Menüü
Ostukorv

KÄEKETID

KÄEKETID
La Tene käeketid on Tene ise kombineerinud ja igal käeketil on oma maagiline vägi. Käeketid teeb eriliseks kristallide kombinatsioon ja õige järjestus käeketis. Kristallidel on palju positiivseid omadusi, aga kui neid teiste kristallidega kokku panna, siis tulevad esile nendes konkreetsed omadused eeterkeha muutmiseks. La Tene käekette soovitame laadida aknalaual Kuuvalgel Kuukivi, Seleniidi ja Musta Obsidiaani peal, et nende energia säiliks.
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Tiigrisilma ja Thuliidi kristallidest. Kandes seda ehet, leiad Sa idülli suhetealaselt. Toob armastuseõnne ja loob imelisi suhteid Sinu elus! „Soovin Sulle palju armastust!” Tene La..
23.30€
Maksudeta:19.42€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ENERGIA" koosneb Musta Spinelli, Kassisilma ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet liigud sa kordades kiiremini 5D tasandile. Saavutades edu, tasakaalu, õnne ja harmoonia. "Soovin imelist uut algust!" Tene ..
26.30€
Maksudeta:21.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D HINGESUGULANE" koosneb Roosa Sammalahhaadi, Kuukivi ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet, loob universum ühenduse Sinu ja hingesugulase vahel. Pakkudes Sulle idüllilist armastust! „Soovin Sulle imelist armastuse ..
24.90€
Maksudeta:20.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS ja RÕÕM" koosneb Sinise Aragoniidi, Roosa Kvartsi ja Valge Topaasi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis hoiab armastust tugevana ja ei lase suhtest kaotada rõõmu, särtsu ja lõbusu..
44.40€
Maksudeta:37.00€
Tegemist on piiratud koguses toodetega. LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUS" koosneb Roosa Kvartsi, Granaadi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis äratab üles Sinu romantilise poole ja annab võimaluse Sul armastust tunda. Aitab tingimusteta armastust vastu võtta ja..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tooteid on piiratud koguses. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUSE AURA KAITS..
42.20€
Maksudeta:35.17€
La Tene erikollektsiooni käekett "EESMÄRKIDE KAITSE" on kokku pandud Akvamariini ja Dendriitopaali kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi ja hõbeda pärlid. Väeehe, mis suunab hinge konkreetsete eesmärkide saavutamisele. Muudab Sind emotsionaalselt vastupidavaks ja ta..
39.90€
Maksudeta:33.25€
LA TENE erikollektsiooni käekett "EMOTSIONAALNE TASAKAAL", koosneb Vikerkaare Kuukivi, Valge Ahhaadi, Lumikvartsi ja Kuukivi kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. See väeehe loob emotsionaalse tasakaalu muutuste teel. Toetab elumuutuste ajal ja aitab olla het..
45.50€
Maksudeta:37.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "EMOTSIOONID ja TUNDED" on kokku pandud Sinise Aragoniidi ja Laava kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Käekett, mis aitab Sul enda emotsioonidest ja tunnetest aru saada. Aitab mõista, miks sa midagi tunne..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "ENESEKAITSE ja VABADUS" on Preniidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pärlid. Kandes seda ehet, on Sinu isiklik Auraväli kaitstud absoluutselt kõige halva eest. See kingib hingelist vabadust! „Soovin, et Sa ole..
28.90€
Maksudeta:24.08€
La Tene erikollektsiooni käekett  "HARMOONILINE SUHE" on kokku pandud Sinisest Hauliidist, ja Pärlikarbist, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis toob Sinu suhtesse selgust, head õnne, austust, ustavust ja teineteise mõistmist ning muudab omavahelised sidemed..
21.20€
Maksudeta:17.67€
Tooted 1 kuni 12, kokku 394 tootest (33 lehekülge)
KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.