Menüü
Ostukorv

KÕRVARÕNGAD

KÕRVARÕNGAD
 
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "APATIIT" on väeehe, mis parandab analüütilist meelt ja ergutab mõtlemist. Toob uusi huvitavaid ideid ja parandab tööalast vaistu.Kõrvarõngad on kokku pandud Apatiit pärlist ja 925 hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsete..
27.96€ 46.60€
Maksudeta:22.92€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "AQUA AURA" on väeehe, mis vabastab blokaade, mis ei lase selgelt tunnetada, näha ja endaga toimuvat mõista.Kõrvarõngad on kokku pandud Aqua Aura pärlist ja ülekullatud 925 hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsetest ..
31.98€ 53.30€
Maksudeta:26.21€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ÄRILINE ÕNN ja KAITSE" on väeehe, mis aitab sul enda ande tööks muuta ja inspireerib looma midagi edukat, tuues rahalist õnne ja rahulolu.Kõrvarõngad on kokku pandud Piltjaspise ja Musta Spinelli kristallidest, mida kauni..
18.18€ 30.30€
Maksudeta:14.90€
Pilt on illustreeriv. Ahaadi viil ei kuulu toote juurde.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "AURAPUHASTAJA" on kokku pandud Girasoli kristallist, mis on kaunistatud kullatud hõbeda ja metalliga. Väeehe, mis maandab Sinu Auras olevaid pingeid, stressi ja ärevust ning muudab suhtumise o..
21.96€ 36.60€
Maksudeta:18.00€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "BOTSWANA AHHAAT" on väeehe, mis suurendab küllust ja rahaõnne. Muudab negatiivsed energiad positiivseks, tuues head õnne.Kõrvarõngad on kokku pandud Botswana Ahhaadi pärlist ja hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsetest ..
29.94€ 49.90€
Maksudeta:24.54€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "CRAZY AHHAAT" on kokku pandud Crazy Ahhaadi pärlist ja 925 hõb..
37.74€ 62.90€
Maksudeta:30.93€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE a Tene erikollektsioon kõrvarõngad "DUMORTJERIIT" on väeehe, mis õpetab intuitsiooni kuulama ja toob selgust. Vabastab emotsionaalsest pingest.Kõrvarõngad on kokku pandud Dumortjeriidi kristallist, mida kaunistavad metallist ja ülekullatud&..
27.96€ 46.60€
Maksudeta:22.92€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDUÕNN ja KAITSE" on väeehe, mis kaitseb sinu jõudu, väge ja kõike seda mida elu jooksul oled kogenud, olgu see siis materiaalne või emotsionaalne asi sinu elus. Toob sulle edukust ja õnne.Kõrvarõngad on kokku pandud Kullisilm..
16.62€ 27.70€
Maksudeta:13.62€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDU ja ÕNN" on väeehe, mis teeb sind õnnelikumaks ja elurõõmsamaks. Toob materiaalset rikkust, süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema.Kõrvarõngad on kokku pandud Tiigrisilmast, mis on kaunistatud metalliga.&nb..
16.62€ 27.70€
Maksudeta:13.62€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"on väeehe, mis ei lase heal energial kaduda, tuues Sinuni midagi imelist ja head. Hõbedast kõrvarõngad on kokku pandud Hematiidi ja Musta Turmaliini kristallidest ja hõbedast.HEMATII..
21.96€ 36.60€
Maksudeta:18.00€
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENESEKINDLUS"
Uus -40 %
Tegemist on piiratud koguses ehetega.LA TENE erikollektsiooni kõrvarõngad "ENESEKINDLUS" on väeehe, mis toetab sind olema enesekindel ja julge, et erinevate olukordadele vastu astuda. Suurendab usku iseendasse, elujõudu ja austust iseenda vastu.Kõrvarõngad on kokku pandud Hematiidi pä..
12.66€ 21.10€
Maksudeta:10.38€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "HÜPERSTEEN" on väeehe, mis hoiab Sind kõige eest, mis võib endaga kaasa tuua..
18.18€ 30.30€
Maksudeta:14.90€
Tooted 1 kuni 12, kokku 69 tootest (6 lehekülge)
KÕRVARÕNGAD, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.