mõista ja tõlgendada neid, hoia Tselestiiti magamistoas. See on nr 1 unenägude kristall, mis aktiveerib teisi kristalle une jaoks tööd tegema. 

Ennustamine

Tselestiiti hoia ka näiteks pendli koti sees, pendli karbi sees, ennustuskaartide juures ja kindlasti ka hoia kristallide-ennustus komplektis seda, et see tooks täpsemaid vastuseid. Pendliga tööd tehes on pendlile vaja juurde kindlasti ka lisakristalle, mis aitavad pendlil võimas olla ja lõpetada sinu enda poolt vastuste suunamise.

Head soovid teisele inimesele

Kui soovid kellelegi väga palju head saata ja enda häid positiivseid soove temale edasi anda, siis kingitakse Tselestiit sellele inimesele. Tselestiiti kinkides kindlasti mõtle enda peas kõik läbi, mida kõike head sa soovid talle edasi anda ja hoia seda kristalli samal ajal enda käes, kui selle peale mõtled.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Tselestiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.


- Tervendab stressi, depressiooni, ärevushäireid, lümfide ebakorrapärast tööd, tervendab närve ja aitab lahti saada närvilisusest ning pidevast närvitsemisest.

- Suurendab usku elamisse, annab elujõudu ja on väga kasulik neile, kes on kaotanud ära lootuse.

- Sobib inimestele, kes tunnevad, et neil läheb elus kõik allamäge, Tselestiit aitab tuua head õnne ja valgust olukordadesse, mis tunduvad ainult maha murdvat.

KURGUTŠAKRA

Tselestiit tervendab Kurgutšakrat. Sobib neile, kellel on raske iseennast mõista ja universumi või Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. Kui sa näed pidevalt Inglinumbreid ja unenägusid ning sul on raske neid mõista, siis kanna Tselestiidi kristalli, see aitab sul salajasi sõnumeid lahendada. Kui sul on raske oma tundeid mõista, sa oled pidevalt segaduses ja sellest häiritud, siis võib olla põhjuseks Kurgutšakra nõrk töö. Sellisel juhul on Tselestiit väga kasulik. 

SODIAAK

Tselestiit mõjub väga hästi neile, kes on sündinud KALADE tähtkujus. Tselestiit aitab Kaladel olla kannatlikum ja toob nende ellu rahu ning tasakaalu. Tselestiit on suurepärane enesearengukristall, mis aitab Kaladel, kelle jaoks on see teema oluline, spirituaalselt kasvada. Tselestiit maandab pingeid ja leevendab närvilisust. 

Tselestiiti võid vähemalt korra kuus puhastada Lavendliviirukiga/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
4.76€ 6.80€
Maksudeta:3.90€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.80€
Maksudeta:2.30€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.70€
Maksudeta:1.39€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
10.01€ 14.30€
Maksudeta:8.20€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinev..
27.00€
Maksudeta:22.13€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
13.00€
Maksudeta:10.65€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.