Menüü
Ostukorv

BUDDHA poleeritud

BUDDHA poleeritud KRISTALLID
BUDDHA poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BUDDHA poleeritud

Võimalikud valikud

BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik Zimbabwe. Peamiseks Buddha kristalli kasutamisvõimaluseks on iidsete hingedega kontakteerumine, nendega informatsiooni jagamine, samuti seksuaalenergia tõstmine.

Küllusekristall

Buddha kristall toob selle inimese ellu luksust ja küllust, kes seda omab. Kanna seda kristalli endaga, et ligi kutsuda vajalikku head õnne. Buddha suurendab sinu Auravälja enda võimekust head õnne ligi tõmmata.

See kristall vabastab pinget ja stressi, mis on seotud töö ning rahateenimisega. Kui töötegemine on stressirohke, materiaalsed muremõtted kasvavad peapeale või sinu isiklikus äris on keeruline aeg, siis hoia seda kristalli enda elus.  Kanna seda kaasas, hoia kodus olevas küllusenurgas ehk Kagu-ilmakaares või tööjuures.

Hoia seda kristalli enda rahakoti vahel, et ligi kutsuda rahaõnne. Kingi see kristall kellelegi, kellele soovid samuti rahaõnne. Veelgi soodsamalt mõjub Buddha kristall siis, kui seda hoida koos Piltjaspise või Krüsopraasi kristalliga.

Buddha kristall on kasulik koos küllusekristallidega ja koos äriliste kristallidega, nagu näiteks Piltjaspise, Mariami Jaspise või Kalkopüriidiga, et suurendada ärilist õnne. 

Buddha kristalli on soovitatav kanda endaga, kui puhastatakse kodu Kagunurka, täiendatakse seda või tegeletakse külluslike maagiatega. Buddha aitab soovidel teele minna!

Maiste soovide täitumise meditatsioon

Buddha meditatsiooniga on sul võimalik kutsuda enda ellu külluslikke ja materiaalsete soovide täitumist. Kasuta seda kristalli rahaõnnemeditatsioonis. Kui sul on mõni maine unistus, siis Buddha kristalliga mediteerides saad sa enda soovid, unistused ja palved edastada oma kaitseinglile ja kogu universumile. Väga kasulik on selle kristalliga mediteerida siis, kui soovid enda majanduslikku seisu parandada ning enda ellu maist õnne kutsuda.

Buddha kristalli on kasulik hoida koos küllusekristallidega. See aitab luua külluseenergiat seal, kuhu sa selle asetad. Sobib kodus, kontoris või äripinnal hoidmiseks. Ükskõik, kus on see kristall, sinna see kristall kutsub küllust ligi. Seda saab kasutada nö külluseaktivaatorina.

Buddha kristalli hoia enda kodu Ida-ilmakaares, seal see aktiveerib õnneenergia, mis peatab ebaõnneenergia, mis on sinu tänases eluetapis. Buddha aitab majanduslikku ebaõnne pidurdada ja luua asemele uut energiat. Analoogse toimega on ka Püriit. Neid kahte kristalli on mõistlik sellisel eesmärgil koos kasutada.

Väga kasulik kasutada koos äriliste kristallidega, nagu näiteks Piltjaspise, Mariami Jaspise või Kalkopüriidiga, et suurendada ärilist õnne. 

Buddha aitab soovidel teele minna!

Suhete jaoks

Buddha kristall on väga kasulik suhte edendamiseks. Seda kristalli on hea hoida magamistoas, pulmalaekas, ühise pildi kõrval või koos teiste armastusekristallidega. Buddha kristall on seotud kire taastamisega, selle võimendamise ja loomisega. Kui soovid enda suhet kirglikuna hoida või seda taastada, siis tasub Buddha kristalli jaoks kindlasti enda ja kaaslase ühises kodus koht leida. Sobib samal eesmärgil suurepäraselt kokku Vikerkaare Kuukiviga. Soovitan läbi lugeda sul minu artikli kire taastamise kohta, mille leiad SIIT. Leiad sealt väga palju kasulikku ja õpetlikku, mis võib teid mõlemaid aidata.

Hoia Buddha kristalli koos Punase Tiigrisilma ja Lemuuria Jaadiga, kui soovid lahti saada suhte kohal olevast ebaõnnest, mille on põhjustanud kolmas isik teie suhtes. Nende kolme kristalli kombinatsioon võitleb väga intensiivselt ja tugevalt suhtelõhkuja vastu, kui saatus loomulikult lubab seda. Saatus lubab selle vastu astuda, kui tegemist on vale teega. Saatus ei luba sekkuda, kui see kolmas inimene peab olema just see, kes aitab teil sellel eluteel üksteisest lahti lasta. Vahel on seda vaja, kui saatuseraamatud ei luba teil mõlemal ühel või teisel põhjusel kokku jääda. 

Minu üks lemmikutest Buddha energiatest on see, et sellel kristallil on oskus luua kontakti teiste hingedega. Eriti nende hingedega, kellega me oleme eelmistes eludes seotud olnud ja kellele näiteks sinu selles elus füüsilist keha ei anta. Hingedega, kellega me võib-olla ka tulevases elus kohtume. See aitab informatsiooni jagada ja vastu võtta. Eriti kasulik on kanda  Buddha kristalli endaga ka öösiti, et läbi une neid hingi näha ja nendega suhelda.

Buddha kristall edendab kannatlikkust ja rahu.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tervendab suhkruhaigust ehk diabeeti, aitab sellele lahendusi leida ja õigele toitumisele suunata.

- Aitab lahti saada meeleolukõikumistest, kehvast enesetundest ja pidevast väsimusest.

- Tõstab libiidot, aidates suurendada lähedusevajadust ja tervendada hormoone.

- Sobib ka väga hästi meeste tervenduskristalliks, kui on viljakusega probleeme.

KROONTŠAKRA

Buddha kristall tervendab Kroontšakrat, aidates läbi selle iidsete hingedega kontakti saada. Peale selle aitab veidi ka SÜDAMETŠAKRAT, aidates libiidot ja lähedusevajadust suurendada.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Buddha kõigile võrdselt jõudu.

Buddha kristalli soovitan ma laadida Tsitriini geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei rituaalitaime, Tüümiani eeterliku õli või Patšuliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas ..
10.50€
Maksudeta:8.61€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
11.90€
Maksudeta:9.75€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
2.70€
Maksudeta:2.21€
STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit..
5.80€
Maksudeta:4.75€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.