Menüü
Ostukorv

EPIDOOT chips

EPIDOOT chips KRISTALLID
EPIDOOT chips
3.90€
Maksudeta: 3.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EPIDOOT chips

EPIDOOT chipsid on väikesed Epidoodi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Epidoodi chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on kaitse eesmärgiga tehtud, taimede peal, mis on kaitsva väega.

Epidoot on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ebakorrapärasusi. Nii nagu ikka naturaalsete kristallidega on, kõik kristallid näevad omamoodi välja ja on unikaalse väljanägemisega. Esmapilgul võib-olla märkamatuks jääv Epidoot on tegelikult kristall, mis võib sinu maailma väga suuri ja häid võimalusi tuua. Epidoot on peamiselt pärit Pakistanist, Prantsusmaalt, Venemaalt või Bulgaariast. Küll aga leidub seda üle maailma veel teisteski paikades. Epidoot on see kristall, mis on ka Unakiidi sees. Unakiidi kristalli rohekas toon tuleneb Epidoodist.

Epidoot on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja selle tähendus on "kasvamine". Epidoot sai enda nime selle omaduste järgi. Epidoot on üks külluse, jõukuse ja edu kristallidest. Kristall, mis paneb sinu varanduse ja sinu loodud energia kasvama. Ülihea kristall kasutamaks neile, kes soovivad tegeleda külluse ligitõmbamisega.

Epidoot ei ole kõige tüüpilisem ehtekristall ja seda ennekõike sellepärast, et seda kristalli on väga raske lõigata. Seega on sellest kristallist ka raske ehteid teha. Kui ehe on sellest valmistatud, siis on see ka tavapärasemast kallim. Seda sellepärast, et selle töötlus on kallis. Nii on paljude kallimate kristallide puhul. Oleneb see, kui raske on seda töödelda ja ka see, kui palju seda maailmas saadaval on. Loomulikult ka see, kui raske on seda maapõuest kätte saada.

Küllus, küllus ja veelkord küllus

Epidoot on üks külluse kristallidest, mida sa võid leida ka erinevates rahamaagiates ja külluse kanali avamise rituaalides. Epidoot oskab sinu külluslikud soovid iseendasse säilitada ja selliseid kristalle on hea sellistes maagiates kasutada.

Sa võid Epidoodi kristalli kõikidesse erinevatesse enda loodud külluse altaritesse ja karpidesse lisada. Lihtsalt enne selle lisamist hoia Epidoodi kristalli käes ning soovi sinna sisse üks materiaalne soov. Seda selleks, et Epidoot mõistaks, millist sorti või mis teed pidi küllust ta peaks sinu ellu tooma.

Epidoot aitab materiaalseid unistusi sinu ellu tuua ja neid reaalsuseks muuta. Epidoodil on veel selline väärtuslik omadus, mis aitab sul füüsiliselt ka enda soovide täitumise nimel tegutsema asuda, andes sulle nippe, visioone ja inspiratsiooni, mis paneb sind tegutsema.

Kui sa oled üldiselt optimistlikum ja positiivsem, siis Epidoot hakkab sinuga ülikiirelt tööle. Eriti veel siis, kui sa soovid seda kasutada materiaalsel eesmärgil.

Epidooti on hea kasutada kodus oleva rahakarbi või külluse kristallide keskel. Seda mitte ainult sellepärast, et see toob sulle jõukust ligi, vaid see õpetab ka sind õiges kohas riskima. Epidoot on kristall, mis annab sulle aimu selle kohta, kus läbi riskimise võib sind hea õnn tabada. Paljud inimesed ei julge riskida ja seega kaotavad väga palju häid võimalusi enda elus.

Epidoot toob selle inimese ellu rahavoolu, kes ei suhtu rahasse ahnusega. Ahne inimesega ei tee Epidoot tööd.

Iseenda mõistmine

Epidoot aitab sul mõista, miks sa just selline hing oled ja mis on sinu unikaalsed oskused. Epidoot aitab sul enda hinge tundma õppida, õpetades sulle silmade avanemist. Mida rohkem sa Epidooti kasutad või mida rohkem seda sinu elus on, seda kiiremini hakkad sa iseenda elust aru saama ja seda mõistma.

Epidoodi kristalli kasutatakse ja kantakse selleks, et mõista, mida sa just selles elus pead veel ära saavutama. See on kristall, mis aitab sul enda eluülesandest rohkem aru saada.

Aitab sul enda varjukülgi näha

Epidoot on kristall, mis aitab sul mõista seda, kes sa ei sooviks olla ja millised iseloomuomadused sulle ei sobi ega ka kasu ei too. Epidoot paneb sind enda sisse vaatama ja mõistma, mida sa enda elus valesti teed. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja paremuse poole sammumiseks. Epidoot on veel nii kasulik, et ta annab sulle julguse enda vigu tunnistada ja kui sa nii kaugele juba jõuad, siis sa oled väga tugevaks kasvanud.

Kui sa tead, et sa oled küllaltki negatiivne inimene, siis sa pead esialgu sellest kristallist eemale hoidma. Seda sellepärast, et see toob sulle negatiivseid emotsioone esile, et need tervendatud saaksid. Või teisel juhul kanna seda koos Roosa Kvartsiga, et see sulle ülejõu ei hakkaks käima. Roosa Kvarts aitab sul rahulikult üle minna parema mina poole ja see laseb Epidoodil vaikselt sind tervendada.

Aitab hingesid ja erinevaid spirituaalseid tegelasi näha

See on kristall, mis aitab sul ühendust saada spirituaalsete tegelastega ehk hingede, Inglite ja teiste nähtamatute energiatega. Kui sa hakkad Epidooti kasutama, siis sa võid hakata kogema erinevaid müstilisi kogemusi, mis on seotud hingedega. Veel enam hakkab see niiviisi sinuga tööd tegema, kui sa sellel samal eesmärgil seda ka kandma hakkad või kui sa samal ajal kannad mõnda Inglite kristalli. Epidooti sellisel eesmärgil võiksid hoida enda kodus erinevate taimede peal üle kogu kodu. Sellisel juhul saab Epidoot vastava energiavälja sinu kodus luua. Kui sa kodus oled, siis sa hakkad neid ka tajuma.

Epidoot kaitseb sinu vara

Epidoot on oma olemuselt külluse kristall, millel aga on oskus kaitsta sinu vara ja raha. Seda kristalli on kasulik sul enda kodus olevate külluse kristallide keskel hoida või üle kodu olevate taimede mullal. Sellisel juhul aitab see kristall sinu vara kaitsta. Väga kasulik on seda kristalli matta aeda ja veel enam sissesõidu lähedale selleks, et see suunaks vargaid ja omakasupüüdlikke inimesi sinu kodust eemale. Kui sul on kuskil kinnisvara, kus sa ei saa pidevalt käia ja sellel silma peal hoida, siis soovitan ma sul Epidooti sinna viia selleks, et see kinnisvara oleks vandaalide ja varaste eest kaitstud. Lisaks sellele kustutab epidoot maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

RAVITSEMINE

-
Epidoot on sinu keha sõber. Epidoot õpetab sind ennast enda keha eest hoolt kandma, aidates sul ennekõike mõista, mida sa tohid süüa ja mida mitte. Kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta, siis Epdioot on sinu jaoks.

Vii kokku Epidoot koos Apatiidi, Valge Hauliidi ja Musta Obsidiaaniga. Nende nelja kristalli vägi aitab sul paremini toituda. Võid lisaks lugeda ka minu dieedi maagia kohta, mille leiad
SIIT.

- Epdioot tervendab närvisüsteemi, aidates sinu närvidel puhata ja on kasulik neile, kes pidevalt lähevad tühja pärast närvi.

- Kui sa tunned, et sa oled emotsionaalse ülekoormuse all, siis Epidoot aitab vabastada sinu hingest seda koormat. Hoia kasvõi seda kristalli korra käes, et see kristall saaks sinu koormuse endale võtta.

- Epidoodi kristalliga saab tervendusmeditatsiooni teha. Selleks hoitakse kristalli käes ja küsitakse enda hingelt juhtnööre selle kohta, mida tervise paranemise nimel peaks tegema. Keskendu ja lase mõtetel ise tulla. Epidoot saadab sulle mõtteid ja kui mõne mõtte kätte saad, siis kindlasti kuula seda.

- Epidoodi kristalli soovitan ma kasutada ja kanda sellepärast, et see aitab sinu keha sees olevast pikaajalisest pingest vabaks lasta. Sellisest pingest, mis võib tekitada kasvajaid. Mina usun, et suuresti tekivad kasvajad just kinni hoitud viha, depressiivsest ja stressi energiast. 

Ravitsemise eesmärgil kasutatakse üldiselt sellest samast kristallist tehtud ehteid või tehakse poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Teine võimalus on Epidooti hoida ka kodu Ida ilmakaares, kus on kodu tervisenurk.

MAA-ELEMENT

Epidoot on Maa-elemendi sodiaakide külluse, rikkuse, tööedu ja materiaalse õnne kristall. Epidooti on väga kasulik Maa-elemendi sodiaakide esindajatel enda kodus hoida, külluse karpi lisada, tööjuures hoida või kanda. Epidoot aitab Kaljukitsele, Sõnnile ja Neitsile selle Maa-elemendi väe kaudu rikkust ligi kutsuda, aidates ka mõista seda, milline tööalane valik on kõige enam sobilikum ja materiaalselt nauditavam ning aidates ka üles leida selle õige töö.

Puhasta chipskristalle Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
4.60€
Maksudeta:3.77€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
61.20€
Maksudeta:50.16€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on väga tugev kristall, mida kasutatakse universaalseks tervendamiseks. Selle peamiseks omaduseks..
2.50€
Maksudeta:2.05€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.