Menüü
Ostukorv

SARDOONÜKS poleeritud

SARDOONÜKS poleeritud  KRISTALLID
-10 %
SARDOONÜKS poleeritud
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
3.96€
4.40€
Maksudeta: 3.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SARDOONÜKS poleeritud

Võimalikud valikud

SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. Sardoonüks on kristallide segu, milles on Oonüksit, Sardi kristalli ja Karneooli ehk selles on koos kolme kristalli vägi. Kristallide kombinatsioonidest tekkinud kristallid omavad väga palju erinevaid energeetikaid ja kui nendes on mõni ühine vägi, siis see automaatselt võimendub. Sardoonüks on väga mitmevärviline kristall, see võib olla täiesti süsimust, musta-valge-punase-kirju aga ka valge. 

Kanna Sardoonüksit endaga kaasas, kui tunned, et sul oleks vaja lisajõudu, lisaenergiat, suurendada enesekindlust ja tahtejõudu.

Kui sinu töö on seotud kirjutamisega, siis oleks hea, et Sardoonüksi kristallid oleksid sinu kirjutuslaual või arvuti juures. Sardoonüks aitab kiiremini, paremini ja ladusamalt kirjutada ning inspiratsiooni tuua. Kui sul on mõni taim arvutilaua peal, siis aseta Sardoonüksit selle mullale, niiviisi sa ei pea sa sellele eraldi kristall-alust looma.

Hoia Sardoonüksi kristalle armastusekristallide komplektis, kui soovid armastust ligi tõmmata või suurendada armastuseõnne. Hoia neid kodu kõige Loodepoolsemas toas, kui soovid perekonna ellu häid tuttavaid ja sõpru kutsuda.

Sardoonüks on kristall, mis pakub sulle materiaalset kindlustunnet. Kristall, mis su elus ja lähedal hoides aitab sulle tuua häid ning soodsaid võimalusi enda elu materiaalselt paremaks muuta. Kristall, mis aitab ära hoida laostumist, suuremat sorti materiaalseid probleeme, ja neid ära hoides kutsub see sinu ellu hoopis head õnne. Kanna seda kristalli endaga kaasas, kui soovid enda elujärge parandada. Sardoonüksi kristalli hoia näiteks enda kodu välisukse läheduses, et see saaks Feng Shui energiate kaudu sinu ellu head õnne ligi kutsuda. Sardoonüksi kristalli välisukse läheduses hoides blokeerib see ära majandusliku ebaõnne, mis soovib sinu ellu siseneda. 

Sardoonüks on kristall, mis aitab sul hoolimata olukorrast säilitada lootust, enda head iseloomu ning optimismi. See süstib ja sisendab optimismi. Kui sa tunned, et oled selle ära kaotanud, siis on õige aeg leida Sardoonüksile koht enda elus. Lase sellel kristallil säilitada sinu kõige paremad iseloomujooned ja neid kadumise eest kaitsta. Too kasvõi tükike Sardoonüksit enda koduseinte vahele. 

Partneritevaheline selge suhtlemine ja teineteisemõistmine

Sardoonüksis on olemas energia, mis abistab kahte armastajat nende omavahelises suhtluses ja läbisaamises. Sardoonüks aitab teineteist paremini mõista, enda tundeid, mõtteid ja emotsioone väljendada nii, et teine neid valesti ei tõlgendaks. Kristall, mis aitab ära hoida arusaamatusi ja lahendada erimeelsusi ilma suurema tülita.

Sardoonüksi kristalli on kasulik hoida armastajate ühises kodus, parema suhtlemise saavutamiseks on hea Sardoonüksi hoida ilmakaarte energiakanaleid arvestades kodu Edelapoolses toas või spetsiaalses kristallikomplektis, mis on loodud suhteõnne jaoks.

Ma soovitan sul kinkida enda kaaslasele Sardoonüksi kristalli, kui sa soovid, et teie omavahelised suhted läheksid soojemaks ja paremaks. Sardoonüks õpetab sulle, kuidas enda kaaslasega suhelda, aidates sul olla kannatlik, tolerantne, kompromissialdis ja mõistev. Neid samu oskusi õpetab see ka sinu kaaslasele.

Enda elu paremaks muutmine

Sardoonüks on kristall, mis aitab sul enda elu paremaks muuta, aidates sul ise leida võimalusi selleks, et enda ellu heaolu luua. Sardoonüksit enda elus hoides hakkab see sinu poole kutsuma häid võimalusi, ja kui need sinu ellu tulevad, siis sina ise pead oskama need ära tabada. Kui sa tood Sardoonüksi enda ellu, siis hakka ise jälgima, kuidas sinu elu hakkab muutuma, mis sinu eluteele siseneb ja millised võimalused sind järsku üles leiavad. Kui sinu jaoks ilmub midagi ahvatlevat, siis see võib olla see miski, mille Sardoonüks sinu eluteele tõi. Sardoonüks on kaitsekristall, mis ei lase sinu ellu tuua ebaõnne sisaldavaid võimalusi, seega julge riskida, kui oled Sardoonüksi enda abiliseks valinud.

Tuues Sardoonüksi enda ellu Täiskuu ajal koos Punase Jaspisega toob see sinu ellu uusi võimalusi. Too need kaks kristalli enda ellu korraga, et need saaksid tänu Täiskuule sinu elu paremaks muuta. Võta need kaks kristalli ja aseta need Täiskuu ajal aknalauale, lase neil seal olla seni, kuni Täiskuu saab läbi. Peale seda võta need kristallid ja aseta need enda kodu Lõuna-ilmakaarde. Kui sul on seal Lõuna-ilmakaare Feng Shui kristallid, siis vii need teistega kokku, kui sul ei ole seal veel midagi, siis leia taim, mille poti sisse need panna, või alus, mille peal sa saad neid hoida. Hiljem võid nende juurde lisada veel teisi kristalle, mis sobivad sinu kodu Lõuna-ilmakaarde. Nende kahe kristalli koju toomine Täiskuu ajal suurendab sinu elus head õnne, aitab vabastada ebaõnne, julgustab sind muuta enda elu paremaks ja need annavad sulle vastavat jõudu, et sa saaksid oma elus vaid ülespoole ronida.

Kui sul on soov, et Sardoonüks tooks tervele sinu perekonnale head õnne, siis hoia seda enda kodus. Feng Shui järgi asub kodu keskpaigas koduõnnekanal, seal Sardoonüksi hoides aktiveerib see kristall just õnnetoovad energiad. Enda kodu keskpaigas võid lisaks Sardoonüksile hoida ka teisi õnnetoovaid kristalle, näiteks Tsitriini tippu, Tsitriini geoodi või Mookaitet.

Põhja-ilmakaar ja Sardoonüksi kaudu tööalase edu loomine

Sardoonüksi kristall sobib väga hästi Feng Shui tervendusteraapia järgi kodu Põhja-ilmakaarde. Sardoonüksis olev must toon aitab Põhja-ilmakaares rahustada stressienergiat ja heledamad toonid aitavad avada selles ilmakaares eksisteeriva tööedukanali.

Sardoonüksit Põhja-ilmakaares hoides aktiveerib see iseenda ja ilmakaare õnnekanalis väe, mis aitab sul erialaliselt/tööalaselt edu poole liikuda. Sardoonüks aitab sul iseendas potentsiaali näha, mõista seda, milleks sa oled võimeline ja mida sa võiksid saavutada. Kristall, mis julgustab sind muudatusi tegema ja mis näitab sulle teed edu poole. Kui sa asetad Sardoonüksi sinna ilmakaarde, siis mõne hetke pärast võivad sind tabada head ideed, mis oleksid sulle tööalaselt kasulikud. Kuula neid mõtteid, mida Sardoonüks sulle saadab ja lase end sellel juhatada. 

Õppimine ja keskendumine

Sardoonüksit soovitan kasutada siis, kui tegeletakse õppimisega. Sardoonüks on hea kristall õppimise kristallikomplekti lisamiseks, kuna see aitab keskenduda. Eriti kasulik on see väga pikaajaliselt või rasketele teemadele keskendumisel, soovides need otsast lõpuni läbi viia. Seega hoia seda kristalli kooli- või õppimise laua peal, kanna koolis kaasas või hoia koos teiste õppimist soodustavate kristallidega.

Kodust ebaõnne eemaleviimine

Sardoonüksit peidetakse majanurkadesse, ustenurkadesse ja aknede juurde, et tõrjuda eemale ebaõnne. Sardoonüks kaitseb varguste, sissemurdmiste ja vägivalla eest. Kui sa alles hakkad maja ehitama, siis kindlasti peida need kristallid majaseinte sisse. Kui sul on elamine olemas, siis võid need lihtsalt aknalauale asetada.

Armastuse tugevdamine

Sardoonüksi kristallil on oskus luua partnerite vahel suuremat külgetõmmet, romantikat ja huvi. Kasuta seda selleks, et luua omavahel veelgi paremat kontakti ja ka siis, kui asjad hakkavad allamäge minema. Selleks võta kaks Sardoonüksi kristalli, hoia neid endaga kaasas seitse päeva, nii et need oleksid koguaeg sinu lähedal. Seejärel pane üks Sardoonüks voodi alla, üks enda koha alla ja teine partneri koha alla. Hoia Sardoonükseid seal võimalikult kaua, ja kui asjad hakkavad paremuse poole minema, siis lisa need armastusekristallide komplekti.

Sardoonüks aitab sind valelt teelt eemal hoida

Sardoonüksil on olemas oskus, õigus ja vägi aidata sul teha enda elus õigeid ning tervislikke otsuseid, kas siis igapäevaselt või mingis sulle vajalikus eluperioodis. Sardoonüksi kristalli on äärmiselt kasulik kanda ajal, mil Veenus on kvadraadis Uraaniga, perioodil, mil planeedid juhivad sinu tähelepanu millelegi ebatervele. Sardoonüks aita sind, et sa ei astuks valesid samme, mida sa võid pärast kahetseda. Sardoonüks puhasta taimsesuitsuga enne kasutamist ära, et selle töö saaks olla maksimaalne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sardoonüksi füüsiliste ravitsemisoskuste juurde kuuluvad näiteks luude tugevdamine, silmanägemise ja kõrvakuulmise parandamine. Sardoonüksit on kasulik kasutada tervendamise eesmärgil osteporoosi korral. Sardoonüksit kanna ja kasuta, kui sul on probleeme silmade või kõrvakuulmisega.

- Meeste jaoks on Sardoonüks vajalik siis, kui probleeme on impotentsusega, viljakusega ja seksuaalsusega. Kui mees soovib olla seksuaalsem, siis selle kristalli kandmine aitab sellel luua. Lisaks sellele aitab Sardoonüks kaasa erinevate meestele omaste haiguste tervendamisele nagu näiteks eesnäärmeprobleemid.

- Kristall, mis aitab seljavalusid vähendada, neid ära hoida ja seljavigastustest tekkinud valusid tervendada. Kui selg on pidevalt pinges, ei suudeta seljalihaseid lõdvestada ja see põhjustab kehas ebamugavustunnet. Siis on kasulik kasutada Sardoonüksi kristalli pikaajaliselt.

- Sardoonüks on kristall, mis kiirendab metabolismi ehk see on väga kasulik kristall ainevahetuse parandamiseks. Kui sa tunned või sa tead, et sinu ainevahetus on aeglane, siis soovitan Sardoonüksi kristalli tervendamise eesmärgil kasutada. Sardoonüks aitab kehas eksisteerivaid mürkaineid väljutada. Selleks, et Sardoonüksi käest abi saada, selleks valmista sellest kristallist endale vee-eliksiiri.

SODIAAK

Tähemärgilt annab Sardoonüks võimsa kaitseenergia JÄÄRADE Aurale. Sardoonüks on veel eriliselt kasulik meestele, kes on Jäärana sündinud. See on kaks ühes kristall, mis toob Jäära mehele head õnne ja õnnestumisi. Peale õnne aitab see kristall kaitsta Jäära Aurat, aidates eemale hoida ebaõnne ja füüsilisi õnnetusi. Sardoonüks aitab nende intuitsiooni tugevdada.

Sardoonüks on  Jäära jaoks väga kasulik kristall, see on kristall, mis aitab Jääral enda elueesmärki täita ja läbi selle täitmise enda ellu head materiaalset õnne tuua. Sardoonüks aitab mõista Jääral seda, kuidas ta võiks inimesi enda kõrval aidata ja kuidas üleüldse edukamalt elada. Sardoonüks hoiab Jäära tema õigel saatuseteel. See on kristall, mis aitab Jäärale tuua materiaalset kindlustunnet ja rahalist õnne. Sardoonüks aitab Jääral olla positiivne, õnnelik ja sotsiaalselt edukas. Jäära elueesmärgi kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks eluülesande täitmisele on Sardoonüks üks Jäära armastuseõnne kristallidest. Sardoonüks aitab Jääral leida üles seda inimest, kellega ta tunneks end hästi, mugavalt ja õnnelikult. Sardoonüks võiks Jäära elus olla selleks, et tuua tema ellu rohkem armastuseõnne, parandada olemasolevat suhet ning muuta seda romantilisemaks. 

Sardoonüks on Jäärale üleüldine õnnetooja, mis aitab ligi kutsuda head õnne ja küllust ning blokeerida ära energiad, mis võivad tuua ebaõnne. Sardoonüksi kristalli soovitan ma, kas ehtena endaga kaasas kanda, et selle vägi saaks Jäära Auraväljas olla või Sardoonüksi kristalli Jäära sünnikristallidelaekas hoida. Selle laeka kohta saad lähemalt tutvuda SIIN.

Lisaks sellele on Sardoonüks kasulik neile KALADELE, kes on sündinud 24. - 25. veebruaril. 

Tähemärgikristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Sardoonüks on kaitsekristall neile, kes on sündinud elutee number 3 all.

Sardoonüksi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.