Menüü
Ostukorv

SIDRUNKVARTS poleeritud

SIDRUNKVARTS poleeritud KRISTALLID
SIDRUNKVARTS poleeritud KRISTALLID
SIDRUNKVARTS poleeritud KRISTALLID
SIDRUNKVARTS poleeritud KRISTALLID
SIDRUNKVARTS poleeritud
3.20€
Maksudeta: 2.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNKVARTS poleeritud

Võimalikud valikud


SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev kristall, millel on erkkollane kuni tuhmkollane toon. Sidrunkvarts on üldiselt praguline, nii nagu ka kõik teised Kvartsikristallid. Sidrunkvartsi aetakse tihtipeale segamini Tsitriiniga. Sidrunkvartsi aeg-ajalt kuumutatakse kõrgetel temperatuuridel, et selle kristalli käest kaunimat kollast tooni saada. Erksad kollased Sidrunkvartsid kannavad seega endaga kaasas suuremat tuleelementi ja töötavad ka võimsamalt. Tuhmim Sidrunkvarts on end ise maapõues loonud ja töötab veidi aeglasemalt. Kuid selle järgi ei tasuks kristalli valida, mõnele inimesele just sobibki aeglasema energiaga kristall paremini kui võimsa väega kristall.

Sidrunkvarts tuleb peamiselt Brasiiliast, selle peamisteks omadusteks on positiivse meele loomine, küllusekanali avamine, keskendumisoskuse suurendamine ja energia võimendamine.

Annab häid energiaid ja toob su ellu positiivsust

Sidrunkvarts toob ja loob uusi võimalusi, täites su elu uute energiatega ja pannes su Auras liikuma energiad, mis omakorda aitavad sul end paremini tunda. Kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu elu kiirelt paremaks muuta, siis kindlasti võiks sinu kristallist abiliseks olla Sidrunkvarts.

Aitab sul lahti saada pidevast kahtlemisest-kõhklemisest ja ebakindlusest. Kui sa tunned, et sa oled otsustusvõimetu ja sa ei julge enda elus uusi samme teha, siis kasuta Sidrunkvartsi. Ideaalselt sobib Sidrunkvartsi kõrvale samal eesmärgil tuge andma ka Tiigrisilm.

Sidrunkvarts õpetab inimesele seda, mis on elus tähtis ja mis mitte, aidates sul ise mõista, kuhu sa võiksid enda energiat jagada ja kuhu mitte. Aitab selgelt mõelda, analüüsida ja vabastada mõtlemise pealt blokaade.

Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa võid iseenda sõnadega enda ellu halba kutsuda, siis kasuta Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat, aidates sul lahti saada iseenda elu äranõidumisest.

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda suhtes kindlaid piire luua ja mis aitaks sul ka nendest kinni pidada, siis Sidrunkvarts on sinu jaoks. Kui sa oled selline inimene, kes ei suuda iseendale seatud lubadustest kinni pidada, siis Sidrunkvarts aitab sul seda muuta. 

Materiaalse külluste tooja 

See on kristall, mida kasutades või kandes tuleb soovida materiaalseid soove, et need saaksid täituda. Eriliselt hästi sobib Sidrunkvarts neile, kes on alustanud mõne uue tööga või rajanud endale ettevõtte. Sidrunkvarts aitab uutesse tegemistesse tuua materiaalset ja rahalist õnne. Teised analoogse energiaga kristallid on Kinavar ja Püriit

Sidrunkvarts suurendab ka intuitsiooni, mis on seotud rahaasjadega ja töö tegemisega. Kanna seda kristalli, et materiaalset õnne suurendada ja ka selleks, et see aitaks su rahaliselt õigeid otsuseid vastu võtta.

Aitab lahti saada hirmust laostumise ja raha kaotamise eest. Paljud inimesed muretsevad pidevalt selle pärast, et raha on vähe, kuid nad ei tea, et selline mõttemaailm blokeerib Päikesepõimiku all eksisteerivat küllusekanali. Sellised mõtted blokeerivad raha tulemist su ellu. Sidrunkvarts aitab sellisest probleemist üle olla ja küllusekanali töö uuesti aktiveerida.

Kasuta või kanna seda kristalli kiire õnne saamiseks, kiirelt materiaalset sissetulekut suurendamiseks ja elu kiireks parandamiseks, Sidrunkvarts töötab kiirelt just selliste teemade puhul. See kristall suurendab reageerimisvõimet, aidates sul muutuda kiiremaks ja energilisemaks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
 
- Sidrunkvarts suurendab sinu kehas õnnehormooni, seejärel aitab sul võidelda väga kiirelt ning tõhusalt stressi ja depressiooniga. Sidrunkvartsi soovitan kasutada neil, kes tunnevad, et nende elus on midagi puudu.

- Sidrunkvarts on ülimalt kasulik tervenduskristall sellele, kes on äsja haige olnud. Sidrunkvarts kiirendab ükskõik millisest haigusest paranemist. See on kristall, mis aitab sul uuesti jalule saada. Kanna seda seni, kuni saad terveks.

- See on kristall, mis aitab sul suitsetamisest loobuda, seega hakka seda kasutama enne, kui hakkad suitsetamisest loobuma. Loe lisaks minu ühte artiklit, kus ma seletan, miks inimesed suitsetavad ja mida see peegeldab inimeste hingede kohta. Selle artikli leiad SIIT.

PÄIKESEPÕIMIK

Sidrunkvartsi peamisteks omadusteks on külluseenergia suurendamine ja võimendamine. See on kristall, mis avab sinu hinges positiivsuse ja on ülimalt kasulik Päikesepõimiku tervendaja. See avab Päikesepõimiku õnnele ning aitab sul enda poole tõmmata vaid head.

Sidrunkvartsi on võimalik kasutada väga raskete majanduslike seisude parandamiseks. Sellel kristallil on olemas vägi parandada energiaid, mis loovad pidevat ebaõnne ja ei lase pingutustel häid tulemusi saavutada.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sidrunkvarts kõige enam KAKSIKUID. Sidrunkvarts annab Kaksikutele energiat, mis omakorda annab neile oskuse oma tööd edukalt teha.

Sidrunkvarts töötab väga tõhusalt ka LÕVIGA. See on kristall, mis aitab Lõvil särada, olla positiivne, optimistlik ja tuua välja selle tähtkuju esindaja kõige paremad iseloomuomadused. Sidrunkvarts aitab Lõvil hoida sihti silme ees ja hoida teda eemal oma tähtkuju domineerivamatest ja negatiivsematest iseloomujoontest. Lõvi jaoks on Sidrunkvarts universaalne õnnekristall, mida tasub nii igal Lõvil kui ka ülemineku sodiaagi Lõvil omada.

Sidrunkvartsi lae Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.