Menüü
Ostukorv

SHATTUSKIIT poleeritud

SHATTUSKIIT poleeritud EHTED
SHATTUSKIIT poleeritud
12.80€
Maksudeta: 10.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHATTUSKIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

SHATTUSKIIT on intuitsiooni arendav kristall, mis muudab tugevaks taju ja vaistu. Lisaks suurendab heaolutunnet, elurõõmu ja optimismi.

Shattuskiit on kauni sinaka tooniga kristall, mis kannab endaga kaasas tugevat spirituaalset energiat. Seda kandes või kasutades suundub inimese Auravälja insipreeriv energia. Energia, mis paneb inimese end muutma, ümber kujundama, kiiremini õppetundidest õppima ja spirituaalselt arenema. See on silmi avav kristall, mille energiat ei tasuks alahinnata. Selle kristalli poole hakkab tõmbama sind siis, kui sul on õige aeg teha üks suur spirituaalne läbimurre.

Shattuskiit, mis leidub La Tene poodides, on pärit Namiibiast. Vahel võid leida ka meie toodete seast Shattuskiiti, nagu näiteks Malahhiidi ja Krüsokolla seest. Shattuskiit lisab jõudu, annab tarkust ja muudab inimese äärmiselt intelligentseks.

Tegemist on ka suurepärase kaitsekristalliga, aidates kaitsta spirituaalsel teel vales suunas liikumise. Mitte kõik spirituaalsed praktikad ja rituaalid ei ole kasulikud. Leidub ka väga palju valeinfot ja kahjulikke õpetusi, mis kandub inimestelt inimestele ja on allikaid, mida ei tasuks usaldada. Shattuskiit aitab inspireerival ja tervendaval allikal ning haigestaval allikal vahet teha. Kui sa soovid teada, mis on sinu jaoks kõige õigem spirituaalne tegevus, siis kanna Shattuskiiti ja lase sellel õigele teele end intuitiivselt suunata.

Tegemist on tugeva intuitsiooni arendava kristalliga, mis muudab märkimisväärselt tugevaks sinu taju ja vaistu. Eriti just inimeste tundma õppimise osas. See aitab tunnetada, keda saad usaldada, keda mitte. Kellele peaksid enda elu jagama ja kellele mitte. Shattuskiit avab ülima kiirusega intuitsiooni, nägemuste ja selgeltteadmiste kanali inimese enda sees. Shattuskiit aitab unes näha prohvetlikke visioone, tuues selgeltteadmisi sulle endale enda elu kohta. See võimendab telepaatilist sidet kallite ja lähedaste inimestega. 

Shattuskiit suurendab heaolutunnet, elurõõmu ja optimismi. Sobib suurepäraselt koos kasutamiseks Krüsokollaga, kui sul on soov end spirituaalselt arendada. Enda intuitiivseid oskusi tugevamaks muuta ja õppida energiaid tunnetama.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA

Shattuskiit on selgeltnägemist esile kutsuv kristall, aidates kaasa telepaatiliste oskuste omadamisele ja selgelt tajumise tugevdamisele. Kui sinus on potentsiaali näha ja kogeda rohkem kui teised seda oskavad teha, siis Shattuskiit toob selle sinus esile. Kui Kolmas Silm aga ei ole veel elust ellu nii kaugele treenitud, et sa suudaksid seda teha, siis see aitab selles elus tajude suurendamisele ja tugevdamisele kaasa.

SODIAAK

Shattuskiit on tähtkujult Veevalajate ja Amburite kristall. Shattuskiit aitab informatsiooni koguda, seda talletada ja läbi seedida. Mõlemal tähtkujul on meeletu huvi elu vastu. Nad mõlemad soovivad kogeda palju, õppida ning areneda. Shattuskiit aitab seda teha, muutes elu põnevamaks ja huvitavamaks.

RAVITSEMINE

Shattuskiit aitab eemaldada valenägemusi ja hirme, mis ei lase intuitsioonil korrapäraselt töötada, aidates kontakti saavutada enda keha tunnetamisega ja tervendamisega. Kandes Shattuskiidi kristalli, suudad sa ise tajuda, mida sinu keha vajab või mis sellel viga parasjagu on, olles toeks alternatiivsetele tervendusvõtetele ja intuitsiooni tugevdamisele.

Shattuskiiti võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.SHATTUSKIIT on kauni sinaka tooniga kristall, mis kannab endaga kaasas tugevat spiritua..
61.40€
Maksudeta:50.32€
Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.SHATTUSKIIT on kauni sinaka tooniga kristall, mis kannab endaga kaasas tugevat spiritua..
20.00€
Maksudeta:16.39€
Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.SHATTUSKIIT on intuitsiooni arendav kristall, mis muudab tugevaks taju ja vaistu. Lisak..
24.80€
Maksudeta:20.33€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimise..
5.80€
Maksudeta:4.75€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
9.97€
Maksudeta:8.17€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.