55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

AHHAAT geood

  • 16.00€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suur teadus ja kui ei olda täielikult teadlik nende koostiosade kohta, siis tihtipeale aetakse silmaga segamini Ahhaadilised ja Jaspilised, viimaseid on samuti väga palju erinevaid. Väga lihtne on tegelikult nendel kahel mineraaligrupil vahet teha, kui need omavahel võrdlusesse võtta - Ahhaadid on läbipaistva struktuuriga, Jaspised mitte. 


Ahhaat on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitseomadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Ahhaat tuleb peamiselt UruguaistBrasiiliast ja Saksamaalt


Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata. 

Ahhaadi geoodid on võimsad tervendajad nende geoodide sees olevate väikeste kristallikogumite pärast, mis annavad võimast jõudu välja. Ahhaadi geoode kasutatakse ruumide, keskkonna, inimese, väeesemete ja teiste kristallide võimendamiseks ehk laadimiseks ja ka puhastamiseks negatiivsest energiast, mis nende sisse koguneb.

Ahhaat geoodide värvus on väga muutlik, heledatest tumedate toonideni.

VÄEESEMETE JA KRISTALLEHETE LAADIMINE 

Selleks asetage Ahhaadi kristall aknalauale ja hoidke öösiti või ka päeviti enda ehteid selle peal või kõrval. Ahhaadi geood saab mõlemalt energiat, et laadida teisi kristall, nii kuu kui ka päikese käest. Ahhaadi geoodiga üldiselt laetakse kaitsval eesmärgil valmistatud kristallehteid.

Ahhaat geoodi kasutatakse kaitseenergiaga ehete laadimisel. See aitab nende kristallide väel taastuda, et need saaksid sind kaua teenida.

Kristallehete laadimise ja puhastamise tähtsuse kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Kodu energia kaitsmine

Ahhaadi geoodi võib hoida kodus välisukse kõrval, et kaitsta majja sisenevat halba energeetikat või majja saadetud negatiivsust. Peale selle aitab Ahhaadi geood maja välisukse kõrval ära puhastada koju toodud kurba, negatiivseid ja muremõtteid. Paljud inimesed võtavad töölt kaasa stressi ja Ahhaadist mõõda jalutades oma kodu ukse juures aitab see sellel murel majast välja jääda.

Kui sa lood endale kodu kaitsvat kristallide komplekti, siis Ahhaat geood on selle jaoks üks olulisemaid kristalle.


Kaksiku kodu, suhteõnne ja tervendaja kristall


Ahhaat geood on Kaksikute kodurahu, suhteõnne ja suhtetugevdamise kristall. Ahhaat on üleüldse kristall, mille energiat ja väge suudab Kaksik väga kiirelt enda Aurakehasse vastu võtta ja mis hakkab väga kiirelt temaga tööd tegema. Ahhaat geood on energiate filtreerija, tervendaja ja sellel on väga tugevad kaitsvad omadused. Ahhaat geood võiks olla kindlasti iga Kaksiku koduseinte vahel, kuna sellel on oskus Kaksikut stabiilsemaks ja tasakaalukamaks muuta. Kui Kaksikul on armastatu ja Kaksik on suhtes, siis Ahhaat geood aitab vältida suhtesiseseid probleeme, aidates ära tervendada kõik lahkhelid, mis aja möödudes tekivad. Ahhaat geood aitab Kaksikul end paremini väljendada ja see on kristall, mis kaitseb tema ja armastatu vahelist sidet. Ahhaat geood võiks olla üks peamisi geoode, mis Kaksiku kodus on. Ennekõike soovitan ma Ahhaat geoodi hoida kodu Lõunapoolses ilmakaares, kodu välisukse kõrval ja kodu Edela ilmakaares.


Luupainajate ja halbade hingede eemale hoidmine

Aseta Ahhaadi geood enda magamistuppa ja kui sul on seal olemas peegel, siis selle peegli ette. Ahhaat geoodil on oskus sind une ajal kaitsta halbade hingede eest. Kui sa oled kogenud luupainajaid või väga hirmuäratavaid unenägusid, siis see kristall on sinu jaoks kasulik.

Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

Kui sinu laps kogeb luupainajaid, siis pane Ahhaat geood tema magamistuppa, võid seda kristalli ka voodi all hoida.
Luupainajate kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Unehäiretest vabaks saamine

Ahhaat geoodil on oskus aidata neid inimesi, kes vaevlevad unehäirete all. Aseta geood magamistuppa ja kui võimalik, siis voodi alla. Ahhaat geood aitab lahti saada ülemõtlemisest. Kui sul on probleem sellega, et sa ärkad liiga vara üles, siis aseta sinna kõrvale ka Rubiin-Fuksiidi kristall. Sellel kristallil on oskus sind kauemaks magama jätta.

Kaitse halbade inimeste eest

Ahhaadi geood ükskõik millises ruumis või ükskõik, millises kohas sinu kodus aitab ära hoida järgmist: Ahhaadi geood ei lase majja pääseda halbadel ja omakasupüüdlikel hingedel, aitab lahti saada perekonna stressist ja kurbusest, aitab puhastada kinnijäänud energiast.

Maagiate teele saatmine

Geoodi hoitakse maagiaid tehes enda lähedal, eriti kui valmistatakse kaitse maagiaid. Ahhaadi geood võimendab ükskõik, millist maagilist protseduuri, andes lisajõudu ja väge juurde nende õnnestumiseks.

Arvuti sõltuvus 

Ahhaadi geoodi hoitakse lapse magamistoas, kui on probleeme arvuti sõltuvusega või ärevushäiretega. Ahhaadi geood aitab vabastada kinnisideest, mis tekib arvutite või ükskõik, millise elektroonilise seadme suhtes. Peale sõltuvuste aitab see vabastada ka kinni jäänud kurjadest, agressiivsetest, melanhoolsetest ja depressiivsetest mõtetest. Ahhaadi geoodi hoidke voodi all, kui laps näeb tihti luupainajaid või kardab oma voodit, pimedust ja nähtamatuid tegelasi enda toas.

Perekonna materiaalne ebaõnn

Ahhaadil on oskus materiaalset ebaõnne-energiat vabastada ja kui sinul või mõnel teisel perekonnaliikmel ei lähe materiaalselt hästi, siis saab abistavat energiat just nimelt Ahhaat geoodilt. See kristall asetatakse kodu Kagupoolsesse nurka ja kui sul on seal külluse nurk valmis tehtud, siis aseta see sinna. Teine võimalus on Ahhaat geoodi enda töölaua peal hoida.

Õppimine ja õpingutele keskendumine

Ahhaadil on oskus aidata fakte meelde jätta ja õpingute ajal on see väga suureks toeks. Selleks aseta Ahhaadi geood koolilaua või töölaua peale. Selle kõrvale või ühisele alusele võid lisada veel Dumortjeriidi ja Sodaliidi kristalli. Need kaks kristalli aitavad Ahhaat geoodi kaudu sinu Aurasse juhtida võimast väge, mis aitab sul paremini, kiiremini ja tõhusamalt fakte meelde jätta. Ahhaat geood aitab keskenduda eesmärgile.

ASTROLOOGIA

Ahhaat on SEA-AASTAL sündinute kõige peamiseks õnnekristalliks. Igal sea-aastal sündinul võiks ja peaks olema just see kristall kodus või ehtena. Ahhaat on kristall, mida on hea sea-aastal sündinutele kinkida, see toob talle õnne, rõõmu, rahulolu, tugevat tervist, kaitseb ebaõnne ja kurja eest. Lisaks sellele aitab Ahhaat sea-aastal sündinu nõrku iseloomujooni tugevamaks muuta ja aitab kaasa üleüldise tasakaalu loomisele. Mida rohkem on Ahhaati, seda õnnelikum on hing!

Geoodid ei vaja laadimist, neid vaid puhastatakse korra kuus rituaalitaime suitsuga. Ahhaat geoodi võib puhastada Salvei suitsuga.

Sildid: AHHAAT, Kristallid, geood, ahhaat geood, laadimine, konflikt, väeesemed, ehted, negatiivsus, sõltuvus, arvuti sõltuvus, kurbus, luupainaja, maja energia, feng shui, luupainaja, ahhaat geood, materiaalne ebaõnn, õppimine, unehäired, valenägemused, tavaline ahhaat, sea-aasta, seaaasta, siga

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja