Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS"

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS"
76.00€
Maksudeta: 62.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "ÜLIM NAISELIKKUS"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses. Pilt on illustreeriv. Kuukivi on kirju kristall, seega võib tellitud toode vähesel määral erineda pildil olevast.

La Tene kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad armastust, romantikat, kirge, sensuaalsust ja õrnust. Aitavad naisel näha enda ilu ja mõista oma väärtust. Tugevdavad naiselikku vaistu.

La Tene kinkekarbis on Kuukivi hõberipats ja käekett.

KUUKIVI on ülim armastuse- ja spirituaalse arengu kristall. Kuukivi täidab armastusesoove, muudab sind ennast armastavamaks, romantilisemaks, lahkemaks ja heldemaks.

Ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega ja laadida Mäekristall geoodil.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Käeketi pärli suurus ca 6 mm, keskmine Kuukivi ca 12x18 mm. Ripatsi kogupikkus ca 2 mm, kristall 1,2x0,9 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti. Kinkekarbi mõõdud ca 8,5x8,5x2,5 cm.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
77.49€
Maksudeta:63.52€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts, Preniit, Kroomdiopsiid ripats ei kuulu komplekti.Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandm..
35.28€
Maksudeta:28.92€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Valge Aragoniit alus ja SALVEI "ARMASTUS" rituaaltõrvik ei kuulu komplekti.SALVEI on väga vajalik rituaa..
3.40€
Maksudeta:2.79€
Pilt on illustreeriv. Peridoot ripats ei kuulu hõbeketi juurde.HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta..
48.90€
Maksudeta:40.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.