Menüü
Ostukorv

GOLDRIVER lapik

GOLDRIVER lapik KRISTALLID
GOLDRIVER lapik
5.00€
Maksudeta: 4.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GOLDRIVER lapik

Võimalikud valikud

GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnnesoovide täitumisthead kuulsust või populaarsust ja elujõudu

Goldriverile on iseloomulikuks värvuseks kuldpruunikas-oranžikas toon, mille sees on läikivad tükid. Goldriveri valmistamine avastati peaaegu 300 aastat tagasi. Goldriver aitab energiat säilitada eesmärgi jaoks ja ei lase mõtteid eemale viia, et eesmärk saaks ühel päeval täidetud. Kui kannad Goldriverit, siis alati unista või keskendu ühele eesmärgile, siis aitab see sama kristall sulle just sellesse teemasse head õnne tuua.


Tavaliselt Goldriver meeldib inimestele, kes on väljapoole elavad ja hoiab eemale neist, kes on liialt arglikud. Seda kõike sellepärast, et Goldriver ise vajab veidi lisaenergiat töö tegemiseks. See tähendab seda, et Goldriver vajab, et Päikesepõimik juba teeks veidi tööd. Kui Päikesepõimik töötab, siis inimene on ka julgem ning elurõõmsam.

Kui sind lummab Goldriveri kristalli välimus, siis on see lihtsalt ilmselge märk selle kohta, et see kristall on nõus sinuga koostööd tegema ja ka selle mõju toimib sinuga. Nii on tegelikult iga kristalliga aga Goldriver võtab just enda hoole alla inimese, kellele ta soovib edasi anda jõudu enda unistuste täitumiseks.

Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige paremini nii, kui sa enne kasutamisele võtmist hoiad seda enda käes, saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul lisa see kristall enda "soovide laekasse". Soovide laeka kohta saad eraldi lugeda SIIT.

Peale eesmärkideni jõudmiseni aitab Goldriver selle kandjasse tuua ambitsioone ja väga terveid ambitsioone, mida on võimalik sul selles elus saavutada. Aitab tagasi tuua elujõu ja soovi millegi nimel pingutada. Goldriver annab väga palju jõudu tegutsemiseks.

Väga tihti meeldib Goldriveri kristall just lastele ja seda sellepärast, et Goldriveris on olemas elujõud, mida nemad vajavad. Selline elujõud, mis aitab taastuda sellisest energiast, mis on tekkinud elukeskkonna stressist. Goldriver aitab lapsel olla rõõmsameelne, elujõuline ja uskuda paremasse ellu. Lapsed usuvad, et elu on ilus ja maailmas ei ole probleeme, küll aga tihti on elus probleeme ning see kurnab seda väikest hinge. Goldriverit võid kinkida lapsele, kellele sa soovid edasi anda lapselikku rõõmsameelsust.

Goldriveri kristalli kasuta hea tuju loomiseks ja aseta see enda elutoa lauale või kõige enim läbikäidavasse tuppa. Goldriver annab energiat ja aitab kõigil olla positiivne.

Sind tõmbab Goldriveri kristalli poole, kui sul on vaja positiivne olla ja kui sinu alateadvus annab märku kurnatusest. See võib olla ka vihje selle kohta, miks sa soovid Goldriverit enda lähedal hoida.

Goldriveri kristalli kasuta enda kodu Lõuna ilmakaare täiustamiseks. Selles kristallis on tule-element, mis on Lõuna ilmakaare jaoks hädavajalik. Hoia seda mõne lille peal, mis on sul selles ilmakaares või kasuta seda kristalli lihtsalt ka mõnes kristallikomplektis, mis on sinna tuppa sul loodud. Kui maja ehitad, siis aseta Goldriveri kristalli vundamendi sisse otse Lõuna ilmakaarde. Seda selleks, et perekonnas oleks alati positiivne suhtumine, üksteisega nalja viskamine, elujõud ja energia.

Inimesed, kellel on väga tõsine ja suur energiapuudus, nemad peaksid kindlasti Goldriveri kristalli kandma või enda kodu energia parandamiseks kasutama.

Aseta Goldriveri kristall enda töölaua peale, et sul oleks energiat töö tegemiseks ja see ka motiveerib sind eesmärgi poole pingutama. Goldriver on eriliselt kasulik neile, kes soovivad kõrgemale püüelda ja kes on hingest ambitsioonikad. Goldriver aitab sul tööalaseid unistusi täide viia.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

Goldriveri massaaž tagab Auraväljas soovmõtlemise liikumise väljapoole Auravälja. See on oluline selleks, et sinu soovmõtlemised saaksid täituda. Tegemist on kristalliga, millel on olemas vägi suunata sinu soovide täitumine tulevikku. Goldriveriga masseerimine aitab seda jõudu suurendada. 

Soovide täitumise meditatsioon

Goldriveri meditatsioonikristallidega on võimalik enda unistustele ja soovidele head õnne anda, et need saaksid täituda. Selleks võta kasutusele kaks Goldriveri meditatsioonikristalli ja Eukalüpti eeterlik õli. Sea eeterlik õli õlilambi sisse põlema, tilgutades vee peale 10 kuni 15 tilka õli. Kui õlilamp on tööle seatud, siis aseta see võimalikult enda lähedale. Leia mugav positsioon ja koht, kus seda meditatsiooni sa saaksid läbi viia. Eukalüpti eeterlik õli avab Kroontšakra, mis on hädavajalik soovide täitumise jaoks. Goldriver on kristall, mis juba suudab soove ja unistusi täide viia. Kui oled meditatsiooniks valmis, siis alusta.

Mediteerimise ajal sule silmad, hoia mõlemas käes üht Goldriveri kristalli, hinga sisse eukalüpti aroomi ja lõõgastu. Kui sa oled suutnud lõõgastuda, siis alusta unistamisega. Soovi ja unista kogu meditatsiooni vältel. Visualiseeri enda unistusi ja soovi, et need täituksid. Palu enda kaitseinglit või saatust, et see aitaks luua selle soovi täitumiseks kohta sinu elus. Mediteeri senimaani, kuni tunned, et oled suutnud sõnumi edastada kõrgematele võimudele. Kui oled mediteerimise ära lõpetanud, siis ava silmad ja jäta Goldriveri kristallid õlilambi kõrvale mõneks ajaks puhastuma.

Antud meditatsiooni tee just siis, kui sa tunned, et sa soovid lisajõudu enda soovi täitumiseks! Antud meditatsioonis võib soovida ükskõik mida sinu hing ihaldab.

Ärilised unistused ja nende täitumine

Mariami Jaspist ja Goldriverit on kasulik koos kasutada, nende kombineerimisel tekib vägi, mis aitab sinu ärilisi, materiaalseid ja tööalaseid unistusi täide viia. Need kaks kristalli suudavad ühendada enda väe, ja kui sinu sees on selliseid unistusi, siis need hakkavad sinu Auraväljas looma sinu unistuste täitumiseks vastavat õnneenergiat, aidates sul ühel päeval jõuda sinna, kuhu sa oled unistanud jõuda. Kaks kristalli, mis aitavad sinu ambitsioone reaalsuseks muuta.

Selleks, et Mariami Jaspiselt ja Goldriverilt see unikaalne vägi kätte saada, leia nende hoiustamiseks üks kuldset, punast või oranži tooni kott. Aseta üks või mitu Mariami Jaspist ja Goldriverit koti siss koos enda fotoga. Sule kott ja jäta see kristallikott enda koju küllusenurka, mis asub sinu kodu Ida ja Kagu ilmakaares. Teine võimalus on sul hoida seda kristallikomplekti enda töö juures, kui sul on olemas oma isiklik nurgake või kabinet. See on õnnekristallide komplekt, mille sa saad ise endale luua ja mis aitavad sind senikaua, kuni need kristallid on üheskoos sinu foto juures.

Selle õnnekristallide komplekti kodeerimiseks hoia seda aeg-ajalt enda käes, unista koos kristallidega ja soovi seda, et kristallid sinu soove kuulda võtaksid. Tee seda kindlasti kohe, kui sellise imelise õnnekomplekti endale lood.

Karma

Head Karmat unistuste täideviimiseks saab aktiveerida just Goldriveri kandmisega, kuna see on kristall, mis viib unistusi ja soove täide. Kuidas Goldriver töötab? See kasutab ära sinu enda poolt teenitud head Karmat ning viib selle kaudu sinu soovid täide. Mida rohkem on sul head Karmat teenitud, seda kiiremini suudab Goldriver need unistused täita. Loe pikemalt artiklist "6 tegu, mis aktiveerivad Karma kiirelt" SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Goldriver on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vaske.


- Elujõu puudumine, energia puudumine, elule alla heitmine, lootuse kaotamine, stress. Kantakse ka liigse mao ärrituvuse korral. Aitab, kui pidevalt tunned, et magu valutab või on lihtsalt paha enesetunne seedimise pärast.

SAKRAALTŠAKRA

Goldriverit kanna võimalikult pika paela või keti otsas, et see suudaks Sakraaltšakrani ulatuda ja enda energiat edasi anda. Sakraaltšakras aitab Goldriver eemaldada muremõtted, mis on tekkinud tööga. Kas siis hirm, et sa ei saa hakkama, et sa ei ole rahul tööga või aitab lahti saada ka tundest, et sa ei taha tööd teha. Kui sa soovid Goldriveri tavalist kristalli kasutada Sakraaltšakra tervendamiseks, siis sellisel juhul sobib selle kristalliga mediteerimine.

SODIAAK

Üldjuhul mõjutab Goldriver kõiki sodiaagimärke võrdselt.

NUMEROLOOGIA

Goldriver on 4. sünnikuupäeva õnnetalisman, mis toob sellel kuupäeval sündinule juurde oskust enda unistuste poole liikuma hakata. Goldriver motiveerib, inspireerib ja julgustab enda unistusi täide viima. Lisaks sellele toetab Goldriver 4. kuupäeva ka positiivsusega ja ei lase sellel kuupäeval sündinul end üle töötata. Õpetades piiri pidama oma töö suhtes ja suunates number 4. enda elu nautima.

Kõige võimsamalt mõjub Goldriver siis, kui sa soovid ning unistad samal ajal, kui sa seda kasutad. Seda sellepärast, et see on unistuste ellu tooja! 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Goldriverit võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Seedripuu või Muskaatpähli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.