Menüü
Ostukorv

AMETRIIN poleeritud

AMETRIIN poleeritud KRISTALLID
AMETRIIN poleeritud
4.00€
Maksudeta: 3.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMETRIIN poleeritud

Võimalikud valikud

AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnetloovust ja loomingulist suhtumist. Toob töö- ja materiaalset edu läbi töö tegemise.

Ametriin on kombinatsiooni kristall, mille Maa ise loob kahte kristalli ühendades. Maapõues lähevad mineraalid ehk kivimid ühest kristallist teisele üle ja selle ülemineku perioodi peal loovad end väga huvitavad ning erilised kristallid. Ametriin on Ametüsti ja Tsitriini kristalli kombinatsioon. Ametriin moodustub sellel hetkel, kui Ametüstist hakkab maapõues Tsitriin end looma. Ametriini põhiliseks värvuseks on lilla tuhmkollase või kohati ka pruunika varjundiga. Ametriini lilla osa on Ametüst ja kollakas-pruunikas osa Tsitriin.

Ametriini peamisteks leiu ja kaevanduse paikadeks on Uruguai, Brasiilia ja Lõuna Aafrika. Ametriin on väga väärtusliku energiaga kristall, selle spirituaalsed omadused on Ametüsti ja Tsitriini ühiste tugevate omaduste väeks.

Ametriinis on olemas kõik Ametüsti ja Tsitriini energiaid, küll aga on esiletungivad teatud omadused, mis nendes kristallides mõlemal ühiselt on.

Ennekõike suudab Ametriin sinu jaoks asjad selgeks mõelda ja selgeks teha. Kõik Kvartsilised kristallid suudavad Aurat puhastada, täpselt sama moodi oskab seda ka Ametriin.

Ametriin aitab vabastada negatiivseid energiaid ja seejärel hakkab see enda seest teisi energiaid välja andma. Ametriini on väga kasulik kasutada enda kodu tervendamisel. Ametriin sobib väga hästi kristallide komplekti, kus hoitakse stressi leevendavaid kristalle või millega soovitakse majja positiivsust tuua.

Ametriini on ka lihtsalt hea endaga kaasas kanda, et pidevalt olla optimistlik ja see aitab suurendada õnnetunnet.

Ametriini kristalli kingitakse teisele inimesele siis, kui soovitakse talle õnne ja rõõmu edasi anda. Ametriini sobib ka neile kinkida, kes on pessimistlikud või kes ei suuda elu enam ilusates värvides näha.

Ametriin suurendab loovust ja loomingulist suhtumist. See kristall on väga kasulik lastele ja seda võik lapse toas kasutada. Ametriini sobib lapsele kooli kaasa andmiseks anda, et see aitaks tal õpinguid paremini omastada.

Ametriin suudab panna inimese materiaalses ja spirituaalses maailmas koos elama, aidates lõpetada sellise seisundi ära, et kas ollakse ainult materiaalne või ainult spirituaalne. Ametriin aitab tasakaalu tuua, aidates sul tööd teha ja raha teenida samal ajal, kui sa soovid end spirituaalselt arendada. Ametriin laseb neid kahte teemat korraga ajada, et üks ei läheks üleküllusesse sinu elus.

Pendliga kontakti loomine

Ametriini hoitakse pendliga ühes ja samas kotis, kui pendeldamine on sinu jaoks raskendatud. Ametriin aitab pendliga kontakti saada. Kui sul on pendel olemas ja tunned, et pendliga töötamine ei tule sul hästi välja, siis proovi Ametriini koos pendliga kasutada. Hoia seda kristalli pendli kotis, et see aitaks sul väeesemega kontakti saada. Kui hakkad pendeldama, siis võta ja pane Ametriin enda ette, et see sul aitaks keskenduda ennustamisele.

Ametriini soovitan ma kasutada ka neil, kes ei ole varem pendlit kasutanud ja soovivad sellega kontakti saada.

Tööedu


Ametriin on kristall, millel on oskus tööedu ja materiaalset edu läbi töö tegemise tuua. Ametriini saab kasutada tööedu kristallikomplektide loomisel, seda võid lisada külluse nurka ehk Feng Shui järgi Kagupoolsesse tuppa. Ametriin aitab tööl tulla ja sellisel tööl, mida sa armastaksid teha.

Ametriini kantakse töövestluse ajal endaga kaasas, et suurendada enda võimalust tööle pääsemiseks. Ametriin on kristall ka neile, kes ei ole väga pikalt mitte üheski kohas tööl käinud. Ametriin aitab töömeeleolusse saada ja kiiresti ka uute töökaaslastega sina peale saada.

Ametriin rahakoti vahele

Aseta Ametriini kristall rahakoti vahele või rahakarpi, kuhu sa enda raha kogud. Kui sa Ametriini rahakoti sisse paned, siis seal rahakotis peab olema ka sularaha, et kristall saaks enda maagiat teha. Ametriin koos sularahaga hakkab sinu ellu materiaalset edu tooma. Hoia Ametriini kristalle ka rahakarpide sees, et anda endale võimalust materiaalseks õnneks.

Töö tegemine ja motivatsioon

Ametriin on kristall, mis motiveerib sind tööd tegema ja millegi nimel pingutama. Kui sa tunned, et sul ei ole motivatsiooni ja sa tead, et sa pead selle leidma, siis Ametriin on sinu jaoks. Ametriini kanna ehtena või hoia poleeritud kristalle enda töölaua peal. 

Üks võimalus on veel Ametriini tööedu ja motivatsiooni toomiseks rakendada. Selleks aseta Ametriini kristall enda kodu Põhjapoolsesse tuppa. Feng Shui järgi on Põhja piirkond tööedu nurk. Kui sul on juba seal kristalle, siis lisa ka Ametriini sinna.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Immuunsus, immuunsüsteemiga seotud tervise hädad, Alzheimer, peavalud, pingest tekkinud peavalu, metabolismi häired ehk seedesüsteemi probleemid, pearinglused.

- Tervendatakse Päikesepõimiku Tšakrat ja aidatakse sinna läbi Ametriini elujõudu anda.

- Ametriin aitab lahti saada sellistest käitumistest või harjumustest, mis sind ennast hävitavad. Ametriin aitab alateadlikult paremaks inimeseks saada ja tervemaid harjumusi endale tekitada.

- Ametriin on tervendamise eesmärgil kasulik neile, kes on väga pikka aega haiged olnud või väga raske haiguse küüsis. Ametriin aitab avada haige inimese teadlikkuse iseenda keha suhtes. Aidates mõista "Miks ta haige on" ja "Mis aitaks terveks saada".

PÄIKESEPÕIMIK

Ametriin on Päikesepõimiku ehk kolmanda Tšakra tervendaja kristall. Ametriin aitab kinnist Päikesepõimikut kiiresti taastada ja on eriliselt kasulik neile, kelle elus on tekkinud suuremad rahalised raskused. Ametriini kristall aitab kiiret lõppu tuua ka väga kurbadele mõtetele ja melanhoolsele suhtumisele.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Ametriin kõige enam materiaalset ja rahaõnne KAKSIKUTELEKAALUDELE ja NEITSITELE.

Ametriin toob NEITSI ellu materiaalset head õnne, andes võimaluse tööalaselt edukas ja ambitsioonikas olla. Neitsi jaoks mõjub Ametriin inspireerivalt ja motiveerivalt, julgustades enda unistusi ellu viima ja tagades energeetilisel tasandil maise hea õnne. Ametriini kasutamine suurendab Neitsi tööedu.

NUMEROLOOGIA

Ametriin toob intuitsiooni neile, kes on sündinud elutee number 4-ga. Elutee number 4 kohta saad lugeda SIIT. Eriliseks õnne kristalliks on see veel neile, kes on sündinud elutee number 4-ga ja on samal ajal Kaksikud või Kaalud.

Ametriini kristalli soovitan ma laadida Ametüst geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
24.20€
Maksudeta:19.83€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
52.90€
Maksudeta:43.36€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
3.80€
Maksudeta:3.11€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
AMASONIIT poleeritud
Enim müüdud
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.