Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PILTJASPIS"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PILTJASPIS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PILTJASPIS"
36.60€
Maksudeta: 30.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "PILTJASPIS"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PILTJASPIS" on väeehe, mis toob ärilist edu, aitab üles leida oma unistuste töö ja loob võimalusi tööpositsioonil kõrgemale tõusta.

Kõrvarõngad on kokku pandud Piltjaspise kristallist, mida kaunistavad ülekullatud hõbedast detailid. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid.

PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest. 

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

PILTJASPISE maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Piltjaspise kõrvarõngad mõjuvad kõige enam Kroontšakrasse ja Kolmanda Silma Tšakrasse. Piltjaspis aitab neid, kes soovivad äri alustada või uue töö peale tööle minna. Piltjaspis aitab materiaalselt uut algust luua nii, et hirmu ei oleks selle ees, et sa põruksid sellel teemal.

- Selle kristalli puhul on tegemist ärilist õnne, rikkust, küllust ja rahavoolu aktiveeriva kristalliga. Too see kristall enda ellu, kui soovid enda elus majanduslikku õitsengut üles äratada. Piltjaspis toob häid ideid selle kohta, kuidas enda ellu rikkust luua. See paneb sind töötama, tegutsema ning inspireerib midagi edukat looma. Piltjaspise kristall on õnnekristall, millega on sul võimalus enda ellu rikkuseenergiat tuua.

- Piltjaspis toob tuge ja toetust ajal, mil hirm on sinu üle võimust võtnud. See leevendab hirmutunnet, aitab sul kaine peaga mõelda ja ületada enda sees olevaid hirmusid. Piltjaspis oma energiaga pakub sulle kaitset ning emotsionaalset tuge.

- Piltjaspis aitab sul suurt pilti näha ehk mõista elu erinevate külgede alt vaadatuna. See toetab spirituaalset arengut, aidates sinu silmaringi avaramaks muuta. See muudab sind elu suhtes uudishimulikuks ning suurendades sinu enda soovi maailma paremini mõista.

- Väga kasulik neile, kes soovivad materiaalses mõttes edukamad olla. Sobib kanda töö tegemise ajal, et motivatsiooni suurendada töö tegemise jaoks. Piltjaspis aitab headel materiaalsetel ideedel tulla ning suurendab soovi edukas olla.

- Eemaldab igasuguse hirmu selle ees, et see mida sa teed ja lood on ebahuvitav. Piltjaspis tõstab enesekindlust ja aitab sul enda tegemistes olla tugev ning elujõuline.

- Suurendab loomingulist ja aitab neid, kelle töö juures on vaja väga palju ise asju välja mõelda. Piltjaspis aitab ideedel tulla ja aitab neid ideid sul paberile panna või füüsiliseks muuta.

- Piltjaspisel on oskus materiaalseid unistusi täide viia. Kui sa kannad Piltjaspist kõrvarõngastena, siis Piltjaspis aitab unistusi universumi poole teele saata. Kroontšakra saadab sinu unistusi õigetesse kohtadesse, et need täituksid. Piltjaspis on materiaalsete unistuste ja soovide füüsiliseks muutja. Kanna neid kõrvarõngaid Täiskuu ajal ja soovi võimsalt. Täiskuu ja Piltjaspis teevad väga hästi koostööd.

- Kanna Piltjaspise kõrvarõngaid samal ajal mõne teise materiaalse edu kristalliga, kui on soov seda kristalli kanda edu energia eesmärgil. Kanna neid näiteks koos Tiigrisilma, Kinavari või Tsitriiniga.

- See kristall on suurepärane eneseteostuse kristall, milega on võimalik enda oskusi parandada, täiustada ning anne välja tuua. See avab sind enda isiklikku jõudu kasutama, seda väljendama ja rakendama. Piltjaspisele leia koht enda elus ning see tasapisi suunab sind enda annet väljendama ning teistele seda näitama. See inspireerib seda edasi arendama ning leidma võimalusi, kuidas seda kasulikuks muuta.  Kuna Piltjaspis on külluse, rahavoolu ning ärilise õnne kristall, siis see aitab sul enda ande tööks muuta. 

- Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aidates head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Seda eriti siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

- Piltjaspist ma soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida oma rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse kogu lapseootel naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli terve raseduse vältel kanda ja kasutada, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes väikesele beebile võimaluse siia ilma sündida rahus ja tasakaaluka Auraga. 

- Piltjaspis aktiveerib loomingulise voolu, mis omakorda toob inspiratsiooni ja motivatsiooni. Ideaalne kristall neile, kellel on oma töös loomingulisust vaja kasutada. Piltjaspis aitab näha nägemusi selle kohta, mida sa looma peaksid hakkama, aidates oma visioone ja nägemusi füüsiliseks muuta. 

- Piltjaspis toob tööedu ja ambitsioonide täitumist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Piltjaspis on viljakusekristall, kui seda kasutada ja kanda koos Punase Jaspise või Punase Aventuriiniga

- Piltjaspis suunab suitsetamisest loobuma, aidates mõista seda, miks selline tegevus on halb ja ei vääri sinu tähelepanu. See aitab sujuvalt minna üle tervislikumale eluviisile, aidates sul teha enda keha ja hinge jaoks tarku valikuid. Analoogse väega on Suitskvarts. Kui soovid kindlasti väga kiiresti ja hea lõpptulemuseni jõuda, siis on tark neid kristalle koos kasutada või kanda näiteks ehtena. 

- Piltjaspis aitab välja tulla rasketest traumadest ja on üks kristallidest, mis aitab operatsioonijärgselt taastuda. Piltjaspist on mõistlik kanda endaga või hoida enda läheduses terve tervenemise ja taastumise perioodil. Piltjaspis blokeerib tüsistuste tekkimist ja süstib elurõõmu ning jõudu, mis on tervenemise jaoks üliolulised faktorid. Piltjaspis aitab üle saada pikaajalisest haiglas viibimisest, aidates elujõudu suurendada ja uuesti tavapärasesse elurütmi naaseda.  

- Piltjaspis aitab mineraalainetel kiiremini kehasse jõuda ja üleüldiselt vitamiine kergemalt omaks võtta.

- Piltjaspis aitab tervendada neerudega seotud probleeme.  

PÄIKESEPÕIMIK

Piltjaspis on Päikesepõimikut aktiveeriva ja tasakaalustava toimega. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks. Kristall, mis aktiveerib Päikesepõimiku küllusenergiaid ligi tõmbama. Mida aktiivsemini töötab sinu Päikesepõimik, seda külluslikumad võimalused sinu teele satuvad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Piltjaspis kõige enam SKORPIONITKALJUKITSE ja VÄHKI.

Piltjaspis on Kaljukitse külluse- ja materiaalse edu kristall. Piltjaspis toob Kaljukitse ellu rahavoolu, oskuse leida üles oma unistuste töö ja tööpositsioonil kõrgemale tõusta. Kaljukitsel on kasulik Piltjaspist enda kodus, küllusekristallide keskel või tööjuures hoida. Kanda sellel perioodil, mil soovitakse materiaalset kindlustunnet ja heaolu saavutada.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnnekristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluseõnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Piltjaspist soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kõrvarõngaste kogupikkus ca 3,5 cm. Kristalli suurus 1,3x0,4 cm.
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
14.60€
Maksudeta:11.97€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
13.10€
Maksudeta:10.74€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
29.90€
Maksudeta:24.51€
LA TENE erikollektsioon AAFRIKA ehtekomplekt "ÄRILINE ÕNN"
AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsioon AAFRIKA ehtekomplekt "ÄRILINE ÕNN" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad külluslikke energiaid, ärilist edu, tööala..
190.90€
Maksudeta:156.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.