Menüü
Ostukorv

MASSAŽIRULLIKUD

MASSAŽIRULLIKUD
MASSAŽIRULLIKUD
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus on, teeb tööd selle nimel, et Sul selles elus läheks edukamalt, paremini ja õnnelikumalt. Jaad töötab selle nimel, et Sind õnnelikumaks muuta. Krista..
29.30€
Maksudeta:24.02€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maail..
47.90€
Maksudeta:39.26€
MUST OBSIDIAAN kaitseb kurjuse eest, ning toob esile kõik negatiivsed mõtted, et neid parandama hakata. See kristall on väga tugev Aurakaitsja ning selles olevate energiate puhastaja. Tugevdab füüsilist kaitset, hoides eemale füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. Aitab vabaneda sügavale läinud stressist,..
58.90€
Maksudeta:48.27€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kristall,..
32.20€
Maksudeta:26.39€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu&nbs..
46.96€
Maksudeta:38.49€
VALGE JAAD kannab endaga kaasas rahu, tasakaalu, stressi leevendamise, iseendaga rahu tegemise, hetkes elamise ja õnnelikuks olemise kunsti õpetavaid energiaid. Kui otsid neid energiaid, siis oled leidnud õige kristalli.Valge Jaad on üks Jaadi liikidest, millel on harmoniseerivad ja rahustavad energ..
65.89€
Maksudeta:54.01€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
MASSAŽIRULLIKUD, ILUTOOTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.