Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU"

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU"
-40 %
LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
33.78€
56.30€
Maksudeta: 27.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÜLIM HINGERAHU

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad elada hetkes, näha ilu ja võlu kõiges, mis Sind ümbritseb. Toob hingerahu ja õnnetunnet.

La Tene kinkekarbis on Ametüsti ja Kuukivi käekett ja Ahhaadist ja Ametüstist metallripats. 

AMETÜSTIL on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aitab elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima, andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

KUUKIVI on ülim armastuse- ja spirituaalse arengu kristall. Kuukivi täidab armastusesoove, muudab sind ennast armastavamaks, romantilisemaks, lahkemaks ja heldemaks.

AHHAAT aitab taastada usku iseendasse, näha majanduslikku seisu positiivse vaatenurga alt, blokeerides ära rahaahnuse ja aidates sul uskuda paremasse tulevikku.

Ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega ja laadida Mäekristall geoodil.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Karbi suurus on ca 8,5x8,5x3 cm. Ripatsi kogupikkus on ca 4-6,3 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
10.64€ 15.20€
Maksudeta:8.72€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Valge Aragoniit alus ja SALVEI "ARMASTUS" rituaaltõrvik ei kuulu komplekti.SALVEI on väga vajalik rituaa..
3.40€
Maksudeta:2.79€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM POSITIIVSUS ja ENERGIA" on kokku pandud väeehetest, mis toovad positiivsust, head enesetunnet, ..
31.80€ 53.00€
Maksudeta:26.06€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
10.78€ 15.39€
Maksudeta:8.83€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "GRANIIT" on valmistatud naturaalsest poolvääris..
13.50€ 22.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt SÕNN "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib r..
13.50€
Maksudeta:11.06€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
16.94€ 24.20€
Maksudeta:13.88€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.