Menüü
Ostukorv

KÕRVARÕNGAD

KÕRVARÕNGAD
 
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE 2023 õnnekristallid kõrvarõngad "RAHAENERGIA AKTIVEERIJA" on väeehe, mis sümboliseerib 2023. aastal jõukust ning küllust. Aktiveerib rahaenergia. Kõrvarõngad koosnevad Tiigrisilma kristallidest, mis on kaunistatud meta..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE 2023 õnnekristallid kõrvarõngad "TÖÖEDU ja RIKKUS" on väeehe, mis aitab 2023. aastal tuua karjäärialast edu ja õnne. Toob selle kandjale küllust ja rikkust. Ülekullatud hõbedast kõrvarõngad on kokku pandud Tiigrisilma krist..
50.50€
Maksudeta:42.08€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "CRAZY AHHAAT" on kokku pandud Crazy Ahhaadi pärlist ja 925 hõb..
62.90€
Maksudeta:52.42€
Pilt on illustreeriv. Ametüsti kristall ei kuulu toote juurde.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "HEAD ENERGIAD" on kokku pandud Mäekristalli ja Musta Turmaliini kristallidest, mis on kaunistatud metalliga. Väeehe, mis vabastab kõik negatiivsed energiad ja annab head energiat si..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "HÜPERSTEEN" on kokku pandud Hüpersteeni kristallist, mida..
64.40€
Maksudeta:53.67€
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "KUUKIVI" on kokku pandud Kuukivi pärlist ja kullatud 925 hõbedast. Kuukivi toob armastuse sinu ellu, täidab sinu armastusesoovid, muudab sind intuitiivsemaks, aitab sul enda sisetunnet usaldada ja see toob prohvetlikke visioone.Kõrvarõngad on ..
19.90€
Maksudeta:16.58€
La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "MÄEKRISTALL" on kokku pandud Mäekristalli pärlist ja ülekullatud 925 hõbedast. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spi..
46.60€
Maksudeta:38.83€
La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "MÄEKRISTALL" on kokku pandud Mäekristalli pärlist, mida kaunistavad metallist detailid ja sulg. Väeehe, mis taastab head energiad ja kiirendab nende liikumist, aitab soovidel ja unistustel täituda.Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskivi..
21.10€
Maksudeta:17.58€
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MUSKOVIIT" on kokku pandud Muskoviidi pärlist ja ülekullatud 925 hõbedast. Muskoviit toob Sinuni visioone, aitab lahti seletada unenägusid ja mõista märke, mis Sinu eluteele saadetakse. Muudab Sind intuitiivseks.Kõrvarõngad on loodud naturaals..
49.90€
Maksudeta:41.58€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "OONÜKS" on kokku pandud Oonüksist ja kullatud hõbedast. OONÜKS on tõeliselt kaunis must kristall, mis on rahustava ja energiaid tervendava toimega. See kaitseb sind nii väliste, kui ka sisemiste tegurite eest, m..
36.60€
Maksudeta:30.50€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" on kokku pandud Pärlikarbi pärlist, mida kaunistavad metallist detailid. Väeehe, millel on oskus armastust luua ja seda hoida. Sümboliseerib õrnust, headust, armastust, hoolivust ja perekonnaõnne. Toob harmooni..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "PORTSELAN JASPIS" on kokku pandud Portselan Jaspisest ja kullatud hõbedast. Väeehe, mis aitab Sul lõõgastuda, end hästi tunda ja toob rahu Sinu südamesse. On keerulisel eluperioodil Sulle toeks ja õpetab ku..
44.80€
Maksudeta:37.33€
Tooted 1 kuni 12, kokku 58 tootest (5 lehekülge)
KÕRVARÕNGAD, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.