Menüü
Ostukorv

LEPIDOLIIT lapik

LEPIDOLIIT lapik KRISTALLID
LEPIDOLIIT lapik
5.20€
Maksudeta: 4.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEPIDOLIIT lapik

Võimalikud valikud

LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii stressi kui ka pingeid.

Lepidoliit on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit on kirju kristall, mille seest võib läbi joosta tuhmvalge kuni tumelilla värvus. Lepidoliit on väga rahustava toimega kristall, mille peamiseks leiupaigaks on Tšehhi, Madagaskar ja Aafrika. Lepidoliit on kasulik sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa oled närviline, sul on vaja mõtteid eemale viia ja sul on vaja puhata. Elus on närvilisi perioode ja Lepdioliit aitab sellisel ajal hakkama saada.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni ja tervendus kristalli.

Lepidoliidi kristall aitab mediteerida ja meditatsiooniseisundit luua. Kui sa kannad Lepidoliiti endaga kaasas, siis see õpetab sul rahulik olema. See aitab ka väga kiires elutempos sisemist rahu hoida ja alati tasakaalukas olla.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada igaüks massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Lepidoliit on äärmiselt rahustava toimega kristall, mille tervendusmassaaž aitab kehast ja hingest vabastada suuremat sorti stressi. See on kristall, mis vabastab inimese hinge suurest koormusest ja ülepingest. Kindlasti on Lepidoliit üks vajaminevamaid kristalle neile, kes teevad iseendale või teistele kristalltervendust. See on üks põhilisi tervendajaid, aidates kehast ja hingest vabaks lasta üleliigset energiat, mis on inimesele kahjulik.

- Lepidoliidiga massaaži soovitan ma kasutada ükskõik millise Tšakra juures. Seda siis, kui soovitakse pingest lahti saada. Kui südamenärvid valutavad, võib seda hoida valutava koha peal. Kui pinge on ülaseljal, siis võib sinna sellega massaaži teha. Lepidoliiti kasutatakse pinge maha võtmiseks.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et kristalli hoitakse mediteerimise ajal mõlemas käes. Mediteeritakse rätsepistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

- Lepidoliidiga mediteerimisel avad sa oma kõrgemaid Tšakraid nagu näiteks Kroontšakrat. See on kristall, mis aitab visioonidel kergemini sinu mälupilti tekkida, aidates ennekõike vabastada ülekoormavat energiat Kroontšakra kohal, mis ei lase visioone tajuda. Seda kristalli kasutatakse selleks, et kõik teised visioonitöö võtted saaksid üldse toimima hakata.

- Meditatsiooni jaoks võid sa Lepidoliidi kristalli hoida ka enda otsaees või pealael. Seda selleks, et Lepidoliit saaks avada sinu Kroontšakra.

Eelmiste elude tervendusmeditatsioon

Lepidoliit suudab tervendada sinu hinge väga sügavalt ja see suudab isegi eelmiste elude energiat tervendada. Selleks kasutatakse Lepidoliiti koos Preseli või Kivistunud Puiduga. Oleks hea, kui üks nendest kristallidest oleks samal ajal sinu lähedal, kui sa seda tegema asud. Kas siis ehtena või lihtsalt kristallina.

Võta mõlemasse kätte Lepidoliit ja leia väga mugav ning lõõgastav mediteerimisasend. Sule silmad ja hakka korrutama enda mõtetes sellist lauset: "Avanegu minu tee eelmiste eludeni". Seda mõtet pidevalt enda peas korrutades avad sa oma Tšakrad Lepidoliidi energiale. Sinu käes olevad Lepidoliidid saadavad sinu minevikku tervendust, mis tervendab vanad haavad.

Sellise meditatsiooni käigus võid sa näha visioone enda eelmiste elude kohta, mis vajavad tervendust ehk mis jätsid sulle valuse jälje.

Sellist meditatsiooni võid sa teha siis, kui sa seda soovid ja kui sa selleks valmis oled. Kivistunud Puit ja Preseli aitavad sul kanalduda ning see on ka põhjus, miks neid selle meditatsiooni jaoks on vaja.

Peale meditatsiooni lõppemist pead sa end tundma veidi kergemalt ja rahulik vägi peaks sinu sisse tagasi tulema.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Sobilikud on Jasmiin, Lavendel, Salvei, Sidrunhein.

Lepidoliit on kristall, millel on rahulik kuma. Kristall, mis loob rahu seal, kus see eksisteerib. Rahuandvaid kristalle on alati kasulik hoida enda lähedal ja kodus. Lepidoliit  pole ainult kasulik kodukristall, see on kasulik ka meditatsiooniruumide ja seansiruumide jaoks. Soovitan hoida Lepidoliiti nendel äripindadel, mis tegelevad kehahoolitsuse, teraapia ja lõõgastumisega. Lepidoliit aitab lõõgastuda ning kehal terveneda nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Lepidoliiti on kasulik hoida ka magamistoas, kuna see aitab unekvaliteeti parandada.

Rahustav atmosfäär ja enesetervendamine

Lepidoliiti hoia õlilambi kõrval, kui põletad Lavendli või Salvei eeterlikku õli. Lepidoliit on rahustava toimega ja seda on ka need eeterlikud õlid. Kristalle ja eeterlikke õlisid koos kasutades on võimalik nendelt mõlemalt saada maksimaalne tulemus. Loo  neist kaunis väljapanek ja naudi rahustavat keskkonda. Veelgi rahustavamaks atmosfääri loomiseks sea nende kõrvale suitsema ka Lavendliviiruk.

Ingliteportaal ja Inglitepoolne kaitse

Lepidoliiti hoia enda kodus seal, kus sul juba on mõned Inglikristallid. Lepidoliit on kristall, mis suudab Inglitega ühendust luua ja muuta keskkonna, kus see kristall on, Inglitele avatuks. Tegelikult on aga nii, et ükskõik kuhu sa Lepidoliidi asetad, seal see Ingliteportaali avab. Kui sa soovid, et sind ümbritseksid Inglid, kes sind kaitseksid ja juhataksid, siis tee seda kindlasti. Lepidoliiti hoia käes ajal, mil soovid, et sind kaitstaks. Lepidoliit on ideaale kristall Inglitealtari jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Lepidoliidist ei tohi kindlasti vee-eliksiiri teha, sest see hakkab veega kokkupuutes lagunema.

Kõige enam aitab Lepidoliit tervendada unehäireid ja parandada unekvaliteeti. Tegemist on kristalliga, mis aitab parandada und ja tervendada unehäireid. Lepidoliiti tuleks tugevate unehäirete puhul järjepidevalt kanda, et see saaks Auras korrektuure teha.

Hoia Lepidoliiti oma padja all või padjapüüri sees, et see aitaks parandada sinu und. Lepidoliit aitab maandada sinu sees olevat pinget ja toimib väga hästi siis, kui seda kasutada koos Lavendli eeterliku õliga.

- Aitab lahti saada paanikahoogudest ja närvivapustustest. On kasulik neile, kelle elus esineb selliseid probleeme sagedasti ja kes kaotavad aeg-ajalt enesevalitsuse.

- Stress, depressioon, vihapursked, viha, agressiivne käitumine, raske rasedus.

- Aitab vabastada õudusunenägudest ja luupainajatest. Lepidoliit mitte ei kaitse nende eest, vaid aitab taastada sinu Kroontšakra energiakanalit. Soovitan luupainajate kohta lähemalt lugeda, et mõista, mis need on. Nende kohta saad lugeda SIIT.

- Lepidoliit on väga kasulik naistele, kellel on tekkimas menopaus või see on juba käes. Lepidoliit aitab vähendada sellega kaasnevaid sümptomeid. Lepidoliit aitab vähendada meeleolumuutuseid, enesetunde kõikumisi ja aitab vähendada väsimustunnet. Kui soovid endale veelgi intensiivsemat tervendust pakkuda, siis võta menopausi ajal kasutusele Ingveri ja Salvei eeterlikud õlid. Nende õlide sissehingamine võib samuti tervendavalt mõjuda. 

SÜDAMETŠAKRA

Kui Südametšakra on nõrk, siis Lepidoliit hakkab seda Tšakrat muutma tugevamaks ja tervemaks. Lepidoliit aitab vabastada valu, mille on põhjustanud minevikutraumad. Lepidoliit aitab vabaks saada kiusavatest ja jälitavatest emotsioonidest.

KROONTŠAKRA

Lepidoliit tervendab Kroontšakrat ja muudab selle aktiivseks. Lepidoliit aitab näha minevikutraumasid, probleeme ja läbielamisi hoopis teise pilgu läbi. Lepidoliit aitab mõista, mida need on õpetanud ja aitab mineviku negatiivseid kogemusi positiivselt näha. Lepidoliit aitab mõista, miks üks või teine asi on sinu ellu tulnud ja mida head need on endaga kaasa toonud.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Lepidoliit armastusekristall, mis aktiveerib nende elus armastuseõnne ning kutsub ligi romantilist ja positiivset suhteenergiat. Lepidoliidiga on võimalik Kaaludel enda suhteenergia viia teisele tasandile. Lepidoliiti tasub Kaaludel kanda siis, kui ollakse vallaline ja otsitakse endale kaaslast. Lepidoliit suurendab ka abieluõnne ja suhteõnne. Lisaks sellele on see stressi maandav ja kaitseingliga kontakti loov kristall. Seega Kaaludel on väga palju sellelt kristallilt saada.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise aasta järgi on Lepidoliit õnne- ja heaolukristalliks neile, kes on sündinud TIIGRIAASTAL. Kõige enam nendele, kes on sündinud Maatiigri aastal 1998-1999.

Lepidoliiti 
võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.