Menüü
Ostukorv

MUST AHHAAT poleeritud

MUST AHHAAT poleeritud KRISTALLID
MUST AHHAAT poleeritud KRISTALLID
MUST AHHAAT poleeritud KRISTALLID
MUST AHHAAT poleeritud KRISTALLID
MUST AHHAAT poleeritud
3.80€
Maksudeta: 3.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud


MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must kuni ülikirju mustriga. Oleneb täpselt millisest Musta Ahhaadi kivimi osast on see kristall välja lõigatud. Musta Ahhaadi peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, kus siis seda kristalli on senimaani olnud kõige enam võimalik maa seest välja kaevandada. Musta Ahhaadi peamisteks omadusteks on inimese hingele või keskkonnale kaitse andmine. Musta Ahhaati peetakse Musta Turmaliini, Spinelli ja Moldaviidi kõrval üheks enim võimekamaks kristalliks, millel on oskus anda needusele vastumürki. Must Ahhaat võitleb kõige kurja ja halva eest, mis sinu ellu on sisenenud.


Must Ahhaat kannab endaga kaasas energiat, mis kaitseb seda, millega see parasjagu kokku puutub ja seega on Musta Ahhaati väga kasulik kasutada enda elu kaitsval eesmärgil. Must Ahhaat aitab kaitsta ennekõike füüsiliste probleemide ja õnnetuste eest. Näiteks, kui sinu Auraväljas on needuslikku energiat või keegi on sind ärasõnunud, siis Must Ahhaat ei lase nendel jõududel sulle terviserikkeid, õnnetustesse sattumist ja vägivalda ligi lasta. Must Ahhaat kaitseb ennekõike füüsilisel tasandil, aidates ära blokeerida tumedaid jõude, mis võivad elu viia allakäigule.


Kodu kaitsmine

Musta Ahhaati võib hoida kodu välisukse lähedal, et kaitsta majja siseneva kurjuse, ebaõnne ja halbade inimeste eest. Kui välisukse kõrval juba on kodukaitse kristallidest valmistatud komplekt, siis võib Musta Ahhaati sinna sekka lisada lisajõua andmiseks.

Auto ja reisimine

Musta Ahhaati võib lisada reisikristallide või auto kristallide komplekti, et kaitsta nii inimest ennast kui ka autot õnnetuste eest.

Peale selle võib Musta Ahhaati lisada raha, rahakarbi või enda äridokumentide vahele , et see kaitseks olemasolevat varandust.

Musta Ahhaati kanna kaasas siis, kui osaled mõnel võistlusel. Must Ahhaat toob selles edu ja aitab kiiremaid lahendusi ning õnne tuua.

Kodu ehitamine

Kui ehitatakse kodu, siis on soovitatav iga maja välisnurka vundamendi sisse või põranda alla panna Musta Ahhaadi kristalle. See aitab kodust eemale hoida stressi, kurbust, ebaõnne, perekonna lahku minekut ja kaitseb varaste eest. Kui maja on juba valmis ehitatud, siis võib need samuti välisnurkadesse ära peita.

Feng Shui

Must Ahhaat on seotud kodu Põhjapoolse piirkonnaga, kuna see kannab endas vee-elementi. Lisage kristall Põhjapoolse toa Feng Shui kristallikomplekti või hoidke mõne lille mullapalli peal. Must Ahhaat aitab selles piirkonnas leevendada tööalaseid pingeid, raha teemadel vaidlemist ja ei luba tööd koju kaasa võtta. Kui inimene aga töötab kodus, siis Must Ahhaat laseb tal kodus ka puhata, mitte ainult tööd teha.

Musta Ahhaati on väga kasulik hoida enda eluruumides juba sellepärast, et see aitab maandada kogu perekonna kohal eksisteerivat stressi, närvilisust ja pinget. Aidates pereliikmetel üksteisega paremini läbi saada ja suurendada üksteise suhtes austuse avaldamist. Must Ahhaat neelab väga kiiresti enda sisse perekonna stressi energia ja sellepärast tuleks Musta Ahhaadi juures aeg-ajalt suitsevat Salveid hoida. Salvei kodu puhastus aitab Mustale Ahhaadile jõudu juurde anda.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Ahhaat tervendab liigeseid, liigesevalusid, kantakse murtud luu ajal, et luu saaks ilusti kinni kasvada. Must Ahhaat on kasulik sellel perioodil, kus on vaja kiiremas korras füüsilisele kehale tervendust anda.

- Must Ahhaat on neile, kellel on probleeme kaelavaluga. Aitab kaasa traumast tervenemisel, kui trauma on seotud kaelalülidega. 

- Soovitan Musta Ahhaati kanda naistel, kellel on rinnavähk. Must Ahhaat aitab selle haigusele emotsionaalset tervendust anda, aidates seda Aurakehast vabastada.

- Tervendab sinu hinge. Must Ahhaat on kasulik depressiooni ja sügava stressi ajal. 

JUURTŠAKRA


Must Ahhaat on julgust andev kristall, mis ennekõike julgustab sind täisväärtuslikult elama. Must Ahhaat tervendab Juurtšakrat, andes sellele Tšakrale oskuse taastuda. Kristall, mis õpetab sulle seda, kui tähtis on see, et sa mitte kunagi ei laseks end kellegi teise poolt alla suruda. 

Meestel aitab Must Ahhaat suurendada tervislikku seksuaalset iha, aidates tervendada madalat Juurtšakrat, olla seksuaalne, suurendada romantilist seksuaalsust ja andes mehele oskuse enda kaaslase vajadusi hinnata ning märgata.
  
SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Must Ahhaat kõige enam KALJUKITSE, andes talle kaitset, tugevust, vastupidavust ja tema stressile ning melanhoolsele meelele tervendust.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Musta Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall..
24.70€
Maksudeta:20.24€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
17.70€
Maksudeta:14.51€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
21.20€
Maksudeta:17.38€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaad..
23.40€
Maksudeta:19.18€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
19.90€
Maksudeta:16.31€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.18€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
27.70€
Maksudeta:22.70€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.