Menüü
Ostukorv

PRESELI poleeritud

PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud KRISTALLID
PRESELI poleeritud
15.60€
Maksudeta: 12.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PRESELI poleeritud

Võimalikud valikud

PRESELI on sama kristall, millest valmistati omal ajal Stonehenge'i rippuvad kivid Lõuna-Inglismaal Salisbury tasandikul, mille ehitus sai teadaolevalt alguse juba 5500 eKr. Seega võib öelda, et Preselil on selja taga võimas minevik, ja juba sellel ajal kasutati selle kristalli väärtuslikku jõudu ära. Stonehenge on valmistatud üheksateistkümnest suurest Preseli tükist. Kes siis veel ei tea, aga Stonehenge on iidne püha tempel/ring. Stonehenge'i tempel valmistati Preselist, kuna uskumuste põhiselt suudab see kristall avada iidseid teadmisi, ning panna hingesid ja võimukaid energiaid suhtlema.

Preseli teine nimetus rahvakeeli on ka Sinikivi ja seda leidub peamiselt Walesis. Preselit leidub sinakat, rohekat, hallikat ja pruuni tooni. Tavapärane Preseli värvus on kirju ja see kristall tundub veidi tuhmunud välimusega. Kui Preseli sees leidub valget värvust, siis selle koostisosadeks on ka tavalist Kvartsi, nii nagu pildil oleva Preseli sees.

Preseli puhul on tegemist iidsete energiate aktiveerimise kristalliga, millel on piisavalt palju jõudu, et kinnitada sinusse tarkusi ja arendada sind hingetasandil kardinaalselt. Hoia Preselit enda magamistoas voodi kõrval või voodi all. Kui sul on seal unenägusid stimuleerivad kristallid, siis aseta Preseli teiste kristallide keskele. Preseli aitab sul mõista, kellele enda südant kinkida ja kellega enda teekonda jätkata. Eriti siis kui see on kombineeritud Unakiidi kristalliga. Preselis on vägi, mis viib kokku hingesid, kelle teekond on jätkamiseks mõeldud.

Preseli kristall suudab avada iidsetes paikades dimensioonid, läbi mille saab kõneleda lahkunud hingedega ja näha selle koha saatust. Preseli kristall on seotud maagiate, nõiduste ja rituaalidega. Preseli kristall oli ja on igal õigel nõial selleks, et kiirelt enda soovmõtlemist täide viia või maagiates soove teele saata. Preselit on nõiad kasutanud ka needmisteks ja ärasõnumisteks, aga kuidas, seda soovin ma enda teada jätta. Informatsiooni, mida saaks keegi kellegi jaoks kurjasti ära kasutada, seda ma ei tohi kindlasti avaldada.

Preseli on minu jaoks olnud tänapäevani selline salapärasem kristall, kuna selle kristalli õppimine, käsitlemine, tundma õppimine ja kasutamine on huvitav, ent väga sügav, sest sellel kristallil on nii palju erilisi külgi. Preseli meeldib mulle juba sellepärast, et sellel on oskus avada selgeltnägijal või nõial andeid, mis on seotud objektide või esemete liigutamisega. Preseli aitab telepaatiliselt suunata objekte liikuma ja aita õppida nõiakunsti, mis on seotud inimeste saatuse muutmisega. Huvitav kristall, aga kindlasti tuleb sellega ettevaatlik olla. 

Eelmiste elude ja praeguse elu kristall

Preseli on kristall, mis aitab sul avada enda tunnetust, analüüsimisoskust nendel teemadel, mis on seotud eelmiste eludega ja nendest kaasa võetud hingesidemetega. Preselit hoia enda lähedal, et luua parem tunnetus sind ümbritsevate inimeste suhtes (või hoia seda kristalli enda foto lähedal, et see saaks kaugjuhtimise teel sinu mõtteid avada.) 

Preseli suudab viia sinu hinge ühendusse sinu eelmiste eludega ja see aitab sul näha elu kui tervikut. Preseli juhib tähelepanu kõigele ja kõigile, millel või kellel on täna sinu elus roll sellepärast, et miski jäi eelmistes kehades eksisiteerides pooleli. Preseli aitab näha elu sügavamat poolt ja mõista seda nii, kuidas see tegelikult on. Väga hea kristall spirituaalselt arenguks. 

Lisage Preseli astraalrännakukristallide komplekti, aga alles siis, kui teil on seal nii mõnedki kristallid juba olemas. Preseli aitab teiste kristallide keskel näha läbi astraali eelmiseid elusid ja kohtuda hingedega, kellega oleme eelmistes eludes seotud olnud. Kui sul aga juba on Preseli olemas ja see on sinu kodus juba mitmeid kuid eksisteerinud, siis sellisel juhul soovitan ma võtta aeg-ajalt see kristall enne magamajäämist kätte ning uinuda sellega koos. Preseli aitab magamise ajal avada Kolmandat Silma veelgi võimsamaks spirituaalseks arenguks. Hiljem hommikul pane kristall teiste sekka tagasi.

Kõigil, kes on sündinud kahaneva Kuu ajal, nendel soovitan ma enda kodus või enda lähedal hoida just Preselit. Preseli on see kristall, mis aitab iseenda Karmat mõista ja see aitab lahendada neid probleeme, mille me oleme endale eelmistest eludest kaasa toonud. Preseli aitab mõista seda, miks mõni probleem sinu elus eksisteerib ja mis oleks selle lahendamise võimalus.

Eelmiste elude nägemuste avamise rituaal - proovi järele! 

Kindlasti sind huvitab, kes sa oled enda eelmistes eludes olnud, millist nime ja päritolu omanud ning palju muudki. Jagan sinuga ühte rituaali, mis aitab äratada üles minevikumälestusi, mis ei ole pärit sellest elust. 

Põleta aroomiõlilambis 20 tilka Sandlipuu eeterlikku õli, 20 tilka Palmarosa eeterlikku õli ja kanna endaga samal ajal Rüoliiti ja Preselit (või hoia mõlemat kristalli käes) ning mine mediteerivasse seisundisse ja lase visioonidel tekkida. Palmarosa avab sinu meeled koos Sandlipuuga, kristallid toovad visioone.

Preselit on soovitatav kanda endaga päevasel ajal ja ööseks panna padja alla nendel hetkedel, kus sa soovid läbi une näha enda eelmisi elusid, karmat ning hingesid. Selleks aga on vaja Preselit kanda endaga kindlasti päevasel ajal.

Muudab inimsuhted lihtsamaks

Hoia enda käes Preseli kristalli, kui sul on tekkinud olukord, et sa ei mõista, mida teine inimene mõtles oma öelduga. Kindlasti on sul selline olukord olnud, et sa oled inimese sõnu analüüsima jäänud ja sa ei suuda mõista, mida ta soovis sulle sellega öelda. Preseli käes hoidmine aitab mõtted selgeks muuta ja kiirelt vastuse tuua.

Aseta töölauale, kontoriruumi või töökeskkonda, kui sa soovid kollektiivi tuua ausat suhtumist üksteisesse.

Kristalliabiline ennustamisel

Hoia Preselit koos Oraakli-, Taro- või Inglikaartidega. Üldiselt ma soovitan kõigile hoida kaarte eraldi koti või karbi sees ja sinna lisada ka kristalle, mis aitaksid väeesemetel oma jõudu säilitada. Preseli on see kristall, mis aitab seda säilitada ja samas muudab sind ennast võimekamaks ennustajaks. 

Preseli kristalli hoia ka pendlikotis ja võta see ennustamise ajal välja. Preseli aitab kiiremini näha tõtt, kui soovitakse pendliga mingisugusele küsimusele kindlat vastust või selgust saada.

Feng Shui

Preseli on seotud puiduelemendiga, mis on omakorda seotud kodu küllusenurga ehk Kagupoolse toaga või toa osaga. Preselit võib hoida seal mõne taime mullal, rahakarbis või külluselaekas. Preseli sobib kõige enam kokku Kagu osas paikneva Mägipalmi ja Sulgvõhuga.

RAVITSEMINE

Kanna Preselit, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Preseli aitab tervel kehal energiat tagasi saada ja seda kasutatakse siis, kui haigusest enam ei terveneta või elujõud/energia hakkab otsa saama. Kantakse ka siis, kui lihtsalt soovitakse endale head tervist tuua, samuti siis, kui ollakse terve ja soovitakse seda hoida. 

- Preseli aitab tugevdada immuunsust, aidates kurguhaigustest kiiremini terveneda. Kantakse peale kurgupiirkonda tehtud operatsioone, et see Tšakra kiiremini terveneks ja uuesti tööle hakkaks. 

- Tervendab peavalusid, eriti neid, mis on tekkinud stressist. Kasutatakse ka migreenihoogude ärahoidmiseks.

Peavalude suhtes on Preseli kummaline, see aitab neid tervendada, aga samas võib neid tuua, kui sa enda elus valesid otsuseid teed. Preseli annab sulle kohese peavalu, kui sa oled teinud enda jaoks kahjuliku otsuse. Seega jälgi Preselit kandes, kuidas sa ennast tunned.

SÜDAMETŠAKRA

Preseli kristalliga on võimalik tervendada Südametšakrat nii, et selle seest välja võtta valu, mis on tekkinud mõnest emotsionaalsest traumast, nagu näiteks reetmisest, ärakasutamisest või füüsilisest vägivallast. Peale selle aitab Preseli lahti mõistatada Karmavõlga, mis on seotud vägivallaga või kehva armueluga. Selleks tuleb Preselit endaga kanda või hoida madratsi vahel täpselt südame all. Preseli mõjub ajapikku, seega võiks seda kanda ja voodi all hoida vähemalt kuus kuud. Preseli töötab senimaani, kuni see praguneb. Pragunemisel viiakse see kristall tänuks metsa või jõevette ja antakse Maale tagasi. 

Preseli kristalli ära kasuta, kui sul on närvidega probleeme või sa oled tavapärasest temperamentsem ja rahutu hing. Preseli ei soovi närviliste inimestega koostööd teha ja võib südame pahaks ajada. Preseli töötab vaid sellega, kelle hing on rahulik ja kes on ise väga tasakaalukas inimene.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Preseli kõikidele õige saatuseraja peal käimist.

Preseli kristalli lae Muskoviit geoodiga, et selle vägi taastuks ja muutuks aktiivsemaks. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiviirukiga või rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
1.00€
Maksudeta:0.82€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
PALMAROSA kuulub Graminea taimede perekonda, tegemist on kõrrelisega. Näiteks kuulub sinna ka Sidrunhein, mis on tunduvalt inte..
11.00€
Maksudeta:9.02€
TÄHT-RÜOLIIT on üks Rüoliidi liikidest, millel on olemas kõik omadused, mis on Rüoliidil. Lisaks on sellel kristallil vägi, mis muudab kõik Rüoli..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.40€
Maksudeta:3.61€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.00€
Maksudeta:1.64€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.