Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt meestele "TERVIS"

LA TENE kristallikomplekt meestele "TERVIS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt meestele "TERVIS"
12.80€
Maksudeta: 10.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele "TERVIS"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt meestele „TERVIS” annab mehele juurde tervendavat väge, aitab kaitsta ja hoida head tervist ning haigustest taastuda.

Komplekti kuuluvad Kambaba Jaspis, Pruun Aragoniit ja Bretšastunud Jaspis. Selles komplektis on kolm kristalli, mis hakkavad mehega väga kiirelt tööle. Kristallikomplekt on pandud koti sisse.

KAMBABA JASPIS on kristall, mis rahustab meelt ja taandab närvilist energiat. Eriti kasulik neile meestele närvide rahustajaks, kellel on tekkinud tööst, suhteprobleemidest või ükskõik millisest teemast ärevus.

Kambaba Jaspis on ka hea une talisman. Unehäirete tervendamiseks kanna seda pikka aega endaga kaasas.

Kambaba Jaspis aitab mehel paremini toituda nii, et see toit oleks tema keha jaoks tervislik. Väga kasulik neile, kes soovivad oma eluviisi tervislikumaks muuta ja oma tervises kardinaalseid muudatusi teha, kuna aitab paremini toituda ja erinevatel alternatiivsetel tervendustel kiiremini mõjuma hakata. Kambaba Jaspis aitab kehal uue režiimiga kiirelt kohaneda. Kambaba Jaspis toetab taimetoitlust, aidates sul rohkem taimi süüa ja vähendada vajadust liha järele. 

PRUUN ARAGONIIT aitab vigastusest taastuda ja kiirendab luude kokku kasvamist. On kasulik neile, kellel esinevad paanikahood. Ergutab ka vereringet, eriti kasulik külmade käte/jalgade korral. 

BRETŠASTUNUD JASPIS on ülim tervendaja, aidates kehale energiat anda. See on kristall, mis tõmbab kõikide teiste kristallide tervendavad omadused iseendasse ja asub seda sulle edasi andma. Tugevdab immuunsust, tervendab põit, reproduktsiooniorganeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

Kristallikomplekti võib kaasas kanda, nendest vee-eliksiiri valmistada või kodu Ida ilmakaares hoida, kui selle koti sisse oma pilt panna. Idas on kodu tervisekanal ja sellepärast võib seda ka seal hoida. Kristalle võib hoida ka voodi all.

Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida. Aeg-ajalt puhasta kristallikomplekti Salvei- või Palo Santo viirukiga, et kristallid oleksid aktiivsed. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.75€
PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see on seotu..
8.60€
Maksudeta:7.17€
Käekett on müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "JÕUD" koosneb Tiigrisilmast, Laavast, Ahhaadist, Mustas..
29.50€
Maksudeta:24.58€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
14.80€
Maksudeta:12.33€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "TERVIS ja ELUJÕUD" on väeehe, mis annab elujõudu ning aitab viia tasak..
57.70€
Maksudeta:48.08€
La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on kolm kristalli, mi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
14.10€
Maksudeta:11.75€
KODUPUHASTUS küünal on suurepärane koduenergiate puhastaja. Kõige universaalsem ja multifunktsionaalsem energiatervendaja, mille eesmärgiks on eemalda..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni käekett meestele "ISIKLIK ÕNN" on väeehe, mis toob õnne igas mõttes, kasvatab posit..
33.30€
Maksudeta:27.75€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.