Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käepael GABBRO "SÕPRUSE TALISMAN"

LA TENE erikollektsioon käepael GABBRO "SÕPRUSE TALISMAN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käepael GABBRO "SÕPRUSE TALISMAN"
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GABBRO "SÕPRUSE TALISMAN"
LA TENE erikollektsiooni käepael GABBRO "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Gabbro pärlist ja hõbedast. Käepaela sidumine vasakule käele aitab hoida sõprust ja suhteidHoiab ära pettumusi ja halba energiat.

Hea oleks, kui randmepaela seoks käele inimene, kes sind armastab ja keda sa usaldada võid. Iga sõlmi lisamine aitab täita soovi. Kui randmepael kaob või puruneb, siis on ta oma eesmärgi saavutanud.

GABBRO suurendab hingelist tugevust ja annab julgust. Kõige olulisem on see, et sul oleks olemas jõud, millega enda elu elada ja seeläbi suudad sa ka rohkem elus saavutada. Kõige parem, mis Gabbro sinuga teeb - annab sulle sinu enda väe tagasi. Gabbro aitab sul iseennast paremini mõista ja seda, kuhu poole sa peaksid igapäevaselt liikuma.

Gabbro kohta saad rohkem lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm. Käepaela pikkus ca 30 cm.
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad, tugevdavad ja kaitsevad sõprussuhet. Süm..
20.20€
Maksudeta:16.56€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUSESOOVID" on väeehe, mis aitab tugevdada Sinu intuitsiooni, et sa..
59.90€
Maksudeta:49.09€
LA TENE kristallikomplekt "ROMANTIKA" aitab tuua sinu ellu romantikat, kirge ja armastuseõnne.Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääri..
11.50€
Maksudeta:9.43€
LA TENE erikollektsiooni käepael ROOSA KVARTS "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Roosa Kvartsi pärlist ja hõbedast. Käepaela ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LA TENE kristallikomplekt „SÕPRUS” aitab tugevdada sõprust, usaldust ja head läbisaamist.Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest...
10.70€
Maksudeta:8.77€
LA TENE erikollektsiooni käepael AMASONIIT "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Amasoniidi pärlist ja hõbedast. Käepaela sidumine va..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LA TENE erikollektsiooni käepael KIVISTUNUD PUIT "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Kivistunud Puit pärlist ja ülekullatud hõbedas..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LA TENE erikollektsiooni käepael ROOSA KVARTS "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Roosa Kvartsi pärlist ja hõbedast. Käepaela ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
HARMOONIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Bergamoti, Gera..
14.90€
Maksudeta:12.21€
SIDRUNI TEEPUU on üks teepuu liikidest, mis on sugulane eukalüptiga. Sidruni Teepuu omab kõiki teepuu tervendavaid omadusi lisaks e..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.