Menüü
Ostukorv

RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on

RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on
14.90€
Maksudeta: 12.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RÕÕMUSTAJA eeterlike õlide roll-on

RÕÕMUSTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mündi, Apelsini ja Mürri eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.

Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mida on mugav kasutada ja endaga igapäevatoimetuste juures kaasas kanda. Tegemist on õlide seguga, mis tervendavad keha nii füüsiliselt, vaimselt, spirituaalselt kui ka emotsionaalselt ning lisaks niisutavad ka nahka. La Tene roll-on segud on kõik 100% looduslikest ja naturaalsetest õlidest, kehasõbralikud ja veganitooted. Roll-on sari on ennekõike mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see annab võimaluse end igal ajal eeterlike ja baasõlidega tervendada. Mugav tööl, trenni tehes, reisides ja kodus olles. Roll-on õlisid on väga mugav kehale kanda. Õlide segud on tasakaalukas suhtes ja sobivad ka neile, kellel on tundlik nahk.

Roll-on õlid on kompaktsed ja neid võib hakata koheselt kasutama. Kui eeterlikke õlisid tuleb baasõlidega omavahel kokku segada, siis selles La Tene sarjas oleme selle töö sinu eest ära teinud. Sina lihtsalt ava kork, kanna õli nahale ja naudi õlide tervendust. Roll-on õlisid võib kanda kogu kehale, kuid tuleb vaadata, et õli ei satuks silmadesse ja limaskestadele. 

La Tene roll-on sari on alternatiivseks õliks sinu igapäevasele parfüümivalikule. Tegemist on looduslike ja kehasõbralike õlidega, mille aroomi võib kasutada parfüümi asendamiseks. Toksilised sünteetilised lõhnained kahjustavad inimese tervist, selle eest aga naturaalsete õlide seguga on sul võimalik igapäevaselt lõhnata nagu lill ja seda ilma tervist kahjustamata. Parfüümina kasutades kanna roll-on õlisid kaelale, dekolteele ja kätele. 

E-vitamiin ja nisuiduõli

La Tene roll-on on valmistatud nisuiduõli baasil, mis on rikkaliku nahka tervendava ja niisutava E-vitamiini saaduseks. Nisuiduõli on intensiivselt nahka pehmendava ja sügavniisutava toimega, mis on väga kasulikuks baasõliks eeterlike õlide nahale kandmiseks. Nisuiduõli aitab eeterlikel õlidel oma tervendavaid omadusi edasi anda ilma nahka kuivatamata. Nisuiduõlil endal on sulle aga väga palju pakkuda. Kõik La Tene roll-on sarja tooted on nisuiduõli baasil. Nisuiduõli ei sisalda gluteeni, seega ei pea gluteenist hoiduvad seda õli kartma. Tsöliaakiahaigetel aga ei soovitata nisuiduõli kasutada.

Tegemist on immuunsüsteemi turgutava ja üleüldist tervist pakkuva õliga. Nisuiduõli peetakse vähki ennetavaks ja seega on see sinu nahale väga kasulik, eriti kui oled ka päikesesõber. Nisuiduõli leevendab lihaskrampe, aitab lõõgastuda ja kiirendab ainevahetust. Selle õli E-vitamiini sisaldus on kõrge ja see on vitamiin, mida sinu nahk vajab säramiseks, noorusliku välimuse hoidmiseks ja enneaegse vananemise pidurdamiseks. Nisuiduõli on nahka taastava ja parandava toimega ja kasulik neile, kellel on nahk nõrk, punetav, akneline ja üleüldiselt problemaatiline. Kanna La Tene roll-on õli nahale, mis on saanud vigastada.  Lisaks on see õli suurepärane antioksüdantide saadus, mis blokeerib nahas vabade radikaalide teket.

RÕÕMUSTAJA roll-on:

- Parandab tuju

- Soodustab positiivsust ja optimismi

- Tervendab Auravälja

- Loob head enesetunnet

- Pakub lõõgastust

- Uuendab ja tervendab nahka

- Tõstab emotsioone

- Avab huumorisoont

- Parandab keskendumist ja analüüsivõimet

Rõõmustaja eeterlike õlide roll-on on sinu jaoks kasulik, kui sa otsid alternatiivset võimalust enda enesetunde, tuju ja meeleolu parandamiseks. Selles õlide segus on eeterlikud õlid, mis aitavad sind rõõmustada ja sellest tuleb ka selline tore nimetus sellele roll-on-ile.

Kellele ma soovitan just seda õlide segu? Sinule, kui sul on tujude kõikumised, pidevalt on murepilv sind kimbutamas ja sa soovid päikest näha igas päevas. Seda õli on lihtne kasutada, lihtsalt kanna seda nahale! Münt, Apeslin, Mürr ja nisuiduõli teevad suurepärast koostööd, et pakkuda sulle lõõgastust ning äratada üles sinus oskuse elu nautida.

Kasuta seda roll-on-i ajal, mil sul on palju stressi või tuju on langenud. Kui soovid pidevalt endale positiivsust, siis kasuta seda regulaarselt. Tegemist on tervendavate õlidega, lisaks sellele, et sinu nahk näeb peale Rõõmustaja kasutamist ilusam välja, saab ka sinu tervis siit kõike head. Rõõmustaja õlil on sulle veel rohkem pakkuda, kui ainult head tuju.

Kanna seda endaga kaasas, kui soovid end turgutada. Eriti hästi mõjub see siis, kui sa oled väsinud ja vajad energiate aktiveerimist. Tegemist on õlidega, mis mõjutavad kõiki sinu nelja keha: füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset. Füüsiliselt aitavad need lõõgastuda, valu vaigistada ja kehva enesetunnet parandada. Emotsionaalselt aitavad need õnnel tekkida, aidates nalja teha ja seda nautida. Vaimsel tasandil toimivad need õlid nii, et sa suudaksid ühel hetkel olla jätkusuutlikult rahulolev ja õnnelik. Spirituaalselt aitavad need sul mõista, millest hoiduda, et sa õnnetuks ei muutuks või millega end siduda, mis teeks sind õnnelikuks.

MÜNT

Naiste tervisele on Mündi eeterlik õli eriti oluline, see aitab hormoone reguleerida ja on seega kasulik neile, kelle kehv tuju või halb enesetunne on seotud hormonaalsetest probleemidest. Mündi eeterlik õli tasakaalustab veresuhkrut, alandab vererõhku, aitab hakkama saada stressiolukordadega ja vähendada pinget. Mündi eeterlik õli annab kõik selleks, et sa saaksid end hästi tunda. Ideaalne õli Rõõmustaja roll-on-i, aidates head tuju ja enesetunnet luua.

Münt spirituaalses mõttes aitab segadustunnet eemaldada ja suurendada sinu enesekindlust. Mündi eeterlik õli aitab pea selgena hoida, vabastada liigset muretsemist ja pidurdades seda. Väga kasulik sinule, kui sa oled ise see, kes endale stressi põhjustab. Münt takistab sul halbade ja ebaoluliste asjade peale keskenduda, aidates sul suunata oma energia vaid olulisele. Münt parandab tuju, loob head meeleolu, aitab õnnetunnet tunda ja seetõttu on see La Tene Rõõmustaja roll-on-is.

APELSIN

Apelsin on võrratu ja see muudab sinu meeoleolu täpselt selliseks. Apelsin on tugevalt seotud Sakraaltšakraga, aidates sellel Tšakral õigesti funktsioneerida. Sakraaltšakra omakorda vastutab sinu teotahte, enesetunde ja elu nautimise üle. Apelsin paneb sind lõõgastuma, suurendandes sinu elujanu ja jõudu. Apelsini eeterlik õli on tõeline tujuparandaja, Münt ja Mürr vaid teevad sellele komplimente. Tegemist on eeterliku õliga, mis takistab stressil ülepea kasvada, aidates hoida sinu meeled tervena. Sellel on oskus sind viia emotsionaalselt väga õnnelikku faasi. Kasuta regulaarselt Rõõmustaja roll-on-i!

Apelsini eeterliku õli puhul on tegemist loodusliku ja alternatiivse antidepressandiga - see juba ütleb kõik, miks see õli on just La Tene Rõõmustajas. Apelsini eeterlik õli loob Auravälja positiivsust. Seda kasutades tervendad sa kogu oma Auravälja, kandes sellesse positiivsust, mis takistab halva meeleolu teket. See aitab mõelda järele asjade üle, mis sulle liiga teevad ja neid seejärel koos Mürri energiaid tervendava väega Auraväljast ära puhastada. Münt omakorda aitab parandada analüüsivõimekust ja seeläbi ka jõuda järelduseni, mis on oluline ja mis mitte.

MÜRR

Mürr on üks tuntumaid ajurveedameditsiini eeterlikest õlidest, mis on valuvaigistava ja pingeid maandava toimega. Mürr lisab Rõõmustajasse jõudu, aidates sinu kehal pingetest vabaks saada, lihaseid lõdvestada ja seeläbi heal enesetundel tekkida. Mürr tapab naha peal olevad kahjulikud bakterid, mis muudab selle ideaalseks kehaõliks. See aitab nahal tervem olla ja hoida sind haigustest eemal. Suure antioksüdantide sisalduse tõttu aitab see nahka taastada ja tervendada. Mürril on SPF 15 päikesekaitsefaktor, seega on Rõõmustajat kasulik kasutada ka suvel või päikeselisel puhkusel. Rõõmustajat võib ka huultele kanda.

Mürr aitab vabastada sind maagiatest ja rituaalidest, mis on sinu peale pandud. Nendest, mis on kahjulikul eesmärgil kellegi teise poolt tehtud, näiteks needusest või halbasoovivatest loitsudest. Mürri regulaarne kasutamine aitab halba energiat vabaks lasta tervest sinu Auraväljast ja see on ka põhjus, miks see sobib niivõrd hästi sellesse eeterlike õlide segusse. Mida vähem kannad sa endaga kaasas halba energiat, seda rohkem õnne ja positiivsust sa endaga kaasas kannad. Mürr muudab tuju heaks ja loob hea enesetunde.

Teiste LA TENE eeterlike õlide roll-onide, eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Roll-onide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. 

Lisainfo
Lisainfo Kogus 10 ml. Kõik on 100% eeterlikud õlid ja nisuiduõli. Tegemist on La Tene omatootega. Kasutamisel sule kork korralikult, et õlid ei pääseks roll-on pudelist välja. Sellega väldid näiteks tasku või koti kahjustamist, kui seda kaasas kannad.
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, vaid ka selle ainulaadsuse pärast. Skarn ei ole popula..
12.18€ 17.40€
Maksudeta:9.98€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli,..
14.90€
Maksudeta:12.21€
ROOSA GERANIUMI eeterlikku õli kasutatakse väga laialdaselt kosmeetikatööstuses selle väga hea ja magusa aroomi tõttu. Lisaks sellele ..
23.90€
Maksudeta:19.59€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.