Menüü
Ostukorv

KRISTALLCHIPSID

KRISTALLCHIPSID

 Kristallchipsid on väikesed kristallid, mida on väga hea kasutada küünlaaluste loomisel, taimede katmisel kristallidega või kristallikomplektide loomisel. 

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu toote juurde.AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja&nb..
7.70€
Maksudeta:6.31€
BOTSWANA AHHAAT kaitseb igal hetkel ja on väga kasulik reisikaaslane hoides ohte eemal. Toob head õnne ja suurendab materiaalses maailmas Sinu võimalusi. Suurendab lotoõnne, aidates rahalist õnne ligi kutsuda. Väga sõbraliku energiaga kristall, mis toob ellu sõpru, aitab kriitikat taluda ja tag..
8.90€
Maksudeta:7.30€
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega ja põllumajandusega üleüldiselt.Dendriitahhaat on rahaõnne kristall ja seda on kasulik hoida rahakoti vahel. Kui ..
3.90€
Maksudeta:3.20€
EPIDOOT chipsid on väikesed Epidoodi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Epidoodi chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on kaitse eesmärgiga..
3.90€
Maksudeta:3.20€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade ..
8.00€
Maksudeta:6.56€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunned, et võid end vahel ära kaotada.Hematiit tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetust..
8.00€
Maksudeta:6.56€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on o..
5.50€
Maksudeta:4.51€
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias.Krüsop..
15.10€
Maksudeta:12.38€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust.Kuukivile on iseloomulikeks toonidek..
6.00€
Maksudeta:4.92€
LABRADORIIDI chipskristallikesi soovitan sul kasutada magamistoas, et ühendust saada enda unenägudemaailmaga. See suurendab võimekust näha enda tulevikku ette, aidates lahendada sellega palju teemasid sinu elus. Säti kristallid magamistoas olevate taimede mullapallile või loo neist küünlaalus. Labra..
7.70€
Maksudeta:6.31€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamis..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes eri..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)
KRISTALLCHIPSID, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.