Menüü
Ostukorv

PÜRIIT geood

PÜRIIT geood KRISTALLID
PÜRIIT geood KRISTALLID
PÜRIIT geood KRISTALLID
PÜRIIT geood KRISTALLID
PÜRIIT geood
10.30€
Maksudeta: 8.44€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÜRIIT geood

Võimalikud valikud

PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge külluseenergia võimsamaks muutmisel. Seal, kus on Püriit, seal on nii kaitsev kui ka külluslik energia. Püriit on ise väga tugeva toimega kristall, mis hakkab ülitundlikel inimestel koheselt tööle ja vähemtundlikel samuti väga kiiresti. Ehk see on kristall, mille jõudu peaks igaüks kiirelt tundma, kes soovib kristallidelt väge saada. Püriiti leidub peamiselt Peruus, Tšiilis, Itaalias ja Põhja-Ameerikas.

Püriiti nimetatakse varakambri hoidjaks. Seda sellepärast, kuna sellel on oskus säilitada kõike seda, mida sa oled loonud ja saavutanud.

Püriit on teada tuntud külluse ja õnne aktiveerija. Omades ise neid energiad, kannab Püriit neid energiad edasi ka inimese enda Auravälja või kodu Auravälja. Kes iganes Püriidiga kokku puutub, see saab otsese kontakti õnne energiaga. Kui Püriiti kasutada, siis see muudab inimese enda Auravälja küllust ligi kutsuvaks. Püriit aitab hoida sinu ümber head õnne, mis omakorda aitab sul enda elus leida häid võimalusi enda elu paremaks muutmiseks. Püriidil on oskus kaitsta ebaõnne eest, mis omakorda suurendab hea õnne väge.

Püriiti soovitan ma kasutada neil, kellel tekib selle kristalliga meeletu side. Püriit ei toimi igaühega, vaid ainult selle inimesega, kellele see kristall meeldib. Püriidi nimi tuleb Kreeka keelsest sõnast "tuli". Püriit sisaldab metalli ja seetõttu ei soovita ma seda kristalli veega kokku viia. Seda selleks, et see kristall säraks kaunilt ja säilitaks enda ilu. Kui soovid Püriiti puhastada, siis kasuta selleks rituaalitaimi.

Aseta Püriit geood enda voodi alla, et see sinu unistusi aitaks täide viia!

Tähelepanu! Kui sa Püriidi enda koju tood ja hakkad seda kasutama, siis ole hea, hoia Püriiti käes ning soovi soov selle sisse. Anna Püriidile eesmärk, mida see täitma saaks hakata. Kui tood külluslikel eesmärkidel, siis soovi küllust ja kui kaitse eesmärgil, siis keskendu sellele, et see kaitseks sind. Alles siis leia sellele oma koht.

Küllus, edu, äri, kagu ja põhi

Püriidi geoodi on soovitatav hoida külluse karbi sees, külluse nurgas ehk Kagu ilmakaares, ärilist edu toovate kristallide keskel või Põhja ilmakaares, kus asub sinu kodu ärilise edu energiakanal. Nendes kohtades aitab Püriit võimendada igasugust külluse energia liikumist, aidates tuua sinu ellu täpselt sellist edu ja küllust, mida sa sellelt kristallilt ootad.

Püriidi geoodi hoia enda kodus olevate külluse kristallide komplektis, et see saaks sinu ellu küllust ligi kutsuda. Aseta vähemalt üks Püriidi geood enda kodus Kagu ilmakaarde ja teine Ida ilmakaarde. Kagus aitab Püriit geood küllust ligi kutsuda, mis ei ole veel sinu elus ja ka neid võimalusi, tänu millele sa saaksid enda elu materiaalsemat poolt parandada. Püriidi geoodi hoida kodu Ida ilmakaares, et see saaks olemasolevat küllust, rikkust ja õnne säilitada, aidates sinu töökohal säilida, ettevõtte edul ja karjäärialalistel saavutustel säilida. See ei lase pankrotil tekkida ja ei lase ligi ka halba õnne, mis rikuks sinu karjääri ära. 

Aseta Püriidi geood enda töölaua peale või kontoriruumi, et muutuda paremaks töötajaks. See on kristall, mis suurendab liidri omadusi ja seda positiivses mõttes. Aidates juhtidel juhtida ja ettevõtte omanikel edukad olla. Püriit geood toob edu sellesse valdkonda, millega sa tööd teed.

Kaitse

Püriit on suurepärane kaitsekristall, mis aitab sinu elust eemale hoida negatiivset energiat. Ka seda, mida on sul raske ise tuvastada. See blokeerib sinu koju sisenemast inimesi, kes ei tohiks sinu koju tulla. Aseta see enda kodu välisukse lähedusse. See kristall võib olla nähtaval kohal. 

Küllus

Lisaks võimsatele kaitseomadustele, on Püriidi puhul tegemist tugevatoimelise ja võib isegi öelda, et Malahhiidi ja Tsitriini kõrval ühe tugevama rahavoolu aktiveeriva kristalliga. Kanna või hoia Püriiti koos nende kristallidega ja lase kristallimaagial aktiveeruda!

Eriala

Püriidi puhul on tegemist isikliku õnne aktiveeriva kristalliga ja seda erialaliselt. Kui sa soovid enda erialal hiilata, tippu tõusta ja leida end sellel teel harmoonias, siis kanna Püriiti endaga kaasas.

Kombineerides Püriiti Päikesekivi või Kalkopüriidi kristalliga aktiveerub Päikesepõimikus nii-öelda "kuulsuse kanal", aidates tervislikul tasandil kuulsaks enda erialal saada. Seda ilma ego toitmata, vaid pigem selleks, et enda tööd, missiooni ja inspiratsiooni teistele inimestele edasi kanda. See on tingimusteta armastuse energias kuulsuse väe aktiveerimine. Eriti hea on neid kolme kristalli koos kanda või hoia neid kristalle üheskoos enda kontoris, töölaual või töötoas. 

Õnn, võimekus, oskus

Püriit suurendab sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Püriit on kasulik, kui sa soovid parandada enda isiklikku jõudu. See aitab sul ihaldatud tulemusteni kiiremini ja kergemini jõuda.

Maagiad ja rituaalid

 Kui sa oled enda kodus teinud erinevaid külluse rituaale ja maagiaid, siis Püriit geood on see geood, mis aitab nendel spirituaalsetel maagiatel toimida. Hoia geoodi seal, kus hoiad enda rituaali ja maagia kristalle.

Kodukaitse loomine

Püriit on kristall, mida kasutatakse kodust halva energia/väe, needusliku jõu ja kahjulike inimeste eemale hoidmiseks. Kodu kaitse loomisel asetatakse väga erineval eesmärgil töötavad kaitsekristallid kodu välisukse kõrvale ja need peitu võõra silma eest. Püriit geood asetatakse nende kristallide keskele, et Püriit juhiks nende kaitsva väe kodu ja pereliikmete Aurasse. Püriit geood suudab kaitsta kodu halbade hingede ja ebaõnne eest. Seda kasutatakse nii materiaalse, kui ka emotsionaalse ebaõnne eest kaitsmiseks. Püriit geood on kasulik ka siis, kui perekonnal on vaenlasi, aidates kaitsta nende halbade soovide täitumise eest.

Hoia Püriit geoodi enda kodu Loode ilmakaares, seda selleks, et see geood kaitseks sinu kodu välistegurite eest, mis sulle võivad ebaõnne tuua. Kui sul on välisuks Loodes, siis kindlasti peaks seal Püriit geood olema. Seda sellepärast, et Loode ilmakaare kaudu siseneb majja kõige enam negatiivsust ja kui seal on ka välisuks, siis see välisuks juhib negatiivsust ülikiiresti perekonda.

Veenuse retrograad

Veenuse retrograad ei ole hea aeg investeeringuteks ja suurteks väljaminekuteks. Sel ajal hoia ära suuremad investeeringud, kui sul selleks vähegi võimalus on. Kui sa sellega riskid, võid oma raha kaotada. Kui sul on vaja osta endale midagi olulist, hädavajalikku ja otstarbekat, siis seda tee ikka. Kui aga soovid võtta äriliselt riski, siis selleks ei ole aeg hea. Veenuse retrograad ei pruugi sulle tuua sellist kasu, millest sa unistad. Rahaõnne hoidmiseks kanna sellel ajal endaga kaasas Püriidi kristalli. Püriit kaitseb laostumise, halbade finantstehingute ja riskide eest, mis võivad sulle hiljem ebaõnne tuua. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul endal paremini tunnetada, kuhu oma energia ja raha suunata. Veenuse retrograadi kuupäevad leiad SIIT.

PÜRIIT GEOODIGA EHETE LAADIMINE:

Geoode kasutatakse "laadimise altarite" loomiseks. Geoodid suudavad ehtekristallide väge taastada ja nendele elujõudu anda selleks, et need sinuga toimiksid.

Püriit geoodi kasutatakse enamjaolt selliste kristallide laadimiseks, mis on seotud külluse, materiaalse õnne, soovide täitumise, unistuste ellu viimise, ärilise edu, tööalase edu, motivatsiooni, kaitse, needmiste/ärasõnumiste eest kaitsvate kristallide jaoks.

Loo endale koju laadimise altar, kus hoiad kristallehteid siis, kui sa neid ei kanna. Seda selleks, et kristallid enda väge ei kaotaks. Soovitan sul lugeda enda ühte artiklit, kus ma räägin ehete laadimisest ja puhastamisest. Selle artikli leiad SIIT.

ASTROLOOGILINE AASTA - METALL "JIN"

Sõltumata looma-aastast on Metalliaastal sündinute õnne kristalliks Püriit. Püriit tugevdab Metalliaasta häid mõjutegureid ja tasakaalustab selle negatiivseid mõjutusi. Püriit toob Metalliaastal sündinutele materiaalselt head õnne.

SODIAAK

Eriliselt head õnne toob see LÕVIDELE. NEITSITELE toob ärilist edu. Püriit aitab KALADEL olla enesekindel, ja see on kristall, mis motiveerib neid tegutsema. Püriit aitab blokeerida enesekindluse langust ja aitab Kaladel olla ambitsioonikas. Lisaks aitab Kalade ellu tuua tööalast õnne, rikkust ja maist küllust ning parandada Kalade majanduslikku olukorda.

Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
13.40€
Maksudeta:10.98€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
13.86€ 19.80€
Maksudeta:11.36€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on lood..
13.98€ 23.30€
Maksudeta:11.46€
VALGE HAULIIT-PÜRIIT on "Tervendaja varanduse" kristall, seda selles mõttes, et seda kandes aitab see tuua inimesi sinu lähedale, k..
9.38€ 13.40€
Maksudeta:7.69€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
5.67€ 8.10€
Maksudeta:4.65€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused n..
15.05€ 21.50€
Maksudeta:12.34€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.