55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RITUAALID & MAAGIA

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

SUHTEKAITSJAMAAGIA

by .

Kristalle kombineerides annavad need sulle edasi konkreetset väge, mis kandub sinu Aurasse. Loo endale komplekt, mis on maagiat täis!   Suhtekaitsjamaagia on maagia, millega saad luua enda ja kaaslase armastuse kohale kaitsva kilbi. Sellise kilbi, mis aitab teievahelisi tundeid hoida, kaitsta ning erinevatest probleemidest säästa.   See maagia aitab suhet koos hoida, kaitsta seda välistegurite mõjutuste eest ja suhtesiseseid probleeme kiiremini tervendada. Kui sa tunned, et sinu ja kaaslase vahel on palju probleeme, tülisid, riide, lahti seletamata probleeme..

Loe lisa...

KUU ESIMESE VEERANDI RITUAAL - ISEENDA KAITSMINE KADESTAJATE EEST

by .

  Kadedus on väga madal iseloomujoon, mis esineb kahjuks väga paljudes inimestes. Kadestaja ise teeb endale väga palju liiga sellega, kui ta keskendub teiste varandustele ja omandile. Kui sa aga ise oled nõrga Auraväljaga, võid sa samuti kadestaja halba energiat endasse saada. Oleneb sinu enda energiast - kui sul on tugev energia, siis kadestaja kingib sulle enda head energiat, kui sul on aga nõrk energia, siis sa saad selle energia koledal kujul ehk see võib luua sulle takistusi. Nii või teisiti saab kadestaja ise sellest palju kahju kuna tema kogub endale sellega halba..

Loe lisa...

TÄISKUU - KAITSEMAAGIA OMA LAPSELE

by .

  Laps on kõige suurem varandus ja lapse heaolu on armastava vanema jaoks kindlapeale kõige olulisem asi. Elu ise aga ei ole alati ohu- ja murevaba. Kui tunned, et sinu lapsel on vähe kaitset, ta satub kergesti probleemidesse, keegi kiusab teda või sa lihtalt soovid teda kaitsta ohtude eest, siis see maagia aitab sul seda saavutada.   Millal seda maagiat teha?   Täiskuu maagiad on alati ühed võimsamad ja seega on kõige parem seda maagiat teha Täiskuu ajal. Iga umbes 28 päeva tagant saabub uus Täiskuu. Täiskuu maagiaid saab teha 3 järjestikusel päeval ehk saad..

Loe lisa...

TÄISKUU HALVA KARMA TERVENDAMISE RITUAAL

by .

  Oled sa kunagi tundnud, kuidas sind on tabanud justkui ebaõnn? Sul läheb mõne inimese või teemaga elus eriliselt keeruliselt? Tunned, kuidas oled tihtipeale nõiaringis ja elu ei lähe kuidagi edasi? Sellisel juhul võib olla tegemist halva Karmaga. See Täiskuurituaal on mõeldud halva Karma tervendamiseks ja ebaõnne vabastamiseks. Tegemist on universaalse rituaaliga, mis tähendab seda, et sul on selle rituaaliga võimalik tervendada ja vabastada ükskõik millist ebaõnne.   Rituaali on võimalik teha nii konkreetse Karmaenergia tervendamiseks kui ka üleüldiseks Kar..

Loe lisa...

TÄISKUU UUE SUHTE MAAGIA

by .

  Täiskuu on loodud maagiate tegemiseks! Selle vägi suudab aktiivseks muuta unistusi ja salasoove. Armastus, kui seda ei ole, on miski, mida pea kõik inimesed enda ellu ihkavad. Suhe täiustab elu ja oluline on leida kaaslane, kellega oma elu jagada. Täiskuu ajal on kõik energiad aga võimsamad ja igasugune maagiate tegemine on edukas. Seetõttu soovitan vallalistel teha Täiskuu ajal uue suhte maagiat, millega kutsuda enda ellu kaaslast, kellega elu jagada. See maagia aitab ligi kutsuda tingimusteta armastust ja saatuse poolt kokku loodud kaaslast ehk seda "õiget".   ..

Loe lisa...

KUU VIIMANE VEERAND AMBURIS JA PÄIKE KALADES - SUURE TRANSFORMATSIOONI RITUAAL

by .

  Ainult ühel korral aastas on Kuu viimane veerand Amburis ja samal ajal Päike Kalades. See juhtub, kas iga aasta veebruari lõpus või märtsis. Sellel päeval on erakordne jõud ja selle vägi kestab vaid ühe päeva. Seda aega tuleb enda kasuks maksimaalselt rakendada. Kas sa oled valmis teada saama, miks see on nii hea päev?   Sellel päeval on võimalus sul enda elus suur puhastuskuur, palju muudatusi ja transformatsioone läbi viia. See päev pane kindlasti enda märkmikusse kirja, et sa seda päeva maha ei magaks!   Küsimus seisneb ikkagi selles miks on se..

Loe lisa...

VANA AASTA KARMA VABASTAMISE RITUAAL

by .

  Vana aastat tuleb ära saata nii, et uude aastasse saaks kaasa võetud vaid kogu möödunud aasta positiivne energia ja hea õnn. Lase vana aasta ebaõnnest vabaks ja ära võta kaasa uude aastasse midagi, mis tooks endaga õnnetust kaasa. Soovitan sul uue aasta vastu võtmiseks teha Karma vabastamise rituaali, mis aitab puhastada sinu kogu Auravälja, aitab sul õigele teele liikuda ja olemasolevatele probleemidele lahendusi leida.   Rituaali peamiseks eesmärgiks on teha lõpparve käimasoleva aastaga, et maagiline aastavahetus saaks sind uuele rütmile panna. Vabastades Karma..

Loe lisa...

AURAPUHASTUSRITUAAL

by .

  Rituaalid on selle inimese elu osa, kes käib spirituaalsel teekonnal. Rituaale tehakse selleks, et end aidata ja muuta oma energiat paremaks, juhatada midagi energiatest eemale või midagi just ligi kutsuda. Rituaal, mille olen siia kirja pannud, on sinu Auravälja puhastamiseks. See Aurapuhastamisrituaal on väga lihtne ja vajab toimimiseks ainult sinu soovi. Jäta meelde - rituaalid toimivad vaid siis, kui sa teed neid kogu südamest ja naudid nende läbiviimist. Kuna rituaale peab tegema täpselt nii, nagu ma olen siia kirja pannud, siis soovitan sul enne..

Loe lisa...

TÄISKUUMAAGIA - SÜDAMESOOVIDE TÄITUMINE

by .

  Täiskuu on igal kuul kõige maagilisem aeg, mil on võimalik teele saata oma südamesoovid. Täiskuu ajal tehakse erinevaid rituaale ja maagiad, mis aitavad sul enda unistustele lähemale jõuda. Väga paljud, kes on minu maagiaid teinud, on andnud tagasisidet selle kohta, kuidas üks või teine soov on neil täide läinud. Kui maagiaid teha südamest, kogu pühendumusega ning õigel ajal ja õigete esemetega, siis suure tõenäosusega need täituvadki.   Täiskuumaagia on maagia, mille kaudu on sul võimalik enda õnne võimendada ja sellega seoses avad sa endas soovmõtlemise suhte..

Loe lisa...

VANA AASTA ÄRASAATMISE MAAGIA 11. DETSEMBRIL

by .

  Seda vana aasta ärasaatmise maagiat saab teha igal aastal ühe korra - alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Maagiat tehakse just siis, kuna sellel ajal on võimalik lasta lahti kõigest, mida oma ellu ei soovita. Sellel korral loob Kuu esimene veerand 11. detsembril. Vana aasta ärasaatmist võib teha igaüks, ükskõik, millisel eesmärgil ja soovil. Vana aasta saadetakse ära koos probleemiga, mida ei soovita uude aastasse kaasa võtta, olgu selleks siis mõni suhtedraama või terviseprobleem, millega on terve aasta võideldud. Ärasaadetav teema peab olema olema ol..

Loe lisa...

ENESEKAITSERITUAAL

by .

  Enesekaitse on väga oluline ja paljudel on end vaja millegi või kellegi eest kaitsta. Enesekaitserituaal aitab tugevdada sinu Auravälja kaitsemehhanismi, see omakorda aitab blokeerida ebaõnne või kaitsta sind halba soovivate inimeste ning nende kurjade kavatsuste eest. Enesekaitserituaal suurendab enesekindlust, parandab Auraväljas olevaid energiaid ja jätab sinna parajas koguses kaitsvat jõudu. Enesekaitserituaali tee siis, kui soovid oma kaitsevõimet suurendada või kui oled silmitsi probleemiga, millest soovid lahti saada.   Eriti kasulik on enes..

Loe lisa...

VANAST ARMASTUSEST VABASTAMISE MAAGIA

by .

  Viimasel ajal on mulle saadetud väga palju kirju, kus on küsitud erinevate maagiate kohta. Üheks populaarsemaks küsimuseks on: "Kuidas ma saaksin sellest tundest lahti?", "Kuidas ma saaksin, et tema laseks minust lahti ja laseks mul eluga edasi minna?" ja veel väga palju analoogseid küsimusi. Seega otsustasin, et jagan teiega ühte väga lihtsat küünalde-kristallide maagiat. Maagiat tehakse konkreetsel Kuu faasil, milleks on kuu viimase veerandi loomine. Igas kuus loob see Kuu faas end erinevatel kuupäevadel, seega tuleb jälgida kuufaaside kalendrit, mille leiad SIIT, ja..

Loe lisa...

MEDITEERI END TASAKAALU

by .

  Meditatsioon on võimas rituaal, mida iseendaga läbi saad viia. Paljud ei mõista seda, kui lihtne on mediteerida. Paljudel tekib küsimus, kuidas end välja lülitada, et mediteerida? Ära karda, mediteerimine ongi selleks, et sa leiaksid endas rahu ja tasakaalu, see on selle eesmärk. Kui tunned, et sa ei suuda eneses rahu leida, siis vii läbi meditatsioon, mis on tasakaalustava toimega.   Mediteerimiseks leia koht, kus sa end kõige mugavamalt tunned. Mediteeri istudes, mõnes jooga positsioonis või ole täpselt nii, kuidas sul on hea olla. Efektiivseks mediteerimiseks on oluline..

Loe lisa...

MUUDA OMA SÜNNIPÄEV MAAGILISEKS

by .

  Sünnipäeva tähistamine ei pea olema vaid õnnitluste ja külaliste vastuvõtmine. Sünnipäev on maagiline päev, sest aastaid tagasi sündisid sellel päeval sina. See päev määras ära, millist iseloomu, emotsioone ja eesmärki sa täna selles elus kannad. Seda tuleb vastavalt tähistada, annan sulle selleks inspiratsiooni. Muuda enda päev veelgi ilusamaks ja erilisemaks.   Sünnipäeval avaneb sul võimalus kinnitada enda uude aastaringi oma soovmõtted. Tee maagiat, mis aitab sul uuel eluaastal kogeda seda, mida sa soovid kogeda, või saavutada midagi, mis on sul eesmärgiks. Sellek..

Loe lisa...

NOORE KUU VÕIMALUSTE MANTRA

by .

  Igal Kuufaasil on oma vägi ja jõud. Erinevad Kuufaasid aitavad meil luua, teha muutusi, areneda, vabastada teatud emotsioone ja palju muud. Noorkuu on Täiskuu kõrval teine kõige võimekam Kuu faas, millel on intensiivne energia hoolimata sellest, milline tähtkuju seda parasjagu mõjutab. Noore Kuu ajal avaneb sul võimalus tegeleda spirituaalsete rituaalide ja maagiatega. Jagan sinuga kasulikku mantrat, millega saad teele saata oma soovid ja avada kanali, mille kaudu saavad muutused sinu elus aset leida. Kui tunned Kuuga erilist sidet ja sul on soov enda ellu võimalusi tuua, s..

Loe lisa...

KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - KAITSEINGLI KAITSE

by .

  Kaitseingel on selleks, et sind kaitsta, juhendada, hoiatada, nõustada ja abistada. Mida võimsama sideme sa oled enda Kaitseingliga loonud, seda kiiremini, paremini ja efektiivsemalt ta suudab sinu jaoks kohal olla. See, kui tugev on sinu ja tema side, sõltub väga palju sinust endast. Sellest, kas sa suhtled temaga, otsid kontakti või annad talle võimaluse endaga kontaktis olla. On olemas viise, kuidas seda sidet tugevamaks muuta ja see maagia aitab parandada tema võimekust sind kaitsta, kui sul abi kõige enam vaja on. Läbi maagia on sul võimalik aktiveerida ühendus iseenda ja tema v..

Loe lisa...

KÜLLUSE KOJU KUTSUMINE - TÄISKUU MAAGIA

by .

  "Külluse koju kutsumine" on maagia, mida saab nii iseenda külluse energia kui ka hea õnne tõstmise jaoks teha. Lisaks sellele aitab see maagia ka sinu koju küllust igal kujul ligi tuua.   Millal on õige aeg seda maagiat teha?   Selle maagia jaoks on kõige soosivamaks ajaks Täiskuu, sellele eelnev või järgnev päev. Täiskuu omab väga tugevat energialaengut ja sellepärast on just sellel ajal seda maagiat kõige kasulikum teha. Loomulikult oleks kõige parem, kui sa saaksid seda täpselt õigel päeval teha, kui Täiskuu vägi on maksimaalne. See, millal on Täisku..

Loe lisa...

TÄISKUU INGLIMAAGIA

by .

  Täiskuu toetab soovide ja unistuste täideviimist, seetõttu on sel ajal väga kasulik teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Täiskuuenergia vallandab kiirelt sinu sees oleva energia ja suunab selle sinna, kuhu sa soovid seda saata. Täiskuu Inglimaagia on sinule, kui sa soovid enda kaitseingliga või lisaingliga head kontakti luua ning seda hoida. See aitab teid omavahel paremini ühendada, luua teie vahele suhtlust ning mõistmist.   Kui sa näed pidevalt Inglisõnumeid ehk numbrite kombinatsioone, siis juba see näitab, et sinu kaitseingel või lisaingel soovib sinuga suhe..

Loe lisa...

KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - EBAÕNNE TAGASISAATMINE

by .

  Kuu viimane veerand on kuufaas, mis järgneb alati umbes seitse päeva pärast Täiskuu loomist. Kuu viimase veerandi väe mõju küündib sellest kuni kümne päevani pärast Täskuu loomist. See tähendab seda, et Kuu viimase veerandi päevast alates on peale seda veel kaks päeva selle jõud ja vägi aktiivne. See on aeg, millal on võimalik teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millele annab Kuu viimase veerandi jõud enda soosivaid energiaid nende teostamiseks. See, millal on Kuu viimane veerand, selle kohta leiad lugemist horoskoobist või Kuufaaside kalendrist, mille leiad SIIT.   ..

Loe lisa...

TÄISKUURITUAAL - KODUKAITSE LOOMINE

by .

  Täiskuu loomise aeg on kõige võimsam periood, kus maagiaid või erinevaid rituaale saab teha. Panen siia kirja ühe äärmiselt lihtsa ja võimeka Täiskuurituaali, mida võib teha ükskõik millisel täiskuul. Rituaal on seotud kodule kaitse peale panemisega või kodukaitse võimendamisega. Kaitserituaale on soovitatav aeg-ajalt enda kodule teha, kuna need aitavad sul enda kodu ja perekonda kaitsta nii ebaõnne kui ka halva eest.   Millal seda rituaali teha?   Kodukaitse loomise rituaal on seotud Täiskuuga ja see täitub Täiskuu väe abil. Selleks, et seda rituaali..

Loe lisa...

MAJANDUSLIKU ÕITSENGU RITUAAL

by .

  Majanduslikku õitsengut suurendav rituaal vii läbi siis, kui tunned, et vajad lisajõudu oma majandusliku õnne jaoks. Tegemist on rituaaliga, mis aitab luua külluslikku energiat, mis on omakorda soodne majanduslikuks õitsenguks. Rituaal mõjutab sind ja ka neid inimesi, kes elavad sinuga koos (sinu kodus olevad pereliikmed, sõbrad, jne). Seda rituaali tehaksegi kodus. Rituaalide tegemise eesmärk on luua energiaid, mis on sinu elust puudu. Kogu meie elu koosneb energiatest ja me saame neid ka ise luua ja mõjutada.   Rituaali eesmärk on luua soodne energia, mis ..

Loe lisa...

TÄISKUU PALVEMANTRA

by .

  Täiskuu on Kuukalendris kõige olulisem aeg, mida tuleks alati tähistada ja selle väest maksimum võtta. On olemas erinevaid rituaale ja maagiaid, mida on väga kasulik Täiskuu ajal teha. Näiteks on Täiskuu aeg, mil saadetakse välja palveid, et nendele universumilt või näiteks enda kaitseinglilt vastuseid saada. Jagan sinuga väga lihtsat ja head palvemantrat, mida on võimalik Täiskuu ajal teele saata. Seda maagiat võid teha igakuiselt, selleks läheb vaja vaid sinu pühendumust.   Mis on palvemantra eesmärk?   Palvemantra aitab sinu hingest, südamest ja meeltes..

Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS JA SELLE VÄGI

by .

  Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. Päikesevarjutus annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teelesaatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head.   Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Päikesevarjutuse ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine, see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav.   Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis..

Loe lisa...

TÄISKUURITUAAL - ARMASTUSESOOVIDE TEELESAATMINE

by .

  Täiskuu on alati võimsa väega, siis jõuab Maa peale Kuu kõige tugevam jõud ja igasuguste spirituaalsete tegevuste õnnestumise tõenäosus on siis suurem. Täiskuust on alati mõistlik võtta maksimum. Seetõttu jagan sinuga ühte Täiskuurituaali. Armastusesoovide teelesaatmise rituaal aitab täita sinu südamesoove, andes neile täitumiseks õnne, väge ja energiat. Kui sinu elust on puudu armastus, head suhted kaaslasega, kirg või sa otsid rahu enda südamesse, siis see rituaal on sulle väga kasulik.   Tee seda rituaali siis, kui sa soovid, et sinu armastusega s..

Loe lisa...

AUTOMÜÜGI-RITUAAL

by .

  Automüügirituaal on sinu jaoks, kui sa soovid leida oma autole uut omanikku ja kiirendada müügiprotsessi. Autole on võimalik teha rituaali, kuna auto koosneb enamjaolt metallist. Metall haarab endasse energiaid ja seega on võimalik auto iseloomu/energiat läbi kristallide mõjutada. Just seetõttu on autos kasulik hoida ka autokaitsekristalle. Ja metalli omadused annavad sulle võimaluse luua oma autole ka müügiõnne.   Minu juurde tullakse väga erinevate küsimuste ja palvetega ning üheks populaarseks küsimuseks on, kuidas on võimalik enda auto edukalt maha müüa või selle ..

Loe lisa...

NOORE KUU RIKKUSE RITUAAL

by .

  Noorkuu sümboliseerib uut algust, uusi võimalusi ja uut teekonda. Noore Kuu ajal on võimalik teele saata erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad sinu ellu tuua midagi, mida veel ei ole, näiteks rikkust, küllust ja materiaalset õnne. Kui tunned, et sinu elu materiaalne pool ei suju ja sa ei suuda õnne leida ega ka seda ise luua, siis on kasulik teha läbi just see rituaal. Selle eesmärk on avada selles suunas õnn, mis omakorda annab sulle võimalusi ise enda ellu rikkust luua ja seda koguda. Rituaalide tegemisel on olemas vägi, mis suudab sulle anda alguse ja võimaluse, hiljem ..

Loe lisa...

TOTAALNE AURAPUHASTUS EETERLIKE ÕLIDEGA

by .

  Aurapuhastust on võimalik teha väga mitmel erineval viisil, näiteks on seda võimalik teha ka eeterlike õlidega. Eeterlike õlidega on hea enda Aurat puhastada juba seetõttu, et nende aroomid on nii head. Eeterlikud õlid on taimsed ja igal taimel on omad konkreetsed tervendavad omadused. Aurat on väga vajalik puhastada, kuna selle tervisest sõltub sinu vaimne, mentaalne, spirituaalne ja füüsiline tervis. Aurapuhastust tuleks teha igakuiselt ja soovi korral ka mitmel korral kuus.   Totaalne Aurapuhastus eeterlike õlidega on rituaal, mis aitab sinu Aurakehast va..

Loe lisa...

ELURÕÕMU TAASTAMISE RITUAAL

by .

  Kas sa oled viimasel ajal tundnud kuidas sinu elurõõm, elujõud ja positiivsus on hakanud ära kaduma? Või on see juhtunud mõne sinu pereliikmega? Kas sa tunned, kuidas kodus olles tekivad kergelt tülid, õhus on väsimust või sind on seal tabamas negatiivsed mõtted? Kui jah, siis elurõõmu taastamise rituaal sinu kodu jaoks on see, mis võib aidata sul sellisest ebavajalikust energiaringist välja astuda. Tegemist on rituaaliga, mis aitab puhastada energiaid, mis soodustavad selliste negatiivsete tunnete, emotsioonide ja suhtumise teket. Rituaal on iseenesest väga lihtne ja seda võib teha ..

Loe lisa...

UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU AJAL

by .

  Noore Kuu loomine on terve kuu jooksul kõige ideaalsem aeg teha rituaale ja saata maagilisi sõnumeid Inglitele, kui sa soovid tuua enda ellu midagi uut või avada selle jaoks vajalikud väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud rituaale või Hingesugulase leidmise maagiat. Kuu kasvamisel saab Kuu juurde uut jõudu, mis aitab asjadel paremuse poole liikuda. Tehes sel päeval "Uue armastuse rituaali" või teisi samalaadseid maagiaid, saavad need Noore Kuu poolt kaasa väga suure panuse. Igas kuus on Noore Kuu loomine erineval päeval, ..

Loe lisa...

RIKKUSEENERGIA VÕIMENDAMINE KUU ESIMESEL VEERANDIL

by .

  Kuu faaside ja nende erinevate mõjutegurite kaudu on meil võimalik teha rituaale, maagiaid ning toiminguid, mille kaudu edu saavutada. Kuu esimesel veerandil on võimalik sul kutsuda enda ellu rikkust läbi rikkusenergia võimendamise. Selleks avaneb sul võimalus igal kuul just selle Kuu faasi ajal. Kasuta seda päeva targalt ära!   Kõik selle aasta Kuu esimese veerandi kuupäevad leiad Kuufaaside kalendrist SIIT.   Annan sulle häid nippe rikkuseenergia võimendamiseks. Ennekõike pead sa olema ise meelestatud külluse-, rikkuse- ja rahaenergia ligitõmbamisele..

Loe lisa...

VASTUSE SAAMINE - KUU ESIMESE VEERANDI MAAGIA

by .

  Väga paljud inimesed vaevlevad pidevalt ühe ja sama küsimuse juures: "Mida ma peaksin tegema?", "Mida ma peaksin otsustama?". Väga paljud inimesed ei suuda keerulistel aegadel enda hetkeolukordi lahendada ega ka suuri otsuseid vastu võtta. Nendeks otsusteks võib olla kolimine, armastuse teemad, lapsesaamine, töö vahetus jne.   Panen siia kirja ühe tegelikult äärmiselt lihtsa maagia, mida saab teha just konkreetsele küsimusele vastuse saamiseks ja pealegi võib seda teha iga Kuu vähemalt ühe korra, aga seda tuleb alati teha vaid Kuu  esimese veerandi loomise päev..

Loe lisa...

KIRE TAASTAMISE RITUAAL

by .

  Kire taastamise rituaal aitab sinus endas taastada kirge. Kirge, mis on konkreetselt suunatud armastusse ja suhtesse. See rituaal sobib tegemiseks siis, kui sa oled vallaline või suhtes. Vallalisena aitab see sinu Südametšakrat ja Sakraaltšakrat avada armastusele, muutes sind kirglikumaks ning armastusele vastuvõtlikumaks. Suhtes olles aitab see sind muuta paremaks ja kirglikumaks armastajaks. See rituaal lisab igasse suhtesse vürtsi, tuues taas esile kireleegi, mis meenutab armumise energiat.   Kireenergia asub Sakraaltšakras ja see rituaal aitab just selle energia teis..

Loe lisa...

TÖÖALASE EDUKUSE JA RIKKUSE MAAGIA

by .

  Maagia, mis aktiveerib sinu elus tööalast edu ja rikkust toova energia. Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. See maagia aitab tööalaselt õnne tuua ja rahaenergia ning rikkuseenergia liikumise käivitada. Seda maagiat tee siis, kui sa soovid tööalaselt olla edukam ja suurendada enda rikkust. Selle maagia eesmärk on tuua sinu ellu võimalusi, mille kaudu sa saaksid end tööalaselt teostada ja tööpositsioonil ülespoole liikuda. Lisaks sellele on see maagia kasulik üleüldise rahaenergia aktiveerimisel.   Millal..

Loe lisa...

STRESSI VABASTAMISE RITUAAL

by .

  Stress on hinge salakaval vaenlane, mis nõrgestab ja muudab elu keerulisemaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Stress tekib, kui Auravälja jääb kinni negatiivne energia ja selles pole alati väga lihtne vabaks saada. Eriti siis, kui inimene ise ei suuda teadvustada, mis energiad temasse sisenenud või kinni jäänud. Stressi maandamiseks, sellest vabanemiseks ja tervenemiseks on väga palju viise. Üks väga hea viis on teha läbi stressi vabastamise rituaal. Selle rituaali kaudu avaneb sinu Auraväljas kanal, mille kaudu saab stressienergia vabastatud. See rituaal aitab stress..

Loe lisa...

TERVISEÕNNE-RITUAAL

by .

  Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Enda tervise turgutamiseks on väga palju erinevaid viise olemas, üheks viisiks on teha endale õnnetoov rituaal. Rituaal, mis aitab luua sinu ümber terviseõnne, aidates kaitsta sind suuremate probleemide eest, aidates sul ette tunnetada haiguse teket, et sa saaksid juba võim..

Loe lisa...

RAHALISE ÕNNE KÜLGETÕMBEMAAGIA

by .

  See on maagia, millega on sul võimalik enda elus aktiveerida rahalise õnne külgetõmbeenergia. Maagia, mis aitab sulle väga palju head energiat ligi kutsuda, millest on sul võimalik majanduslikult kasu saada. Selles maagias on vajaminevad rahaõnnekristallid, mis aitavad sul seda energiat enda elus avada. Rahalise õnne külgetõmbemaagiat võib teha igaüks, kes soovib enda ellu materiaalset rikkust ja küllust rohkem tuua.   Selle maagia eesmärk on avada sinu elus küllusekanal, mis on seotud konkreetselt raha ellu toomisega. Kui oled varasemalt analoogsel eesmärgil rituaale/ma..

Loe lisa...

KODULE POSITIIVSE ENERGIA LOOMINE - KUU ESIMESE VEERANDI JA KASVAVA KUU RITUAAL

by .

  Rituaalid on spirituaalsed protsessid, mille käigus suunatakse energiad õigesti liikuma. Positiivse energia kodule loomise rituaal aitab sinu koduenergia muuta positiivseks, mis omakorda suurendab kodus olles sinu ja teiste pereliikmete head tuju, õnne ning rõõmu. See on rituaal, mis loob väga hea koduse atmosfääri.   Positiivse energia kodule loomise rituaali eesmärgiks on kodu elamiseks paremaks kohaks muuta. See rituaal aitab koju luua head energiat, soodsaid tingimusi, palju positiivsust ja õnne. See rituaal on kasulik mitte vaid sinule endale vaid kõigile, kes si..

Loe lisa...

MINEVIKUAHELATEST VABASTAMISE MAAGIA

by .

  Maagia, mis aitab vabaks lasta valu, halvad mälestused, ebameeldivad emotsioonid, kahjulikud sidemed, südamesse kinni jäänud teemad, ja see on maagia, mis aitab tervendada minevikus tekkinud emotsionaalseid haavu.   See maagia on kasulik ja abiks sulle, kui sa tead, et minevikust on midagi, mis jälitab sind tänase päevani, mis ei lase sul rahulikult elada ja oma eluga edasi liikuda. See on maagia, mis aitab vabaks lasta minevikust kaasa võetud kahjulikud emotsioonid ja ahelad. Olgu nendeks emotsioonideks pettumusetunne või ahelaks mõni inimene, kes ei soovi sinu elust..

Loe lisa...

KARMAKAASLANE - SINU ÜKS ÕPETAJATEST

by .

  Hingede vahelised sidemed on alati olnud väga huvitavad ja müstilised. Olen eelnevalt kirjutanud erinevatest hingede vahelistest kokkulepetest ja mida rohkem aeg edasi liigub, seda rohkem tuleb minu juurde uusi küsimusi selle kohta, et kes kellega koos on, kes keegi kellegi elus on. Ma kohtun nii paljude inimestega personaalselt, et neid aidata, siis kohtumisel uuritakse minu käest väga tihti isikliku sideme kohta ühe või teise inimesega. Küsimused on näiteks sellised: "Kas me oleme hingesugulased?", "Miks me selles elus koos oleme?", "Mis on minu eesmärk tema elus?" ja palju an..

Loe lisa...

SUHETESSE SELGUSE LOOMISE MAAGIA

by .

  Maagia on spirituaalne protsess mille käigus vallandatakse energiad, mis aitavad sinu ellu tuua või luua seda, mis on maagia eesmärk. Maagia tegemisel annad sa iseendale võimaluse teatud õnne rohkem tunda ja enda ellu seda saada. Maagiate tegemine on alati kasulik, sellega sa annad endale võimaluse enda elu paremaks muutmiseks.   Suhetesse selguse loomise maagia on väga kasulik maagia sulle, kui sa oled vallaline või kui sa oled suhtes. Mõlemal juhul on see väga kasulik maagia. Selle maagia eesmärgiks on sinu peas ringi keerlevatele ja sind vaevavatele küsimustele vastuste..

Loe lisa...

HINGESUGULASE-MAAGIA

by .

  Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne.   Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab sul selle kõige õigema üles leida, saatuses korrektuure teha, et te teineteist üles leiaksite. Hingesugulane on peamine armastaja, kellega sa saaksid selles elus kohtuda ja kelle armastus on väga palju väärt. Hingesugulase-maagiat vallalisena tehes aitab see avada kanalid, mis..

Loe lisa...

LOTOÕNNE-RITUAAL

by .

  Väga paljud on minu käest nõu küsinud, et kuidas suurendada enda rahaõnne, kui sa soovid seda õnne saada näiteks läbi loto mängimise. Ma olen siis sellele kõigele juurde seletanud, et sellise õnne kinnipüüdmiseks on väga oluline ennekõike sinu positiivne suhtumine rahasse. Ja toon siinkohal välja mõned olulised karmareeglid. Esiteks ei tohi inimene sellist õnne soovides olla ahne ehk lotoõnne kaudu saadud raha eest tuleb kindlasti midagi väga olulist korda saata. Näiteks tuleb unistada, et see tooks võimaluse oma isikliku kodu rajamiseks ja kindlasti tuleks võidu ..

Loe lisa...

ARMASTUSESOOVI-MAAGIA

by .

  Armastusesoovi-maagia on maagia, mille kaudu on sul võimalik teele saata enda armastusega seotud südamesoov. Olgu selleks südamesooviks siis armastuse leidmine, suhte parandamine, suhtesse kire loomine, enda hingesugulasega kohtumine või hoopis oma armastatuga rahul olemine. Armastusesoovi-maagia on universaalne armastusemaagia, mis sobib ükskõik, millise armastusesoovi teele saatmiseks. Seda maagiat võid sa teha enda elu jooksul ka mitmel erineval korral, saates teele mitu erinevat soovi.   Armastusesoovi-maagia tegemiseks läheb sul vaja kahte Roosat Sammalahhaati, ühte A..

Loe lisa...

EELMISTE ELUDE MÄLETAMISE MAAGIA

by .

  Kas sa oled mõelnud selle peale, et kes sa võisid olla eelmises elus või veelgi varasemas elus ja kas sa üldse olid inimene enne seda elu? Kindlasti oled sa selliste mõtete juures end avastanud, kuid raske on midagi sellist näha. Ma tean seda, et väga paljudele just see teema pakub huvi ja kui käiakse minu eraseanssidel, siis palju küsitakse seda just minu käest, et mina vastaksin sellistele küsimustele. Paljudele ma räägin, kui ma visioone eelmiste elude kohta saan, kuid eelmisi elusid võis olla palju ja ka elus olevaid sündmuseid samuti ning nende kohta võin ma lõput..

Loe lisa...

SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD

by .

  Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis just vastava astroloogilise või numeroloogilise näitaja juures on kas siis õnnetoov, kaitset pakkuv, tasakaalu loov või armastust andev. Kõik need kristallid, mis sinna kirja on pandud, on sinu näitajate põhjal sinu isiklikeks õnnetoojateks.   Kristallidel on kõigil oma iseloom ehk energia, mis need enda..

Loe lisa...

TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR

by .

  Feng Shui järgi asub sinu kodus Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja küllust läbi töötegemise. Ilmakaartes olevad kanalid ei tööta, kui sa neid ise tööle ei aktiveeri. Tööle saab neid aktiveerida läbi selle, et sa asetad ilmakaarde õiged taimed, kristallid, sümbolid ja maagiad. Tööedu küllusekanal asub iga kodu Põhja-ilmakaares ja kontoriruumides või teistel äripindadel on see samuti Põhjas...

Loe lisa...

KUUFAASIDE KALENDER

by .

Rituaalide ja maagiate jaoks, kus on vaja jälgida Kuu faase, leiad endale sobiliku kuupäeva just siit allolevast tabelist, milles on kirjas kõik 2021. aasta Kuufaasid. Rituaale ja maagiaid saab teha täpselt Täiskuu, Kuu viimase veerandi, Noorkuu või Kuu esimese veerandi ajal, küll aga saab neid teha ka nendele kuu faasidele eelneval või järgneval päeval. Seda sellepärast, et nendel päevadel on selle Kuu faasi mõjutused veel olemas.   Tabelisse olen välja kirjutanud kõik neli peamist Kuu faasi, mille jälgmine on kõige olulisem. Kui soovid teada saada, millal on nelja kõige t..

Loe lisa...

NEEDUSE BLOKEERIJA - MAAGIA

by .

  Needuse blokeerija on maagia, mis aitab sind kaitsta needuse peale paneku eest ja kui sinu Auraväljas on needus, siis see maagia aitab sellel needusel vabaneda ning ära kaduda. See on maagia, mis aitab sind kaitsta inimese eest, kes soovib sulle teadlikult halba ja võib oma tugeva ärasõnumisoskuse või läbi nõiduslike rituaalide sind ära needa. Seda maagiat soovitan ma teha sul siis, kui sa tunned, et elu läheb pidevalt vaid allamäge ja kui teatud eluvaldkonnas sul mitte kuidagi ei vea. Kasulik on seda maagiat teha sul, kui põlvkonniti on sinu perekonnas üks ja sama väga suur probleem..

Loe lisa...

ENDA ELUTEE MÕISTMISE MAAGIA

by .

  Kas sa oled end avastanud mõtlemast selle peale, et mis võiks olla see, mis sul on vaja enda elus ära teha, miks sa just sellises elus oled, miks sind jälitavad teatud sorti katsumused, miks üks või teine asi sul on ebaõnnestunud või õnnestunud? Kas sind huvitab see, mis sul tuleb selles elus jõuda ära teha ja mis on see põhjus miks sulle üldse selline elu on antud? See maagia siin aitab sul nendele küsimustele vastuseid saada. "Enda elutee mõistmise maagia" on sinu jaoks, kui sa soovid enda meeli avada selle jaoks, et sa suudaksid ise jõuda nende küsimuste vastusteni. See on maagia,..

Loe lisa...

HALBADE INIMESTE EEST KAITSMISE MAAGIA

by .

  Halbade inimeste eest kaitsmise maagia on selline maagia, mis aitab teiste inimeste poolsete halbade tegude eest sind kaitsta. Maagia, millega sa saad luua endale kaitse peale, mis kaitseb ärasõnumise, salakavaluse, klatšimise, ahistamise ja kiusamise vastu. Seda maagiat võid sa teha iseendale, enda perekonna jaoks või lausa enda lapse kaitsmise jaoks. Kui maagiat teed tervele perekonnale, siis ei ole sul tarvis fotot maagias kasutada. Kui teed maagiat vaid endale või lapsele, siis on maagias oluline sinu või lapse foto. Maagia põhimõte on see, et halb inimene ei saaks elu ära r..

Loe lisa...

ABIELUÕNNEMAAGIA

by .

Abieluõnnemaagia on mõeldud sulle, kui sa oled abielus. See maagia aitab abiellunutele tuua head õnne, rõõmu ja armastust. Abieluõnnemaagia eesmärgiks on abielu tugevamaks, tervemaks ja romantilisemaks muuta. Abieluõnnemaagiat võib teha ükskõik millal, kuid tähtis on see, et ollakse abielus. Abieluõnnemaagiat võib teha ka kohe peale laulatust, et värskesse abiellu läbi maagia tuua väga head õnne. Abielumaagia eesmärgiks on veel see, et kahe inimese vahelise tunded oleksid alati tugevad. Abieluõnnemaagia aitab suhtesse tuua kirge ja hoolivat suhtumist teineteisesse. Abieluõnnemaagia läbivi..

Loe lisa...

KÜLLUSEKARBI AKTIVEERIJA

by .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Küllusekarbi aktiveerija on maagia, mida sa saad iseendale teha väga lihtsal viisil. See on maagia, mis aitab sinu kodus olevat küllusekarpi aktiveerida ja seda tööle panna.   Kui sa oled varasemalt loonud endale küllusekristallidest eraldi komplekti, mis on sul karbi sees, siis see maagia aitab selle küllusekarbi aktiivseks muuta. See m..

Loe lisa...

UUTE VÕIMALUSTE MAAGIA

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Uute võimaluste maagia on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid enda ellu uut hingamist tuua, uusi võimalusi ja uuendusi saada. Kui sa tunned, et sinu elu seisab või sa soovid enda tavapärasest rutiinist välja astuda. Uute võimaluste maagiat tee selleks, et sinu elus avaneksid energiad, mis laseksid uusi võimalusi ligi. Kui sa tunned, et sinu elu mitte kuidagi ena..

Loe lisa...

HALVA ENERGIA VABASTAMINE - VANAKUU MAAGIA

by .

  Kuu faasidel on kõikidel erinev vägi ja jõud, mis mõjutab meid rohkem, kui me arvatagi oskame. Maagia on spirituaalne ja nõiduslik protsess, mille käigus saad sa saata enda seest teatud sõnumi välja, millele siis läbi maagia on võimalik tulemust jääda ootama. Maagiaga saad sa kinnitada teatud energiaid, mida sa kindlasti soovid enda elus näha, säilitada ja hoida. Põhjus maagia tegemiseks on väga lihtne - kui sa soovid midagi saavutada, siis maagia suurendab selle tõenäosust. On võimalik teha maagiat, mis aitab sinu kodus olevast halvast energiast vabastada ja seda maagiat võib teha i..

Loe lisa...

SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA

by .

  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maa..

Loe lisa...

ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

  Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid kristalle endaga kaasas kanda, kasutada või enda kodus hoida, siis sa saad sellest jõust osa. Kristallide ühinemisel tekkiv jõud suundub sinu Auravälja, kui sa neid endaga kaasas kannad, ja sinu kodu Auravälja, kui sa neid kodus hoiad. Mõlemat pidi on kasulik kristallikomplekte teha...

Loe lisa...

PEREKONNA ÕNNE MAAGIA

by .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Seda maagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonna õnne maagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada, tugevdades nende omavahelist sidet. Aidates perekonnas olevatel lastel omavahel läbi saada ja seda samuti ka oma vanem..

Loe lisa...

ENDA ERIALA ÜLES LEIDMINE - MAAGIA

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Enda eriala üles leidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada seda, millist erialast teed pidi sa peaksid kõndima. See on maagia, mis aitab sul selgusele saada, kas see, mida sa teed täna, on sinu õige tee. See aitab kahtlused ja kõhklused sinu teelt eemaldada, tuues sulle selguse ja teadmise, mis on seotud erialase valikuga. Kui sa ei ole veel ü..

Loe lisa...

LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE

by .

  Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise vastusteni jõuda. Mis saab olla veelgi parem, kui ise jõuda vastuseni ja osata enda küsimustele ise vastata. Seega soovitan sul hakata praktiseerima ühte väga head kanaldumise võtet, mis aitab sul küsimustele vastuseid tuua.   Mulle meeldib suunata inimesi vaatama oma unenä..

Loe lisa...

UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL

by .

  Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse selleks, et enda sees olevaid unistusi õigesti enda Auraväljast tuleviku poole teele saata. See on viis, kuidas sa saad unistuse kanaldada täpselt õigesse kohta, et see tuleviku jaoks endale ruumi saaks teha.   Seda sama rituaali võid teha enda elu jooksul nii palju, kui sul sell..

Loe lisa...

INTUITSIOON - MAAGIA

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioo..

Loe lisa...

VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha ..

Loe lisa...

KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA

by .

  Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just kalade Auraväljas tööle. Selle maagia põhiline eesmärk on kalade hinges avada nägemuste nägemine. Selle maagia kaudu saab esile kutsuda erinevaid prohvetlikke visioone, ettekuulutusi ja nägemusi.   Kalade nägemuste maagiat võib teha siis, kui sa ise seda soovid teha. Loomulikult..

Loe lisa...

EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA

by .

Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks muuta. Seda maagiat võib ükskõik kes teha, kes vähegi tunneb, et tal on lisakaitset vaja. Seda maagiat võib teha siis, kui sul juba läheb halvasti, et ennast sellest august välja tuua või ka siis, kui kõik on hästi. Seda selleks, et takistada ebaõnnel sinu juurde teed leidmast.  ..

Loe lisa...

SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Saatuse poolt kingitud ande kristallide komplektile luuakse maagia, et need kristallid hakkaksid sinuga konkreetsel eesmärgil töötama. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Tuues välja selle, mille oled enda jaoks selgeks õppinud juba enda eelmistes eludes. Avades kanali, mille kaudu see anne välja saaks tulla. &n..

Loe lisa...

INGLITE MAAGIA

by .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Inglite maagia on selleks, et aktiveerida enda kodu Inglitele vastuvõtlikuks ja samas sinu enda hinge nendele avatuks.   Inglite maagia avab portaali sinu koduseinte vahel, et sinu koju saaksid Inglid pääseda. Lisaks sellele saavad selles maag..

Loe lisa...

PROHVETLIKUD UNENÄOD - MAAGIA

by .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. See maagia aitab sul paremini unenägusid näha, neid meelde jätta ja see unenägude maagia aitab esile kutsuda prohvetlikke nägemusi. Maagia, mis aktiveerib sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra prohvetlikele visioonidele. See on eriliselt kasulik siis, kui sul on loodud enda unenägud..

Loe lisa...

RAHAKOTIMAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakotimaagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu ellu rahaenergiat ligi tõmmata. See maagia tehakse selleks, et anda endale võimalus materiaalsemalt võimekamaks saada. Rahakotimaagia tehakse kristallidest, mida hiljem hakkad hoidma enda rahakoti vahel. Sellele maagiale suunad enda sõnad ja mõtted peale. See on maagia, mis läbi maagiliste sõnade..

Loe lisa...

ARMASTUSE LIGIKUTSUMISE MAAGIA

by .

  Maagiad on selleks, et sa saaksid enda seest sõnumi teele saata ja selleks, et sinu unistused ning soovid täituksid. Läbi maagia saadetakse sinu mõte sinu tuleviku teele ja saatusesse kinni. Maagia tegemine on kasulik millegi saavutamiseks ja millegi enda ellu kutsumiseks. Kui sa maagiat teed täie pühendumisega ja seda õigesti, siis väga suure tõenäosusega sinu maagia ka täitub. Kuid maagiat tehes pead sa olema täiesti kindel, et see on see, mida sa enda ellu soovid saada. Maagiat tehes pead sa olema positiivne ja sa pead väga suurelt unistama. Sinu mõtted säilitatakse maagiasse ja s..

Loe lisa...

INGLITEGA KONTAKTEERUMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Inglitega kontakteerumise maagia on selleks, et sa saaksid avada enda kõrval energiad, mis kutsuksid sinu ellu Ingleid ja aitaksid neil sinuga ühenduses olla. See maagia on erinevatele Inglitele ja hingedele suunatud. Maagia, millega avad enda kodus energiad, et Inglid saaksid sinu unenägudesse ilmuda ja sinu Auras eksisteerida. See maagia on seotud Inglitega suhtle..

Loe lisa...

SUHTEEDENDAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Suhteedendaja kristallide komplekt on see, millele sa teed maagia, et see hakkaks sinu suhte nimel tööd tegema. Suhteedendaja maagiat soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa sooviksid enda ja kaaslase vahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta. Kui sa soovid suhtesse kirge, romantikat, üksteise austamist, hoolimist ja armastust tuua. Suhteedendaja maagia tõstab teie..

Loe lisa...

ÄRILISED UNISTUSED - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Äriliste unistuste kristalli maagiat soovitan ma teha neil, kellel on olemas äriline idee või kellel on juba enda ettevõte olemas ning kes soovib mõne unistuse täitumisele jõudu juurde anda. Igatahes on see maagia suunatud materiaalse unistuse täitumiseks. Seda võib teha ettevõtja ja ka see, kellel veel ei ole isegi veel midagi alustatud. Kasulik maagia äri käima ..

Loe lisa...

NOORKUU KOLME ARMASTUSESOOVI MAAGIA

by .

  Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi tuua enda ellu uusi elemente ja muudatusi. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda armastust ning seda väga erinevatel tasanditel.   Noorkuu on Kuu faas, mis loob end enamjaolt 14 päeva pärast Täiskuu loomist ja 14 päeva enne Täiskuu loomist. Noorkuu annab sulle võimaluse asjade paremaks muutmiseks, unistuste täitumiseks ja armastusega seotud soovide teelesaatmiseks.   "Noorkuu kolme armastusesoovi maagiat" on võimalik teha t..

Loe lisa...

DIEET - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Dieedi pidamise maagia ja kristallikomplekti soovitan ma luua sul, kui sa tunned, et sa sooviksid tervislikumalt hakata toituma. Selles kristallide komplektis on kolm kristalli, mis üheskoos annavad sulle jõudu dieedi pidamiseks ja liigsöömisest loobumiseks. Nendele kristallidele lood sa maagia, et need hakkaksid sinu toitumisprobleemiga võitlema ja tasapisi sind ..

Loe lisa...

ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellele suunatud kristallimaagiat soovitan ma luua neil, kelle elus ei ole armastusega vedanud. See on sulle, kui sa tunned, et sul on pea võimatu armastust leida ja sa ihaldad enda ellu tõelist armastust. Eriti kasulik on see neile, kellel on korduma kippuvad probleemid suhtest suhtesse olnud ja kes soovib halv..

Loe lisa...

TÄISKUU RAHAVOOLU MAAGIA

by .

  Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teele saatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Maa peale täiel määral Kuu vägi ja Kuu võimendab kõiki meie soove ning aitab neil täituda. Seega Täiskuu ajal rahavoolu maagia tegemine annab sulle väga suure potentsiaali, et rahavool hakkaks sinu ellu sisenema.   Olen küll spirituaalne hing ja ma ei poolda materialistlikku mõtteviisi, kuid ilma rahata ei ole k..

Loe lisa...

SUITSETAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja maagia ise läbi tegema. Suitsetamise kristallide komplekt loo endale siis, kui sa soovid suitsetamisest loobuda ja endale tuge anda, et sa suudaksid seda teha. Teine võimalus on see luua kellelegi teisele, kellele sa väga palju head soovid t..

Loe lisa...

KODUKAITSE KRISTALLIKOMPLEKTI LOOMINE

by .

Väga tihti küsitakse selle kohta, kuidas kaitsta enda kodu halva energia, ebaõnne, halbade inimeste ja ka terviseprobleemide eest. Mul on siiras hea meel öelda seda, et minu mõtted on paljudeni kohale jõudnud ja nii paljud inimesed on endale teadvustanud seda, kui oluline meie kodu energia on. Kodu energia peab olema puhas, negatiivsuse vaba, stressist puhastatud ja seal ei tohi olla "kinni jäänud hingesid", kes meile omakorda võivad probleeme põhjustada. See, milline on meie kodu energia, selline on ka meie enda Aura. Isegi, kui sa kannad erinevaid kristalle ja emotsionaalsel tasandil te..

Loe lisa...

ARMASTUSE KANALI AVAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT "Kristallid, mis toovad armastuse õnne ja avavad armastuse kanali"   Granaat on armastuse õnne, kire, romantilise armastuse, hingesugulase ja elujõu kristall. Granaat toob..

Loe lisa...

SOOVIDE LAEGAS

by .

  Soovide laegas on maagiline laegas, mille sisse sa saad hakata enda soove koguma. See laegas on kasulik selleks, et sinu unistused läheksid täide ja sa suudaksid oma unistused ka õigesti universumisse saata. See laegas saadab need universumisse ning aitab tulevikus neid unistusi täita. Aidates sind viia elus kohtadesse, kus sa saad selle, mida oled soovinud ja tuues sulle palju võimalusi ning head energiat.   Soovide laeka sa saad iseenda jaoks teha, et enda soove universumi poole teele saata. Soovide laeka sisse saad sa koguma hakata kindlaid kristalle kindla eesmärgi..

Loe lisa...

NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL

by .

Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja hea õnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna, seda kõike selleks, et sinu unistused ja soovid täituda saaksid. Unistused täituvad, kui sa need õigesti teele saadad ja üks võimalus on rituaalide tegemine, et need õigetesse kohtadesse saata. "MATERIAALSE EDU RITUAAL" See rituaal, mille ma olen siia k..

Loe lisa...

UUSAASTASOOVIDE-MAAGIA

by .

  Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe vägagi lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. Uusaasta-maagia on selleks, et täita sinu ühte ainsat soovi, mida sa sooviksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu tuua. Uusaasta-maagiat tehes pead sa silmad pidama seda, et see soov, mille mõtled teele saata, peab tulema otse südamest, sellel ei tohi olla ahnuse-energiat ehk soov peab olema igati mõistlik. Kristallidemaagias on nii, et kui kristallid tajuvad ahnust, siis nad soovi teele ei saad..

Loe lisa...

KÜLLUSEKARP - RAHAMAAGIA

by .

  Viimasel ajal aina rohkem on nõu küsitud külluse-energia suurendamise kohta ja rahakarbi loomise kohta. Nüüd panen veidi põhjalikumalt kirja selle karbi ja selle loomise kohta. Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste elementidega iseendale ning enda perekonnale. Sinna sa hakkad millegi konkreetse jaoks raha koguma või teed sellest lihtsalt sularaha hoidmise karbi. Samal ajal see, mille sa lood, hakkab sinu perekonda ligi kutsuma head õnne. Milleks luua endale küllusekarp? - Küllusekristallid aktiveeruvad raha energiast ja hakkavad perek..

Loe lisa...

MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE

by .

Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti kokku minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega. Meditatsioon on endas selgusele jõudmine, mida ma soovitan igalühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahulikku kohta, aega ja harjutamist. Paljud ütlevad mulle, et nad ei oska mediteerida ja nad sooviksid seda teha. Mina ütlen selle peale, et see on tegelikult lihtne, aga ajaga tuleb oskus enda vaimset keha konkreetsematesse seisundisse viia ja visioone koguma hakata. See tuleb kõik ajaga, harjutamisega ja sihikindlusega. Miks mediteerida ..

Loe lisa...

31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE

by .

  Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et uude aastasse õnne tuua. Maagia on iseenesest väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maagiaid teinud. Hea õnne maagiaga kutsutakse enda ellu häid võimalusi ja suurendatakse enda ümber positiivset energiat.   Maagia tegemiseks on sul vaja:   - Roheline Kvarts õnnemaagia teelesaatmiseks - Roosa Kvarts armastuseõnn..

Loe lisa...

"EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL

by .

  "Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et isiklikus elus oleksid head võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võimalusi tuua või näha selgemalt enda võimekuse suunda. Millal on õige aeg selle maagia teelesaatmiseks...   Rituaali viiakse läbi ainult Uue Kuu loomise päeval täpselt sellel ajal kui soovitakse, aga kõige tõhusamalt toimib see siis, kui Uus Kuu loob end ära (see on iga k..

Loe lisa...

TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL

by .

  "Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all.   Rituaal on mõeldud järgnevaks:   - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühise parema tuleviku tagamiseks. - Probleemide lahendamiseks ja vanade tülide eemaldamiseks. - Tugevama armastuse sideme loomine oma partneriga ja kire suurendamine. - Üksteiste vastu hoolivuse tunde suurendamine, enda avamine ja suhtluse edendamine. &nbs..

Loe lisa...

"UUS ARMASTUS" Kuu maagia

by .

  Kuu on võimas element, mille erinevad faasid mõjutavad kogu Maa tegevust ja kui teada täpselt, mis need faasid meile annavad, siis saad sa ideaalselt mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab mõnes kohas selle ära, kord tuues armastust, teisel korral aga närvilisust. Kõik Kuu faasid on erinevad ja sellel korral on "Uue Armastuse" Kuu, nii nagu oli täiskuu, mis võimendas suhteid, siis sellele järgnev uue Kuu loomine on samuti suhetega seotud, aga seekord hoopis positiivsemas valguses. Kirjutan teile siia ühe väikese küünla rituaali, kuidas avada uue Kuu loomi..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja