Menüü
Ostukorv

ALABASTER poleeritud

ALABASTER poleeritud  KRISTALLID
ALABASTER poleeritud
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ALABASTER poleeritud

Võimalikud valikud

ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipaistmatu, kuid see kumab valgust läbi. Alabasteri peamisteks leiupaikadeks maailmas on Alzeeria, Egiptus, Mehhiko, Iraan, Prantsusmaa ja Hispaania. Alabasteri peamiseks energeetiliseks omaduseks on see, et see aitab sul leida rahu. Alabaster nii nagu ka Seleniit või Kõrberoos kuulub kipside perekonda. Alabaster on üks Seleniidi vormidest. 

Alabasteril on pikk ajalugu inimkonnas, näiteks on Alabaster see kristall, millele kunagi graveeriti erinevaid sümboleid, kirju ja millest valmistati vanas Egiptuses kujusid. Tutanhamoni hauakambris leidub Alabasterile graveeritud sümboleid. Alabasteri struktuur on väga habras, see on kergesti murenev ja kriitjas, see on ka põhjus miks Alabasterile kujundeid joonistati. Alabasteri hapra struktuuri tõttu soovitan ma sul seda kristalli ettevaatlikult kasutada, olla sellega hoolas ja kindlasti ei tohiks Alabasterit veega kokku viia. Alabasterile vesi mõjub lagundavalt. Kui sa soovid Alabasterit energeetiliselt puhastada, siis tuleks seda teha vaid rituaalitaime suitsuga.

Alabasteril on oskus selgust luua ja ebavajalikku informatsiooni sinu teelt minema pühkida. Kui sa oled otsustanud, et Alabaster võiks olla kristall sinu elus, siis Alabaster aitab sul ühteäkki elu palju selgemalt näha. Alabaster suunab endast eemale energiad ja informatsiooni, mis on vale, mis viib eksiteele. Kui sa oled Alabasteriga ühes toas või kasutad seda, siis see aitab sul näha elu nii, kuidas tegelikult ka on. Kui sa soovid valesid läbi näha, maailma poolt ettesöödetud valeinfo tagamaid mõista, siis Alabaster peaks kindlasti olema sinu elus.

Alabaster on kristall, mis muudab inimese paindlikumaks ja annab võimaluse inimesel muutuda. Alabaster aitab jäika suhtumist ellu peatada, aidates avada silmi ja muutuda täpselt selles kohas, kus muutuda on kõige enam vaja.

Ideaalne spirituaalne teejuht ja eneses selgusele suunaja

Alabaster on väga tõhus kristall spirituaalseks arenguks ja edusammude loomiseks. Alabasteril on energia, mis suudab sind suunata õigele teele, anda sulle teadmisi selle kohta, mida sa edasi peaksid tegema, kuhu poole liikuma, mida vältima, mida õppima ja mida takistama. Alabaster on ideaalne spirituaalne teejuht, mis aitab sul eneses selgusele jõuda ja elus õige tee üles leida.

Alabasteri kristalli kindlasti hoia enda altaril, kuhu sa oled kogunud erinevaid kristalle, mis aitavad sul spirituaalsem, intuitiivsem, ettenägelikum ja teadlikum olla. Alabaster sobib väga hästi sinu koju ja kui see kristall sinu kodus on, siis see teeb sinuga pidevalt tööd, aidates sul jõudagi selle kõrgema mõistmiseni, kuhu sa soovid jõuda.

Alabasterit kanna endaga kaasas ajal, kus on kõige enam vaja suunanäitamist ja kus sa oled ära kaotanud enda taju, intuitsiooni ning oskuse otsuseid vastu võtta.

Alabasterile leia näiteks koht enda magamistoas, lisa see intuitsiooni edendavate kristallide sekka, et need kristallid saaksid sind uneajal tervendada. Ei ole olemas sellist asja nagu liiga palju kristalle, mis aitaksid sinu intuitsiooni tugevamaks muuta, alati on olemas arenguruumi.

Aitab viha taandada ja närvilisust maandada

Alabaster on äärmiselt rahustava toimega kristall, mis tervendab ära ka kõige närvilisema isikuse. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda närvilisust, sa lähed liialt kergelt endast välja, teed sõnade ja tegudega enda kõige lähedastematele liiga, siis Alabaster on see kristall, mida ma soovitan kindlasti enda tervendamise nimel kasutusele võtta. Alabasterit hoia enda lähedal, hoia seda öösel padja juures ja kanna seda kaasas. Alabaster aitab viha ja närvilisust vabaks lasta, sul terveneda ning paremaks inimeseks saada. Kindlasti kasuta Alabasterit senikaua, kuni sa tunned, et muutused sinu sees on toimunud.

Kodust närvilisest energiast vabaks saamine ja lapse uni

Alabaster on väga hea kodu tervendaja kristall, aidates kodus olevast närvilisest atmosfäärist vabaks saada. Kui sa tunned, et sa ise oled kodus närviline ja ka teised pereliikmed, siis too enda eluruumidesse Alabasterit. Ma soovitan leida kaunis alus, kauss või karp Alabasteri jaoks. Soovitan mitmeid Alabastereid korraga koju tuua, et Alabasteri vägi suudaks koduenergiat tervendama hakata. Hoia Alabasteri kristalle toas, mis on pereliikmete poolt kõige enimkasutatavam.

Alabasterit on kasulik hoida lapsetoas või tema voodi kõrval. Alabaster soodustab uinumist ja eriti hästi töötab see kristall unemaailmas just lastega.

Alabaster vabastab vimma sinus eneses ja lõhub ära vimma, mis keegi teine sinu suhtes kinni hoiab

Alabaster on väga huvitava energiaga ja seda on väga kasulik enda elus hoida. Näiteks on Alabaster selline kristall, mis aitab sul endal vimma ja ka väga vana vimma vabaks lasta. Alabaster õpetab vimma vabastamist, aidates sul eluga edasi liikuda ja lõpetada nii raskete, negatiivsete emotsioonide pidevat kaasas kandmist. Samas aitab Alabaster ka purustada vimma, mis on kellelgi teisel sinu vastu suunatud. Kui on keegi, kes peab sinu vastu vimma, kas siis põhjusega või mitte, siis Alabaster aitab sellel kellelgi sellest negatiivsest sidemest vabaks lasta. Kui sa soovid, et Alabaster aitaks sul endal vimma vabastada, siis hoia seda enda lähedal, enda kodus või seda kristalli käes hoides soovi, et sa vabastaksid need emotsioonid, mida sa kinni hoiad. Kui aga sa soovid, et see keegi teine laseks vimma vabaks, mis on sinule suunatud, siis aseta üks või mitu Alabasteri kristalli enda kodu välisukse vahetuslähedusse. Alabaster sinu kodu välisukse läheduses blokeerib ja lahustab ära vimma, mis on sinu poole suunatud. Näiteks, kui sul on kodu välisukse kõrvale loodud kodu kaitsvate kristallide komplekt, siis lisa selle sama mõttega Alabasteri kristall teiste kristallide hulka. Kõik kodu välisukse juurde asetatud kristallid aitavad sind kaitsta millegi eest, mille vastu kristallid tööd teevad.

Kontakt Inglite maailmaga

Alabaster on kristall, mis aitab sul Inglitemaailmaga kontakti saavutada. Alabaster saadab endast välja energiavõnkeid, mis avavad Inglite liikumise jaoks portaale. Alabaster loob soodsa energiavälja, milles Inglid on võimelised liikuma, sinuga suhtlema, sulle sõnumeid edastama ja, kus sa ise oled suuteline ka neid märkama.

Alabasteri kristalli hoia enda kodus ja eriti enda magamistoas, et Inglid saaksid sinuga ühenduses olla. Kui hoiad Alabasterit eluruumides, siis aitavad Inglid sul igapäeva otuseid langetada, sinu mõtetesse häid ideid tuua, sind ja sinu perekonda kaitsta. Kui sa hoiad Alabasterit magamistoas, siis ennekõike suudavad Inglid sinu unenägudemaailma rännata.

Alabasterit võib üle kogu elamise laiali viia, et Alabaster saaks avada sinu kodus Inglite liikumise jaosk portaali. Väga kasulik on näiteks Alabasteri kristalli peegli läheduses hoida. Alabaster suudab peegleid positiivsena hoida ja takistada kurjade hingede portaalide teket läbi peeglite.

Alabasteri kristalli hoia enda lapse voodi lähedal, et sinu laps oleks alati kaitsud ja tema enda kaitseingli poolt valvatud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Alabaster on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Alabaster on kristall, mis aitab peavalusid tervendada ja seda ennekõike sellepärast, kuna Alabaster on Kroontšakrat füüsiliselt tervendav kristall. Alabaster aitab eemaldada stressi, mis on pähe kogunenud ja on ennekõike abiks neile, kellel tekivad peavalud, mis on tingitud stressist.

- Alabaster on see kristall, mis aitab närvilisuse, vihahoogude, stressi, depressiooni, uneprobleemide, rahutustunde, segadustunde ja kurbuse puhul. Ma soovitan Alabasterit ravitsemise eesmärgil kasutada juhul, kui on närvikahjustus olnud või närvid on haiged.

- Alabaster tervendab vaimset keha nii, et see aitab ära hoida vaimseid haiguseid ja vaimset tasakaalutust. Alabaster tervendab vaimuhaigeid, skisofreenikuid ja tervendab sügavaid hirme ning isiksuseprobleeme. Kui ollakse vaimselt terve, siis Alabaster aitab selliseid haiguseid ära hoida.

SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA 

Sakraaltšakra ja Kroonštakra on need kaks Tšakrat, mida suduab Alabaster kõige enam tervendada. Alabaster aitab Sakraaltšakras eksisteeriva negatiivse energia vabastada, mis ei lase sul enda elus rahu tunda, ja see avab Kroontšakrat, et sa suudaksid näha nähtamatut maailma. Alabaster aitab tänu Kroontšakra aktiivseks muutmisele sind ka Inglitemaailmaga ühendusse viia.

SODIAAK

Tähemärgilt toetab see ennekõike SÕNNE, aidates Sõnnidel spirituaalsemaks muutuda, Sõnnide intuitiivset meelt tugevamaks muuta ja see on üleüldiselt kasulik selle tähtkuju esindajale isikliku arengu jaoks.

Alabasterit võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki suitsuga või eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ALABASTER on väga kaunis pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipa..
19.50€
Maksudeta:15.98€
ALABASTER on väga kaunis pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipa..
15.60€
Maksudeta:12.79€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast lei..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Amuleti kristall ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Pilt on illustreeriv. Kassisilm on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.KASSISILM on täiesti naturaaln..
3.90€
Maksudeta:3.20€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
5.50€
Maksudeta:4.51€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.