Menüü
Ostukorv

MASSAŽIRULLIKUD

MASSAŽIRULLIKUD
MASSAŽIRULLIKUD
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maail..
47.90€
Maksudeta:39.92€
MUST OBSIDIAAN kaitseb kurjuse eest, ning toob esile kõik negatiivsed mõtted, et neid parandama hakata. See kristall on väga tugev Aurakaitsja ning selles olevate energiate puhastaja. Tugevdab füüsilist kaitset, hoides eemale füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. Aitab vabaneda sügavale läinud stressist,..
58.90€
Maksudeta:49.08€
ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse..
32.20€
Maksudeta:26.83€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane Tiigrisilm, Tiigriraud ja Kullisilm..
41.50€
Maksudeta:34.58€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
MASSAŽIRULLIKUD, ILUTOOTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.