Menüü
Ostukorv

ANGELIIT poleeritud

ANGELIIT poleeritud KRISTALLID
ANGELIIT poleeritud
4.00€
Maksudeta: 3.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ANGELIIT poleeritud

Võimalikud valikud

ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahutasakaalu ja loob harmooniat.

Angeliit on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub.

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 

Angeliit on kristall, mida sa võid minu kirjutatud rituaalides ja maagiates leida. Angeliidiga saab teha selliseid spirituaalseid protsesse, sellel on oskus sõnumit endasse võtta. See teeb sellest väga hea rituaalide ja maagiate kristalli. Angeliit on väga tõhus energiate koguja ja seega tuleks Angeliiti ka tihedamini puhastada.

Angeliidil on oskus hingesid ja Ingleid ligi meelitada. Ei ole vahet, kus on Angeliit, see aitab alati spirituaalseid olevusi enda juurde kutsuda. Angeliiti too enda koju, et sinu kodu oleks täidetud heade hingedega.

Kui sa tunned, et sinu kodus liigub keegi ringi, kes sulle ei meeldi ja kes sulle hirmu tekitab, siis hoia Angeliidi kristalli enda välisukse juures. Seda sellest, et Angeliit saaks kodust välja juhatada need hinged, kes ei ole sinu poolt sinna oodatud.

Angeliit viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda. Angeliidi kandmine aitab sind ja kaitseinglit pidevas kontaktis hoida. Kui sa ei tunne, et keegi valvab sinu seljatagust, siis on mõistlik luua kristallidega soodne keskkond, et kaitseingel suudaks sinule abi pakkuda. 

Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta unenägudesse ilmuda, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja.

Hea uni, kaitsvad ja abistavad hinged

Angeliidi kristalli on hea hoida magamistoas ja sellel on mitu head põhjust, miks seda võiks just seal hoida. Ennekõike aitab Angeliit rahustada keskkonna energiat, mis tähendab seda, et see aitab soodustada uinumist, tekitab rahu ja lõõgastavat energiat. Need Angeliidi omadused sobivad just magamistuppa, kus rahu on vaja tagada hea une saavutamiseks ja enda välja puhkamiseks.

Kuid see ei ole ainuke Angeliidi vägi, mida enda magamistuppa sellelt imeliselt kristallilt saad. Angeliit on tuntud oma Inglite maailmaga konktakteerumise oskuste tõttu. Angeliidil on oskus sind ühendada hingede maailmaga, sinu kaitseingliga, erinevate Inglite, teejuhi ja paljude teiste energiatasandil elavate tegelastega.

Kui Angeliiti hoida magamistoas, siis see aitab sul läbi une kogeda erinevaid spirituaalseid kogemusi, aidates erinevat sorti hingedel sinuga ühendust saada ja sinu unenägudesse teateid tuua.

Angeliidi olemasolu sinu magamistoas aitab sinu Aurat muuta Inglitele vastuvõtvamaks, mis tähendab seda, et Angeliit aitab neil sinuga kontakteeruda siis, kui neil seda teha on vaja.

Hoia mitmeid Angeliite enda magamistoas ja eriti siis, kui sa soovid väga hingedega kontakti saada. Angeliit sobib väga hästi magamistuppa teiste Inglite-teemaliste kristallidega kokku lisamiseks. Angeliiti võib hoida hea une kristallide komplektis või lausa taimede peal. Mida rohkem on Angeliiti sinu magamistoas, seda stabiilsemaks, tasakaalukamaks ja spirituaalsemaks sa muutud.

Ideaalselt sobib Angeliit ka väikese lapse ja beebi magamistuppa või hälli kõrvale. Angeliit aitab lapsele head und tuua, rahustab ja ei lase luupainajatel tekkida.

Kingitakse hingedele

Angeliidil on oskus sinu mõtet, soovi ja sõnumit endasse kinni võtta ning seda edasi hingele kinkida. See on põhjus, miks kasutatakse Angeliiti haua peale viimiseks. Kui sul on keegi kallis siit ilmast lahkunud, kuid sa soovid talle midagi väga olulist edasi öelda, siis Angeliit aitab sinu mõtetel temani jõuda. Seda hoolimata sellest, millises maailmas ta täna eksisteerib. Selleks võta Angeliit, hoia seda peopesas ning räägi sinna oma mõtetega sisse kõik see, mida sooviksid sellele kallile hingele edasi öelda. Seejärel mine tema hauale ja aseta see Angeliit mulla sisse. Angeliidi võid peita ka haual olevatesse taimedesse. Kui sa asetad Angeliidi sinna, siis see sama hing, kellele sa külla läksid saab selle sõnumi kätte. Sellist sõnumi saatmist võid teha täpselt siis, kui sa ise soovid ja seda nii palju, kui sa seda soovid. Kõige ideaalsemaks ajaks sellise rituaali tegemiseks on siis, kui on avanenud Inglite portaalid. Annan enda kosmiliste ennustuste artiklites teada, millal on need avatud ja millal mitte.

Lahti laskmine 

Kui Angeliiti kombineerida Apatši Pisara ja Rodoniidiga ning neid endaga kaasas kanda, siis need kristallid hakkavad eemaldama südamest inimesi, keda me ei suuda lahti lasta. Sobib ka leina puhul.

Selgeltnägemise ande avastamine 

Selgeltnägemise anne on eriline ning see võib peituda inimese sees, see on asi mida ei saa ise endast välja arendada, aga kui see eksisteerib, siis seda on võimalik tugevdada. Selleks kombineeritakse Angeliit Lasuriidi ja Sodaliidiga ning kantakse endaga ehetena kaasas vähemalt kolm kuud ja kui sellel perioodil hakkavad muutused toimuma teie nägemustes, unes ja sisetundes, siis see anne võib olla antud.

RAVITSEMINE

Angeliit on kristall, mille poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

Angeliiti kasutatakse nakkushaiguste tervendamises, selleks hoitakse seda kristalli haige voodi kõrval. Angeliit aitab lahti saada peavaludest, kurguhaigustest, Angeliiti kantakse endaga kaasas, kui on pidevad probleemid madala hemoglobiiniga (eriti kasulik rasedatele, kuna Angeliit ei lase hemoglobiini tasemel kriitiliseks muutuda, mis võib veel sündimata lapsele ohtlik olla).

Madal hemoglobiinitase, vere hüübimise probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel). 


Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokkukukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

KURGUTŠAKRA

Angeliidi energiad kogunevad kõige kiiremini viiendasse Tšakrasse ehk Kurgutšakrasse, mis asub otse kurgu/kaela kohal. Angeliit aitab sul Inglitemaailmaga ühendust saada. Tänu selle energiale aitab see sinus avada võime tunda enda ümber Ingleid, neid näha, nendega suhelda, nende käest vastuseid saada ja loomulikult ka ise neile küsimusi esitada. Lisaks selle spirituaalsele toimele on Angeliit suurepärane Kurgutšakras oleva stressienergia leevendaja, aidates ellimineerida sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase Kurgutšakral õigesti toimida. 

SODIAAK

Tähemärgilt on Angeliit VEEVALAJATE hingerahu ja Inglitega kontakteerumise kristall. Angeliit on üks parimaid valikuid Veevalajale enda intuitsiooni arendamiseks. Angeliidil on oskus Veevalaja intuitiivsust tugevamaks muuta, aidates Veevalaja sisetunnet selgemaks teha ja läbi õige sisetunde elus otsuseid langetada. Angeliit suurendab Veevalaja spirituaalset teadlikkust, õpetades Veevalajale kuulama enda hinge häält. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt tajuda ja valenägemusi eemale hoida. Angeliidi tugevaim omadus on luua Veevalaja ja tema kaitseingli vahele ühendus. See annab võimaluse Veevalajal enda kaitseinglit tundma õppida ja tema käest alati tuge saada, kui selleks on vajadus. 

Lisaks sellele mõjub Angeliit väga hästi NEITSITELE, kes on sündinud ajavahemikus 25. - 27. august. See on nende Inglite kristall, mis aitab ka kaitseingliga kontakteeruda.

Angeliiti kasutatakse LAHTI LASKMISE rituaalides. Kui te tunnete, et soovite ebavajalikust energiast enda elus lahti saada, siis üheks võimaluseks on aeg-ajalt teha järgmist - pange kolm helesinist küünalt põlema ning iga küünla kõrvale asetage üks Angeliit ja moodustage küünaldest/kristallidest kolmnurk, kolmnurga sisse asetage Mäekristall. See on küünla rituaal, mis on täiesti ohutu ja aitab seal ruumis viibival inimesel ebavajalikust energiast lahti lasta.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Angeliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Seedripuu eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
6.40€
Maksudeta:5.25€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit..
31.00€
Maksudeta:25.41€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
20.70€
Maksudeta:16.97€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
3.40€
Maksudeta:2.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.