Menüü
Ostukorv

KÕRVARÕNGAD

KÕRVARÕNGAD
 
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "CRAZY AHHAAT" on kokku pandud Crazy Ahhaadi pärlist ja 925 hõb..
62.90€
Maksudeta:52.42€
La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "MÄEKRISTALL" on kokku pandud Mäekristalli pärlist ja ülekullatud 925 hõbedast. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spi..
46.60€
Maksudeta:38.83€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "OONÜKS" on kokku pandud Oonüksist ja kullatud hõbedast. OONÜKS on tõeliselt kaunis must kristall, mis on rahustava ja energiaid tervendava toimega. See kaitseb sind nii väliste, kui ka sisemiste tegurite eest, m..
36.60€
Maksudeta:30.50€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilmast ja ülekullatud 925 hõbedast. TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste ..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilmast ja 925 hõbedast. TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigr..
79.90€
Maksudeta:66.58€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AHHAAT" on kokku pandud Ahhaadist ja 925 hõbedast.AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevai..
20.90€
Maksudeta:17.42€
La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN" on kokku pandud Akvamariini pärlist ja 925 hõbedast.AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin..
32.00€
Maksudeta:26.67€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AMASONIIT" on kokku pandud Amasoniidi pärlist ja 925 hõbedast.AMASONIIT on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasakaalu, enesetervendavat väge j..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AMETÜST" on kokku pandud Ametüstist ja 925 hõbedast.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiat..
17.43€ 24.90€
Maksudeta:14.53€
La Tene kõrvarõngad "AMETÜST matt" on kokku pandud Ametüstist ja 925 hõbedast.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on ..
20.90€
Maksudeta:17.42€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "ANGELIIT" on kokku pandud Angeliidi pärlist ja 925 hõbedast.ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on ingliskeelsest sõnast "Angel" ehk ..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "BARÜÜT" on kokku pandud Barüüdi pärlist ja 925 hõbedast.BARÜÜT on astraalrännakukristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poo..
18.90€ 25.20€
Maksudeta:15.75€
Tooted 1 kuni 12, kokku 74 tootest (7 lehekülge)
KÕRVARÕNGAD, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.