Menüü
Ostukorv

AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata

AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata KRISTALLID
AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata KRISTALLID
AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata KRISTALLID
AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata KRISTALLID
AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AZURIIT-MALAHHIIT lihvimata

Võimalikud valikud

AZURIIT-MALAHHIIT on kristall, mis aitab sul olukordi hinnata täpselt nii nagu need ka on. Aitab sul ka salakavalaid inimesi märgata, mõista inimeste tõelist palet ja avastada naeratavate inimeste taga olevaid petiseid.

Azuriit-Malahhiit on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist tooni Azuriit, mis on oma nime saanud pärsiakeelsest sõnast Lazhward, mis tähendab sinist ja selle kristalli roheline osa on Malahhiit. Malahhiit on saanud enda nime kreekakeelsest sõnast Molochitis, mis tähendab tõlkes rohelist taime. Azuriit-Malahhiit kannab mõlema kristalli väge, mille kooslusel avaldub ka veelgi erilisemaid energiaid. Üks vanimaid Azuriit-Malahhiidi leiupaiku asub Iisraelis. Azuriit-Malahhiit on Malahhiidi pärast veidi mürgise koostisega, seega ei tohiks sellest kristallist vee-eliksiiri valmistada. Kuid selle kristalli kandmine on täiesti ohutu. 

Lisaks Iisraelile leidub Azuriit-Malahhiiti ka USA-s, Aafrikas, Kesk Ameerikas ja Hiinas. Azuriit-Malahhiit on väga laialdase väljanägemisega ja see tuleneb ilmastiku muutlikkusest. Temperatuurid ja tuuled muudavad selle kristalli väljanägemist. Azuriit-Malahhiidile on iseloomulikus värvuseks tumesinine kuni helesinine, tumeroheline kuni heleroheline ja isegi mustjas toon. Kristall on üldiselt ka väga praguline.

Intuitsiooni tugevdaja

Azuriiti- Malahhiit on "Hingede maailma" kristall, millel on oskus inimese intuitsiooni arenema viia, enda sisemise minaga kontakti luua, hingede maailmaga kontakteeruda ja inimest hingedega suhtlema viia. Azuriit on isiklike oskuste võimendaja, mis aitab kontakti luua kõige sellega, mis on energial põhinev. Toob inimese hingele sõnumeid ja aitab spirituaalset juhtimist kinni püüda. Aitab kuulata, mida hingedel öelda on ja aidates teejuhil lasta end suunata. Samas aitab Malahhiit kaitsta valede otsuste ja valede nägemuste eest. See on kristall, mis toob selgeid sisemisi teateid ja aitab eemale hoida valelikust informatsioonist.

Kaitse salakavaluse eest

Azuriit-Malahhiit on väga tugeva kaitseomadusega kristall, millel on oskus kaitsta selliste energiate eest, millest sul endal aimugi ei ole. See on salakavaluse vastane kristall, mis hoiab eemale inimesi ja energiad, mis sind soovivad ära rikkuda. Malahhiit loob tugeva kaitse väe ümber, mis aitab eemale hoida ka needust. Azuriit-Malahhiit on pettekujutelma vabastaja. See on kristall, mis aitab sul olukordi hinnata täpselt nii nagu need ka on. Aitab sul ka salakavalaid inimesi märgata, mõista inimeste tõelist palet ja avastada naeratavate inimeste taga olevaid petiseid. See on reeturlikkuse eest kaitsev kristall, mis aitab sul ohtlikku inimest märgata enne tema salvamist.

Soovitan Azuriit-Malahhiiti kanda siis, kui sa soovid halbadest inimestest enda elus lahti saada. Kui sa soovid, et keegi konkreetne jätaks sind rahule ja läheks sinu elust igavesti minema. Kui sa hakkad Azuriit-Malahhiiti kandma, siis see kristall blokeerib sidemeid, mis on sulle väga kahjulikud ja millest sul midagi õppida enam ei ole. Aitab lahti saada kiusajatest ja mürgistest inimestest.

Spirituaalne areng

Azuriit-Malahhiit muudab inimese intuitiivseks, spirituaalseks, armastavaks, loominguliseks, tolerantseks, paindlikuks ja kaastundlikumaks. See on kristall, millega on võimalik end muuta paremaks inimeseks, kujundades ümber oma iseloomu ja aidates end pidevalt spirituaalselt kasvada. Soodustab spirituaalset arengut ja aitab sellel alal egoismist eemale hoida, juhtides sinu tähelepanu olulisele, kasvatab sinu intuitsiooni ja hoiab sind ebatervetest arengust eemal. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Azuriit-Malahhiit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on mürgiseid aineid.

 Kanna Azuriit-Malahhiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Azuriit-Malahhiit leevendab närvilisust ja tervendab hinge erinevat tüüpi emotsionaalsetest probleemidest. See on kristall isiksusehäirete jaoks, mis aitab inimese vaimsel poolel terveneda. Aitab eriliselt neid, kes on kaldumas mõne vaimse haiguse poole.

- Aitab vabaks saada halbadest mälestustest, mis kummitamas käivad ja mis ei lase eluga edasi liikuda. Azuriit-Malahhiit aitab sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Aitab tervendada mineviku haavu.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Azuriit-Malahhiit hakkab ennekõike neid kahte ülemist Tšakrat tervendama. Aitab vabastada blokaade, mis nende kohal eksisteerivad ja kiirendades nende tervenemist. Kui sa oled eelnevalt endaga palju tööd teinud, siis Azuriit-Malahhiit avab Kroontšakra kaudu oskuse teiste dimensioonidega ühendust saada. Aitab kaasa ka unes rändamisele ja hingedega kohtumisele.
 
SODIAAK

Tähemärgilt on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni tugevdamise, spirituaalse väe edendamise ja hingelise kasvamise kristalliks kõikidele SKORPIONITELE. AMBURITELE toob Azuriit-Malahhiit tugevat kaitset sakalavaluse, ebaõnne ja needuse eest.


Numeroloogia järgi on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni arendamise ja isikliku väe suurendamise kristall kõigile neile, kes on sündinud elutee number 9 all. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
114.00€
Maksudeta:93.44€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
129.00€
Maksudeta:105.74€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
58.90€
Maksudeta:48.27€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
82.30€
Maksudeta:67.46€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene tähemärgikäekett SKORPION "KÜLLUSEMAGNET" o..
36.90€
Maksudeta:30.25€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: - Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.