Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kuntsiit, Petaliit ja Pärlikarp. Nende kolme kristalli kooslus toob sinu ellu armastuseõnne. Kui otsid uut armastust, suhtesse rohkem romantikat või üleüldse paremat suhtesaatust, siis need kristallid loovad sinu soovide jaoks kasuliku energia. Kõik kolm kristalli on väikesed ning need on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga. 

Kuntsiit aitab lootust kõrgel hoida, aidates uskuda armastusse ja olla armastusele vastuvõtlik. Kuntsiit aitab vabastada mineviku takistusi, hirme ja blokaade, mis ei lase sul täna täiel rinnal armastada. See esmalt tervendab sinu minevikku, seejärel parandab suhteid ja kutsub armastust ellu. Kuntsiit aitab sul iseendaga rahul olla, kasvatades sinus igal tasandil tingimusteta armastust.

Petaliidil on oskus läbi sinu Inglite tulla sulle armastuse teemadel appi, kui sa seda teemat enda hinges kaasas kannad. Petaliidil on olemas vastavad energiad, mis annavad sulle jõudu ja usku armastusse.

Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida. Õpetab armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

Aeg-ajalt puhasta seda kristallikomplekti Roosi- või Jasmiiniviirukiga, et need kristallid oleksid võimalikult aktiivsed. Võid komplekti kaasas kanda, hoida magamistoas või armastusealtaril. Koju need sobivad ilmakaare järgi Lõunasse.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.