Menüü
Ostukorv

BUDDHA püstine

BUDDHA püstine VÄEESEMED
BUDDHA püstine VÄEESEMED
Uus -20 %
BUDDHA püstine VÄEESEMED
BUDDHA püstine VÄEESEMED
BUDDHA püstine
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
16.80€
21.00€
Maksudeta: 13.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BUDDHA püstine

BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud.

Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. Buddha sümboleid tuuakse enda kodudesse ja loodusesse loodud suurte kujude juures käiakse hinge puhkamas. Kui sa tood enda koju Buddha kujusid, siis sa tood sellega enda koju head õnne, rahu, tervenemist ja motivatsiooni. Buddha on Dhyna Mudra, mis tähendab seda, et see Buddha on meditatsiooni asendis. Nii nimetatakse Buddhat, kelle käed on tema süles. Selles positsioonis puhkab Buddha parem käsi tema vasaku käe peal.

Valge sümboliseerib tasakaalu, puhtust, taastumist, negatiivse energia positiivseks muundamist, energiate filtreerimist ja rahu.

Lisainfo
Lisainfo Buddha mõõdud ca 25,5x7x6 cm.
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA
AINUEKSEMPLAR -20 %
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
276.00€ 345.00€
Maksudeta:226.23€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
17.20€
Maksudeta:14.10€
Jaad on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall,..
14.40€ 18.00€
Maksudeta:11.80€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Rodoniidi kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja ..
30.90€
Maksudeta:25.33€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Piltjaspise kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
17.00€
Maksudeta:13.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.