Menüü
Ostukorv

VEREKIVI SEFTONIIT poleeritud

VEREKIVI SEFTONIIT poleeritud KRISTALLID
VEREKIVI SEFTONIIT poleeritud
2.00€
Maksudeta: 1.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEREKIVI SEFTONIIT poleeritud

Võimalikud valikud


VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirituaalset tasakaalu. Seftoniit aitab lahti saada segadustundest ning soosib oma eesmärgi ja saatuse tee leidmist. Seftoniiti soovitan mina kanda noortel, kes on segaduses oma eriala valikul ja tuleviku suhtes. Juba üksi Seftoniidi tüki käes hoidmine või kaasas kandmine aitab sul märke näha ja ootamatuid mõtteid pähe tuua, mis viitavad tulevikule. Seftoniiti soovitan kasutada ka neil, kes on elus mõnel ristteel ja on kiireid otsuseid vaja langetama hakata. Setoniidi kristalli võib endaga kaasas kanda ka siis, kui te ei tea, kas te soovite selles suhtes enam olla, kus te olete. Aidates selgusele saada, mida sa üldse hinges vajad ning kes kuulub sinu südamesse. 


Peale Seftoniidi otsustusvõime tugevdamise ja selguse toomise, aitab see üleväsimust ning sellele kaasa tulenevat stressi leevendada. Seftoniit on eriti kasulik sellisel juhul, kui väsimuse tõttu on hakatud iseenese võimetes kahtlema ning ennast pidevalt kritiseerima. Sobib neile, kellel on tegelikult hästi läinud mõnel erialal, aga järku stressi tõttu on tekkinud tujulangus ning kõhklused "kas ma olen ikka seda väärt?". Ja loomulikult Seftoniit aitab lahti saada öisest ülemõtlemisest, mis toob endaga kaasa väga halva une, kui see üldse peale tulebki. Selleks kõigeks soovitan ma neljast Seftoniidist valmistada endale "Pingetes vabaks võrgustiku", asetades padjapüüri sisse igasse nurka üks Seftoniit. Hoidke neid senikaua seal, kuni tunnete, et olete sellest perioodist välja tulema hakanud ning seejärel viige kristallid vabasse loodusesse puhkama.

Hoidke Seftoniiti agressiivsete laste magamistoas või kinkige see temale. Seftoniit aitab lahti lasta agressioonist, vägivaldsest mõtteviisist ja aitab tegelikult sellel lapsel ise ka märgata, et ta teeb enda käitumisega teistele liiga. Seftoniiti võib sellisel juhul kasutada ka täiskasvanute puhul. Eriti kasulik on Seftoniit siis, kui see agressiivsus on tingitud arvutitest ja meediast. Seega sobib kõigile neile, kes on arvuti või elektroonika sõltlased. Seftoniiti mina hoiaksid arvutilaual koos Šungiidiga, mis samuti hoiab eemale elektroonikast tingitud närvilisuse vaimses kehas.

Immuunsuse tugevdamine ja ergutamine

Kombineerige Seftoniit tavalise Verekiviga ning kandke endaga kaasas või valmistage nendest vee-eliksiiri.

Majapidamise kaitsmine haiguste eest

Seftoniiti kombineeritakse Musta Turmaliiniga ning peidetakse aeda või majapidamise haiguste tulemise piirkonda, mis asub Feng Shui järgi Edelas. See on koht, kus haigused majja pääsevad ning Edela piirkond vajab kaitset, et nii ei juhtuks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Seftoniiti kasutatakse selliste haiguste ravitsemiseks, mis võitlevad sinu kehale niivõrd vastu, et meditsiin ega ravimid ei suuda sellele vastu hakata.

- Seftoniiti hoitakse ravimikapis, et ravimid jõuaksid kehas õigesse kohta tervendama.

- Seftoniiti hoitakse mõne raskekujulise haiguse all kannatava inimese magamistoas koos Bretšastunud Jaspise ja Väävliga. 

- Seftoniidist valmistatakse vee-eliksiiri, kui soovitakse maksa või neerusid mürkidest puhastada.

- Sobib ideaalselt neile, kes soovivad enda keha dieedi jaoks puhastada, kellel on aknega probleeme või peale mõnda pikemat haigust, kus on palju ravimeid manustatud, aidates ravimite jääkidel kehast väljuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Verekivi Seftoniiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Eukalüpti eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
13.00€
Maksudeta:10.65€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.