Menüü
Ostukorv

LA TENE BRÄND

LA TENE BRÄND
LA TENE bränd on loodud selle lehekülje autor Tene Laulu poolt. Kõik La Tene brändi tooted on Tene kujundatud, nendesse on pandud tema isiklik nägemus ja tervendavad soovid. La Tene brändi kuulub suurejooneline käeehete kollektsioon, millest leiab igaüks endale midagi kaunist ja võimast. Käeehetele lisaks leiab La Tene brändi toodetest La Tene sõrmuseid, kõrvarõngaid, juukseehteid ja kristallikomplekte. Kõige uuem lisa La Tene brändi on eeterlikud õlid ja baasõlid, mis on 100% naturaalsed ja kehasõbralikud tervendajad.
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSESOOVIDETÄITJA" on kokku pandud Kuukivi, Mäekristalli ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab täide viia armastusega seotud soove ja unistusi, tuues Sinu ellu palju romantikat, kirge ja armastust.Selles ehtes on vaid natura..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "EBAÕNNE VABASTAJA ja ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Musta Ahhaadi, Oonüksi ja värvitud Hematiidi pärlitest. Käekett, mis blokeerib negatiivsed energiaid ja vabastab ebaõnne. Toob Sinu eluteele positiivsust ja häid võimalusi.See käekett on..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "HEAD VÕIMALUSED" koosneb Rohelisest Kvartsist, Oonüksist ja Hematiidist. Väeehe, mis toob Sinu ellu suurepäraseid võimalusi, materiaalselt head õnne, küllust, rikkust ja luksust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskivide..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "HINGESUGULASE VÄEESE", koosneb Pärlikarbist, Kivistunud Puidust, Kuukivist ja Hematiidist. See on väeese, mis toob Sinu ellu armastust, aitab kohtuda hingesugulasega ja temaga koos olles teda hinnata ja armastada.See käekett on valmistatud v..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "HINGETERVENDAJA" on kokku pandud Suitskvartsi, Valge Jaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis vabastab ülekoormusest, toob Aurasse uut energiat ja tasakaalustab, aitab end hästi tunda.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsiooni käekett "INGLID JA ÕNN" on kokku pandud Jaadi, Valge Jaadi ja hõbe 925 pärlitest. Aitab Inglitega kontakti luua ja nende sõnumeid mõista. Loob Inglipoolse kaitse ning suurendab õnnetunnet.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsiooni käekett "ISIKLIK JÕUD" on kokku pandud Tuliahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis annab sulle jõudu ja vastupidavust. Toob isiklikesse ettevõtmistesse edu ja motiveerib asju lõpuni viima.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAARTIDEGA ENNUSTAJA" on kokku pandud Labradoriidi, Ingli Aura, Oonüksi ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. Väeehe, mis muudab Sinu intuitsiooni tugevamaks ja blokeerib valenägemusi.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSE HALVA EEST" on kokku pandud Oonüksist, Mustast Ahhaadist ja Hematiidist. See on väeese, mis kaitseb negatiivsete inimeste, kriitika, ebaõnne ja välisohtude eest. Muudab sind halbades situatsioonides tugevamaks.See käekett on valmistat..
55.50€
Maksudeta:46.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSEMAAGIA" on kokku pandud Hüpersteeni, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Käekett, mis kaitseb selle kandjat kahjulike inimeste ja halbade kogemuste eest. Loob sinu ümber kaitsekilbi ja hoiab kõige halva eest.Selles ehtes on vaid ..
32.20€
Maksudeta:26.83€
La Tene erikollektsioon käekett "KAITSTUD AURAVÄLI"
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSTUD AURAVÄLI" koosneb Sardoonüksist, Crazy Ahhaadist, Hematiidist ja 925 hõbepärlist. See käekett hoiab eemal ebaõnne, toob head õnne ja suurendab positiivseid emotsioone.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tooted 1 kuni 12, kokku 623 tootest (52 lehekülge)
LA TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.