Menüü
Ostukorv

VALGE KALTSIIT poleeritud

VALGE KALTSIIT poleeritud  KRISTALLID
VALGE KALTSIIT poleeritud
2.00€
Maksudeta: 1.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE KALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

VALGE KALTSIIT aitab keskenduda ning mõttetegevusel liikuda, olla avatud, pingeid maandada ja ei lase närvi minna. Suhtes aitab emotsionaalset klappi saavutada ja toob võimsa füüsilise kire.

Valge Kaltsiit on üks Kaltsiidi vormidest, mille värvuseks on valge ja seda võib leida ka poolläbikumavana. Valge värvus võib olla ka tuhm, mitte alati selge. Valge Kaltsiidi peamiseks leiukohaks on Mehhiko.  Kõige suurem Valge Kaltsiidi koobas on leitud Islandilt.  

Kaltsiidid on tekstuurilt suhteliselt haprad, mis annab neile ka sellise läbikumava ning kohati ka pragulise väljanägemise.

Valge Kaltsiit on väga võimsa väega kristall, millel on oskus puhastada enda lähedusel olevaid energiad. See teeb sellest Mäekristalli kõrval teise kõige vajalikuma kristalli sinu kodu ja hinge jaoks. Valgel Kaltsiidil on oskus tõmmata enda poole halba energiat, et seda muuta, filtreerida ning lahti arutada. Sellepärast sobib Valget Kaltsiiti kasutada oma kodu energia täiustamiseks ja Feng Shui energiate tasakaalustamiseks.

Ükskõik millist Kaltsiiti sa oled otsustanud kasutada, olgu siis selleks Valge Kaltsiit, Oranž Kaltsiit, Kollane Kaltsiit või mis iganes sorti Kaltsiit, siis need hakkavad sinuga suhteliselt kiirelt tööle.

Valgel Kaltsiidil on oskus sind keskenduma viia sellele, mida sa teed. Seega on seda kasulik hoida õppiva lapse koolilaua peal, koolikotis või kontorilaua peal. Valge Kaltsiit aitab mõttetegevusel liikuda, olla avatud, aitab pingel maanduda ning ei lase närvi minna, kui kiiremas korras ei saada ülesandest aru. Sobib nii õppivale lapsele, kui ka täiskaasvanule.

Valge Kaltsiit aitab sinu hingel kasvada, sul enda elus juhtunud asju kiirelt lahti analüüsida ning leida sündmustele põhjendusi. Põhjendusi seda selles mõttes, et Valge Kaltsiit aitab mõista, miks just nii juhtus, miks sa pidid seda kogema, miks keegi reageeris sellele vot nii. Valge Kaltsiit aitab mõista kõike seda, mis sinu ümber toimub ja aitab sul näha seoseid. Kui sa hakkad seoseid nägema, siis hakkavad sinu jaoks asjad ka selgemaks minema. Kõikidel asjadel, mis sinuga juhtuvad ja mida sa elus koged, nendel on sügavamad põhjendused olemas - Valge Kaltsiit on siis see kristall, mis aitab selle põhjenduse sulle lahti seletada.

Valge Kaltsiit aitab toeks olla seksismiga võitlemisel. See tähendab seda, et see kristall aitab sinu poole suunatud seksismil vaibuda, aidata lahti saada sellisest inimesest, kes sind emotsionaalselt või ka füüsiliselt ahistab. Selleks tuleb Valget Kaltiisi endaga kaasas kanda senikaua, kui see probleem on kadunud. Kui probleem on kadunud, siis tuleb kristall vabasse loodusesse vabaks lasta ehk viia metsa või jõevette. Vastasel juhul hakkab Valge Kaltsiit andma tagasi halba energiat, mis see on endasse kinni püüdnud.

Valge Kaltsiit asetatakse armastusekristallide komplekti, kui suhtes üks pool soovib rohkem füüsilist lähedust, kui vaimset. Sobib nendele paaridele, kelle vahel ei ole ühesti mõistetavat klappi. Valge Kaltsiit aitab ennekõike emotsionaalset klappi saavutada ja siis toob suhtesse võimsa füüsilise kire. Sobib neile naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda füüsiliselt koos olla oma kaaslasega, kuna kaaslase poolt ei tule seda võimsat emotsionaalset sidet, vaid ainult seal pool on füüsiline tõmme. Üldiselt on see naiste probleem, kuna naised peavad looma emotsionaalse sideme ennem, kui mehed.

Tegelikult on aga nii, et Valge Kaltsiit sobib kodus igale pool kasutamiseks. Sa ei saa valesti seda kasutada, kui sa lisad ükskõik millisesse kristallide komplekti seda. Valge Kaltsiit aitab sinu kodu energial värskena seista.

Kui sa ehitad või lased ehitada endale uut kodu, siis üks kristallidest, mis võiks kohe vundamendi või põranda sisse panna on Valge Kaltsiit. Aseta igasse välisnurkadesse Valge Kaltsiit, et see looks sinu kodule kristallivõrgustiku ümber. Valge Kaltsiit aitab hiljem, kui kodu valmis on, Feng Shui energiatel kiirelt liikuda. Aitab kõike seda head, mida sa lood, võimendada ja veelgi suuremaks muuta.

Valgest Kaltsiidist kodule kaitsevõrgustiku loomine on kasuliks ka sellepärast, et see aitab ära hoida perekonnale saadetud halva energia tuppa pääsemise eest. Kodu on sinu kindlus ja Valge Kaltsiit aitab halval energial tagasi allikasse minna. Toimib analoogselt nagu Must Turmaliin ja Püriit.

Lisa Valget Kaltsiiti Astraali-, Inglite või prohvetlike visioonide kristallide sekka. See toob selgeid visioone ja aitab sulle saadetud informatsiooni sul kiiremini lahti analüüsida ning enda ellu seda kiiremas korras sobitada. Visioonid ja nägemused antakse selleks, et me neid ära kasutaksime. Valge Kaltsiit on see kristall, mis aitab sul seda kõike teha ja kasulikku informatsiooni kasulikult ära rakendada.

Valge Kaltsiit puhastab inimese Aurat, kõige enam on kasulik seda kasutada väikeste laste ja beebide puhul. See aitab nende Aural olla terve, nii füüsilises, kui ka vaimses mõttes. Hoia Valget Kaltsiiti lapse voodis nii, et sa lood sellest võrgustiku. Asetades igasse voodi nurka üks Valge Kaltsiit, läheb sul vaja nelja kristalli. Sellise kristallivõrgustiku loomisel aitad sa enda lapse Aurat kaitsta, värskena hoida ning tal kasvada nii suureks, et ta võimalikult vähe ebaolulisi takistusi eluteele saaks. Selline kristallivõrgustik aitab lapsel suurendada soovi õppida, elu kogeda, areneda ja edasi püüelda.

Soovitan sul ühe või mitme Valge Kaltsiidi lisamist kodu välisukse kõrvale. Kui sul on seal kodukaitse kristallide komplekt olemas, siis lisa need loomulikult sinna. Soovitan mitmeid, kuna mida rohkem on kristalle, seda võimsam on ka vägi, mida sa nende käest vastu saad. Soovitan sul lisada sinna kristalle selleks, et mitte ükski külaline ega ka pereliige ei tooks ise halba õnne koju. Kui seal kristallide komplektis on olemas näiteks Must Turmaliin, Gagaat ja Kullisilm, siis Valge Kaltsiit töötab eriti võimsalt. Aitab kiiremas korras likvideerida sellise energia sinu kodust, mis on sisse toodud ja mis mitte kuidagi sinule ega ka sinu perekonnale head ei too.

Asteta Valge Kaltsiit koos Sulgvõhuga enda kodu keskele, et aktiveerida kõikide ilmakaarte õnne-energeetika. Valge Kaltsiidi kogus vali kodu suuruse järgi ehk mida suurem on kodu, seda rohkem too kristalle ja seda suurem taim.

LAPSE SOO ENNUSTAMINE

Valget Kaltsiidi kristalli, mida hoitakse pendli kotis või pendli laadimise aluse peal, kasutatakse lapse soo ennustamiseks. Kindlasti peab see kristall olema eelnevalt pendliga koos olnud, et see suudaks sellist koostööd luua pendliga.

Selleks, et ennustada lapse sugu, tuleb võtta see Valge Kaltsiit sealt aluse pealt ära. See tuleb panna laua peale ja pendel tuleb asetada selle kohale seisma. Kui oled pendli suutnud sinna seisma jätta, siis tuleb mõttes küsida "Näidake mulle lapse sugu", kui küsid iseenda kohta, siis mõtled enda veel sündimata lapse peale, kui kellegi teise lapse sugu, siis sa pead tema peale keskenduma. Kui sa oled küsimuse enda mõtetes ära esitanud, siis jälgi mida pendel tegema hakkab.

Kui pendel hakkab kõikuma ja võnked on nii, et edasi-tagasi liigutused on sinu suunas. Ehk pendel liigub sinu poole ja siis üle kristalli täpselt sinu vastassuunas, siis näidatakse, et laps on täpselt seda sama sugu, nagu oled ka sina. Juhul, kui pendli võnked on edasi-tagasi küljelt küljele, mitte sinu poole, siis on veelsündimata lapse sugu see, mis sina ei ole. Ehk kui sa oled naine, siis tütarlaps ei sünni, vaid sünnib poisslaps.

Peale kristalli ennustamise jaoks kasutamist tuleb see Salveisuitsuga ära puhastada, et sa saaksid seda järgmisel korral samuti kasutada. 

FENG SHUI PÕHJA ILMAKAAR

Valge Kaltsiit kannab endaga kaasas metallienergiat, mis tähendab seda, et Valge Kaltsiit on kasulik kristall sinu kodu Põhja piirkonna energia täiendamisel. Põhi vajab positiivset metalli energiat, et selles ilmakaares oleks head õnne ning energiad suudaksid sinu kasuks liikuda.

Kui sul on meelest ära läinud see, mida kujutab endas Põhja ilmakaar, siis see on seotud tööga, isikliku eduga, eneseväljendamisega, erialalise õnne ja eneseteostamisega. Valge Kaltsiit filtreerib sealseid energiaid, aidates energiatel positiivne olla, positiivne energia omakorda toob just nendele eluaspektidele head õnne. Eriti hästi sobib Valge Kaltsiit sinna piirkonda teiste Põhja kristallidega kokku, et need saaksid sinu koju head õnne tuua.

Pealegi igasse kristallide komplekti läheb alati vaja ka kristalli, mis viib teisi kristalle töösse. Valgel Kaltsiidil on täpselt selline omadus olemas, see suudab energiaid ühendada ja liikuvusse viia, et need saaksid sinu jaoks kasulikud olla.

Peale kõige selle on Valge Kaltsiit kodu Põhja ilmakaarele kasulik ka selleks, et sa suudaksid kodus tööd teha. See aitab keskenduda, õppida ja tööd teha nii, et see sulle erilist pingeid ei põhjustaks. Sobib neile, kes töötavad kodus ja kellel on õppivaid lapsi, et anda lisaenergiat keskendumise jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Valge Kaltsiit aitab sinu kehal kiiremini kaltsiumit omastada ja sobib neile, kellel on pidev kaltsiumi puudus. Valge Kaltsiit aitab ka teisi vitamiine ja mineraalaineid omastada, küll aga kõige kiiremini kaltsiumit.

- Valget Kaltsiiti hoitakse rinna peal, kui rinnus hakkab pitsitama või rinnus käivad suured valud läbi. Valge Kaltsiit aitab südame närvidest tulenevat valu vaigistada. Samuti hoitakse seda südame lähedal, kui vererõhk tõuseb liialt kõrgele. Valge Kaltsiit maandab kõrget vererõhku.

- See on üks kristallidest, mida kasutatakse eelmiste elude tervendamisel. Selleks, et seda niiviisi kasutada, saab selle kristalliga näiteks meditatsiooni teha või luua sellest kristallist enda voodi alla kristallivõrgustik, asetades igasse voodi nurka üks kristallidest.

Valget Kaltsiiti võid laadida Muskoviit geoodil peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Celectialviirukiga või Ühendus kosmosega viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
4.80€
Maksudeta:3.93€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
19.90€
Maksudeta:16.31€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
108.50€
Maksudeta:88.93€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
20.20€
Maksudeta:16.56€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
4.30€
Maksudeta:3.52€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.