Menüü
Ostukorv

STROMATOLIIT poleeritud

STROMATOLIIT poleeritud KRISTALLID
STROMATOLIIT poleeritud KRISTALLID
STROMATOLIIT poleeritud KRISTALLID
STROMATOLIIT poleeritud KRISTALLID
STROMATOLIIT poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: STROMATOLIIT poleeritud

Võimalikud valikud

STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit on tekkinud bakterite kivistumisel, mida teadaolevalt peetakse ühtedeks maailma esimesteks bakteritest, mis maailmas eksisteerisid. Stromatoliit on üdini seotud Maa energiaga ja seega see töötab kristallide maailmas koheselt ka maandamis kristallina. Stromatoliidi peamisteks leiu- või kaevanduskohtadeks on Austraalia ja Peruu. Stromatoliit on kristall, mis aitab pingeid maandada, leevendada närvilisust ja tuua iidseid teadmisi läbi selles kristallis kantud mineviku. 

Kasulik kristall meestele

Stromatoliit kannab endaga kaasas meheliku jõudu, mis aitab tasakaalustada nais ja mees poolt meie sees. Stromatoliit sobib meestele kandmiseks, et tugevdada nende isiksust, "positiivset ego", kaitsta mehi ebaõnne eest ja tugevdada meeste intuitsiooni. Stromatoliit aitab meestel end naistele avada, avada end suhtlemiseks ja enda mõtete jagamiseks. Peale selle aitab Stromatoliit tugevdada vastupidavust ja suurendab füüsilist energiat, mis teeb sellest ideaalse kristalli meestele nende isikliku jõu suurendamiseks.

Iidsed teadmised

Stromatoliit kannab endaga kaasas iidseid teadmisi, kuna maa peal olles koguvad kõik esemed oma hinge sisse energiaid, mälestusi ja teadmisi, samamoodi teevad ka kristallid. Stromatoliit on jäädvustanud kõik informatsiooni, mis maa peal eksisteerib ja kui sa selle kristalli endale talismaniks võtad, siis see hakkab tasapisi sinule endale seda informatsiooni ette kandma läbi mälupiltide, visioonide, unenägude ja märkide. Loomulikult avab Stromatoliit sinu silmad vaid sellele iidsele teadmisele, mida sul vaja teada on või mis sind aitaks sinu tänases elus. 

Eelmised elud, sinu tänane elu ja tulevik

Stromatoliidil on oskus viia sind mõistmiseni selle kohta miks sa siin täna oled, kus kohast sinu hing pärit on ja kuhu poole sa oled suundumas. Stromatoliidi puhul on see väga tugev jõud ja eelis väga paljude teiste kristallide ees. Kõik kristallid seda ei suuda teha.

Soovitan Stromatoliidi kokku viia Rüoliidi, Preseli ja teiste kristallidega, mida saab kasutada enda eelmiste elude, Karma, elutee ning hinge teekonna mõistmiseks. Hoia neid kristalle kõiki üheskoos, et need saaksid pidevalt sinus kanaleid avada, nägemusi ja teadmisi tuua. Loomulikult kõige efektiivsemaks kohaks neile kristallidele on magamistuba. 

Reiki-kristall

Reiki on kasulik ja väga tervendava väega, kui osata seda õigesti teha ning seda nautida. Kui sa oled reiki harrastaja või lausa õpetaja, siis soovitan sinul enda ellu Stromatoliidi kristall tuua. Stromatoliit aitab reiki praktiseerimisel sul end tasakaalustada, viia sul end rahutasandile ja negatiivseid ning kahjulikke energiaid kiremini enesest vabastada. Reiki parktiseerimisel kanna Stromatoliiti enda küljes talismanina või kristallina taskus. Teine võimalus on Stromatoliidi kristalliga enda ümber energiaringe teha. Selleks soovitan kasutada ka mitmeid kristalle korraga. Samu kristalle võid igal korral uuesti kasutada. Lisaks Stromatoliidile soovitan reiki ajal kasutusele võtta spetsiaalne ReikiviirukPalmarosa eeterlik õli või Seedripuu eeterlik õli. Kõik need aitavad kaasa reiki edukale läbiviimisel.

Aitab perekonnas eksisteerivat draamat ja probleeme lahendada

Stromatoliit on energiaid maandava toimega, see tähendab seda, et sellel on olemas jõud pinget, stressi ja probleeme pidurdada. Kui sinu kodus on kristall, mis takistab tülide ja draama teket, siis nii ei juhtugi. Healjuhul tuleb esile midagi, mida on kerge lahendada ja pidurdada. Kui su kodu on täis draamat ja perekonnas on palju probleeme, siis tasub kaaluda Stromatoliidi kristalli koju toomiseks. Soovitan sellisel juhul asetada igasse eraldiseisvasse ruumi üks Stromatoliit. See võib olla eraldiseisvana ja üksi tegutseda, sa võid selle kristalli ka teiste kristallide lähedale asetada. Kõige lihtsam viis on iga ruumi taime poti sisse see pista.

Lisaks Stromatoliidile  sobib sama eesmärgi saavutamiseks ka Suitskvarts. Need kaks kristalli sobivad enda energiate poolest kokku. Neid võib üheskoos hoida. Soovitan Stromatoliite ja Suitskvartse hoida näiteks kontorilaual ja seda just advokaatidel, kohtutäituritel, kohtunikel ja teistel kohtutöötajatel. Nende kahe kristalli kooslus aitab lahendada väga keerukaid ja pingelisi olukordi. Väga heaks enesekaitseks energeetilises mõttes just selle ala peal töötavatele inimestele. Stromatoliit ja Suitskvarts on kindlasti need kristallid, mida tasuks kanda töö tegemise ajal, et keeruline ja stressirohke töö hingele liiga ei teeks.

RAVITSEMINE

- Stromatoliit on abiks lümfide tervendamisel, seljavalude ja pinge peavalude korral.

- Aitab tugevdada südant ja ei lase selle tööl alla anda.

KOGU TŠAKRAVÄLI

Stromatoliidil on suurepärane omadus, mis rakendub kõikidele Tšakratele. Selleks on oskus joondada, tervendada ja aktiveerida kõiki Tšakravälju ühekorraga. Seetõttu sobib see kristall sinule, kui sa soovid enda Tšakraid tervendada aga sa ei tea, kus kohast alustada ja millise kristalliga seda kõike saavutada. Stromatoliit suudab luua sinu Tšakratesse tervendavat energiat, mis omakorda aitab kaasa kõikidele erinevatele rituaalidele ja enesetervendustele, mis on sul plaanis juba edaspidi teha. Stromatoliiti soovitan kasutada esimese Tšakrakristallina ja peale pikaajalist Stromatoliidi kandmist ning kasutamist juurde võtta teisi kristalle juba konkreetsemal eesmärgil teatud Tšakrat tervendada.

SAKRAALTŠAKRA

Stromatoliit on seotud Sakraaltšakra tervendamisega, aidates avada seksuaalsuse, loovuse ja viia suhted tasakaalu, kui need on paigast ära läinud. Stromatoliit viib Sakraaltšakra paika, et sa ei tunneks põhjendamatut süütunnet millegi või kellegi ees.

JUURTŠAKRA

Peale Sakraaltšakra tervendamise on Stromatoliit ka Juurtšakraga seotud. Stromatoliit aitab Juurtšakral puhastuda ja terveneda, et viia ära emotsionaalsed blokaadid, mis kaotavad ära viljakuse.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab kõige enam Stromatoliidi kristall VEEVALAJAID ja KALASID. Stromatoliit aitab neil iseendast aru saada, enda saatust mõista ja enda tänase elu eesmärgist teada saada. Stromatoliit aitab Kalade mehel mõista seda, mis on tema selle elu eesmärk ja mõista, kuhu poole tuleks edasi liikuda ning mis on tema elus õige ja mis vale.

Stromatoliiti lae Aragoniit geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Muskaatpähkli või Seedripuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit..
5.80€
Maksudeta:4.75€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
12.30€
Maksudeta:10.08€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, His..
23.20€
Maksudeta:19.01€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.00€
Maksudeta:2.46€
STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit..
5.80€
Maksudeta:4.75€
LARIMAR on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud sed..
28.80€
Maksudeta:23.60€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
21.00€
Maksudeta:17.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.