Menüü
Ostukorv

NEFRIIT JAAD poleeritud

NEFRIIT JAAD poleeritud  KRISTALLID
NEFRIIT JAAD poleeritud
5.20€
Maksudeta: 4.26€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NEFRIIT JAAD poleeritud

Võimalikud valikud

NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000 aasta ja kes teab kui palju enne seda on Nefriit Jaad juba inimkonda mõjutanud. Nefriit Jaad on oma välimuselt kaunis metsaroheline kivi, mille roheline toon meenutab kohati sammalt ja müstilist nõiametsa. Selle värvus on üldiselt tuhm ja kristallis võib esineda tumedamaid kohti. Nefriit Jaadi on võimalik poleerida väga läikivaks, kui tegemist on kvaliteetse ja hinnalise kristalliga.

Nefriit Jaadi leidub Uus-Meremaal, Kanadas, Venemaal, Alaskal, Austraalias, Brasiilias ning ka Hiinas. Leiupaiku on maailmas veel.

Nefriit Jaadi on peamiselt kasutatud rituaalide läbiviimisel, enda hõimu ja perekonna kaitsmisel ning hõimu väeesemete valmistamiseks. See kristall on tuntud oma universaalsete energiate poolest - seda kristalli on alati vaja, sest Nefriit Jaadil on alati inimesele midagi pakkuda. Seega ei saa sa valesti valida, kui võtad Nefriiti Jaadi endale kaaslaseks.

Nefriit Jaad on tuntud selle poolest, et see on unistustekristall. Kui tavaliselt on unistustekristalliks MäekristallRutiilnõeltega Kvarts ja Sinine Kuldkivi, siis tegelikult on nende kõrval väga tugevaks unistuste teele saatjaks ka Nefriit Jaad.

Nefriit Jaadi võid sa leida väga paljudes erinevates rituaalides ja maagiates. Seda sellepärast, et Nefriit Jaadil on oskus saata sõnumeid teele nii, et nendele tuleks vastu ka füüsiline ime. Nefriit Jaad täidab soovmõtlemist ja annab nõiduslikele tegevustele juurde väga palju jõudu. Üldiselt lisatakse Nefriit Jaadi rituaalidesse selleks, et maagiad hakkaksid kiiresti toimima. Nefriit Jaadi saab sellistes spirituaalsetes ettevõtmistes kasutada universaalses mõttes ehk seda saab põhimõtteliselt kasutada väga erineva tulemuse saavutamiseks.

Nefriit Jaad ankurdab sind reaalsusesse, aidates sul oma elu selgelt näha. See peatab illusioone ja soovmõtlmise tagajärjel tekkivaid fantaasiaid. Aitab sul mõista, mis on õige ja mis on vale, ilma et sa iseenda jaoks asja inetumaks või ilusamaks muudaksid. Väga hea kristall tõe välja selgitamiseks ja selle märkamiseks.

Kristall, mis aitab sul mõista, keda sa saad usaldada ehk kes on sinu õiged sõbrad ja kes mitte. Toimib väga sarnaselt Oonüksi kristalliga ja kui neid koos kasutada, siis suudad seda veelgi rohkem mõista ja märgata.

Nefriit Jaad toob ellu luksust ja kui sa tunned, et see on miski, mis võiks sinu elu kvaliteedi paremaks muuta, siis hoia seda kristalli enda elus. Tegemist on siiski küllusekristalliga, mis aktiveerib rahavoolu ja aitab kaasa kuningliku elustiili loomisele.

Tegemist on kristalliga, mis suudab Auravälja puhastada. Seetõttu on Nefriit Jaad väga kasulikuks ehtekristalliks ja seda kandes vabaneb sinu Auraväljast järk-järgult negatiivne energia, mis võib takistada sinu elus rahavoolu liikumist ja õnneenergiate kasvamist. Mitte kõik energiad ei ole head ja Nefriit Jaad teeb nendel vahet,  lastes sinu Auravälja need energiad, mida sul vaja on, ja tõrjudes välja need, mis liiga teevad.

Nefriit Jaad on kristall, mis vabastab endale seatud blokaadid, vale mõtlemise, kinni jäänud käitumismudeli, kahjulikud uskumused ja arvamused. Nefriit Jaad on enesetervenduskristall, mis vabastab sind enda seatud ahelatest ja mis aitab sul elada nii, et sa saaksid elada iseendale kasulikult. Väga kasulik kristall, kui tunned, et sa oled vahel enda kõige suurem vaenlane.

Soovitan Nefriit Jaadi kanda lastel ja noortel, kellel on raske teistega suhelda või kellel on raske sõbruneda. See kristall muudab lapse või nooruki julgemaks ning aitab talle häid sõpru ligi kutsuda.

Universaalne kaitsja

Nefriit Jaad on kõrgelt hinnatud oma kaitsvate omaduste tõttu. Sellest valmistatakse väga palju erinevaid viirukialuseid, karbikesi, vaase ja teisi sisustuselemente. See lisab igale esemele väärtust, andes oma kaitsvad omadused edasi sellele, mille külge Nefriit Jaad on asetatud.

Nefriit Jaadi võid hoida enda kodu välisukse läheduses, et see annaks sinu kodule edasi oma kaitsvat energiat. Nefriit Jaad kaitseb perekonnale saabuva ebaõnne eest ja, kui see juba perekonna kohal on, siis Nefriit Jaad aitab ebaõnne vabastada. Eriti hästi töötab Nefriit Jaad kombinatsioonis Musta Turmaliiniga. Koos annavad need kodule eriti tugeva kaitsva väe ja loovad selle ümber kaitsekilbi.

See on tugeva kaitsekristall, mis kaitseb selle kandjat igal erineval tasandil. Kui sa otsid endale sellist kaitsvat talismani, mis aitab sind igas aspektis, siis selleks on kindlasti Nefriit Jaad. 

Sõprusekristall ja hea läbisaamise edendaja

Nefriit Jaad on alati olnud üheks tugevaimaks sõprusekristalliks, mis soodustab head läbisaamist. Nefriit Jaadi kingitakse, kui soovitakse enda sõprust väljendada ja kui soovitakse sõprust tugevamaks ja sügavamaks muuta. Kingitakse ka siis, kui soovitakse suhteid parandada.

Väga kasulik on hoida Nefriit Jaadi kodu Edela ilmakaares. Edel sümboliseerib perekonna läbisaamist. Nefriit Jaad toob perekonda head õnne ja aitab ära lahendada peresiseseid probleeme. Eriti kasulik on tuua seda kristalli koju siis, kui peres on pidevad tülitsemised ja lahkhelid.

Rahulik surm, selle eluga lõpparve tegemine ja taassünd

Nefriit Jaad on seotud surma ja taassünniga. Seda on soovitatav kanda neil, kes hakkavad siit ilmast lahkuma, kes teavad, et neil pole palju elada antud ja kes ise tunnevad, et see elu hakkab läbi saama. Nefriit Jaad aitab selle eluga lõpparve teha. Seda kristalli pannakse kadunud lähedastele ka matmispaika kaasa, sest Nefriit Jaad aitab blokeerida siia ilma kinnijäämist ja aitab kiirendada taassündi. Kristall, mis annab teispoolsusesse kaasa rahu ja sellepärast ongi hea hoida seda lähedase haual.

Koos Nefriit Jaadiga võib hauda kaasa panna ka Angeliidi kristalli. Nende kahe kristalli kombineerimisel aitad sa iseendal ja kadunud lähedasel kontaktis olla.

Armastusekristall

Nefriit Jaad sümboliseerib armastust - see on kristall, mis aitab taastada tundeid suhtes, kus need on hakanud ära kaduma. Seda selleks, et mõista, kas tegemist on tõesti armastuse puudumise või hoopis kire kadumisega. Kui armastus on ja kirge ei ole, siis tuleb suhte nimel vaeva näha. Soovitan läbi lugeda oma artikli kire taastamiseks. Selle leiad SIIT.

Nefriit Jaadi soovitan ma kokku viia armastusekristallidega, kui suhe on hakanud ära vaibuma. Nefriit Jaad aitab armastuseenergial võimenduda.

Lisaks sellele, et Nefriit Jaad suudab suhet päästa, suudab see ka uut armastust ligi kutsuda. Nefriit Jaad äratab üles sinu hinge ja aitab ellu armastust ligi kutsuda. Kui sa oled vallaline, siis on väga kasulik asetada Nefriit Jaadi oma armastusealtarile, armastust ligi kutsuvate kristallide juurde või hoida seda juba tehtud maagiate juures. Nefriit Jaad aitab sinu südamesoovil täituda.

Uus äri, ettevõte ja projekt

Kui sa soovid enda ettevõtet rajada või kui sul on see juba olemas ning soovid uusi suundi avastada, siis Nefriit Jaad on selle kõige jaoks väga kasulik.

Hoia Nefriit Jaadi enda tööasjade sees, kontorilaual või äri jaoks loodud küllusekarbis. Enne kui kristalli sinna asetad, võta see kätte, sule silmad ning soovi sinna sisse soov. Soovi, et see tooks sulle uusi ärilisi võimalusi või projekte, mille kallal tööd teha. Seejärel aseta see endale sobilikku kohta. See aitab uuendusi ligi kutsuda.

Väga kasulik on Nefriit Jaadi hoida just küllusekarbis, mis on loodud ettevõtte edu jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda enese tervendamiseks. See aitab kehal aktiveerida end ise tervendama, taaselustab keha oskuse end parandada. Oled sa terve või haige, Nefriit Jaadi on alati hea kanda. See on universaalne tervendaja ja väga kasulik üleüldise tervise hoidmiseks.

Nefriit Jaadi kasutatakse artriidi, neeruprobleemide ja põievaeguste tervendamiseks.

Nefriit Jaadi on kasuliks kanda väga vanadel inimestel või väga haigetel inimestel. See aitab teha tervises korrektuure - kui on vaja elu säilitada, siis see säilib, ja kui on vaja järgmisesse ellu minna, siis Nefriit Jaad aitab seda teha väga ilusal viisil, aidates tänased lõpetamata ülesanded ära teha ja minna oma uude ellu värskena ning blokeerides siia ilma kinni jäämist.

SÜDAMETŠAKRA

Nefriit Jaadi vägi jõuab kõige enam Südametšakrasse ja selle vägi on selles Tšakras ka kõige kasulikum. Nefriit Jaadil on oskus äratada see Tšakra üles, et armastus saaks üldse sinu ellu saabuda. Kanna kindlasti Nefriit Jaadi, kui sa tunned, et sa soovid enda elu kellegagi jagada, enda armastust kellelegi edasi anda ja enda kõrval näha inimest, kes armastaks sind vastu. Kui sa oled suhtes, siis Nefriit Jaadi kandmisel aitab see sinu suhet parandada, näiteks ära vaibunud tundeid uuesti üles soojendada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Nefriit Jaad kõige enam SÕNNE ja KAALUSID.

Nefriit Jaad aitab Sõnnidel enda liigsest põikpäisusest lahti saada ja seda siis, kui see teeb talle endale liiga. Nefriit Jaad aitab Sõnnil märgata seda, mis on tema jaoks kasulik ja mis mitte, muutes Sõnni leebemaks seal, kus ta on alusetult karm. Nefriit Jaad aitab Sõnnile ka armastust ligi kutsuda ja seda eriti siis, kui Sõnn ei ole väga kaua aega endale kaaslast kõrvale leidnud.

Nefriit Jaad on õnnekristall kõikidele SÕNNIDELE ja toob neile üleüldist õnne igal tasandil. See on ka selle tähtkuju kaitsekristall, mis hoiab neid eemal probleemidest ja ebaõnnest, aidates blokeerida nende ellu saabuvat negatiivset energiat, kaitstes halbade inimeste ja stressiolukordade eest. Nefriit Jaad aitab Sõnnil ka unistusi täita ja tema tervist kaitsta.

Nefriit Jaad aitab Kaaludel iseendaga rahu leida. Aidates ülianalüüsival meelel tuua liigi õigeid vastuseid ja teadmisi, aidates pideva kaalumise muuta kiiremaks otsuste langetamiseks. Nefriit Jaad aitab Kaalusid, kes on suhtes, aidates suhtesiseseid probleeme vältida ja neid lahendada, muutes Kaalude armuelu ilusamaks.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Nefriit Jaadi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
41.40€
Maksudeta:33.93€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
7.40€
Maksudeta:6.07€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
4.50€
Maksudeta:3.69€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.