Menüü
Ostukorv

LASTE KÄEKETID

LASTE KÄEKETID
LASTE KÄEKETID
La Tene erikollektsioon käekett lastele "RÕÕMSAMEELSUS JA KAITSE" on kokku pandud Musta Turmaliini, Tiigrisilma, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab Sul olla rõõmsameelne, energiline, julge ja õnnelik. Toob hea tuju ja kaitseb halbade kogemuste eest.Selles ..
12.20€
Maksudeta:10.17€
La Tene erikollektsioon käekett lastele "SÕPRUSE EHE" on kokku pandud Rohelise Aventuriini ja Hematiidi kristallidest ning kaunistatud hõbe 925 pärlitega. Väeehe, mis toob häid sõpru ja aitab sõprussuhteid tugevamaks muuta.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivi..
14.90€
Maksudeta:12.42€
La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "ENESEKINDLUS JA SÕPRUS" on kokku pandud Roosa Kvartsi, Pärlikarbi, Lepidoliidi ja Hematiidi pärlitest. Toob häid sõpru ja aitab julgemalt suhelda. Suurendab enesekindlust.ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Ro..
15.50€
Maksudeta:12.92€
La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "HEAOLU" on kokku pandud Roosa Kvartsi, Lepidoliidi, Pärlikarbi ja Hematiidi pärlitest. See on käekett, mis toob tüdrukutele rahu, suurendab heaolu ja aitab enda tundeid väljendada.ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu ..
13.90€
Maksudeta:11.58€
La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "ÕNNELIKUKS TEGIJA" on kokku pandud Roosa Kvartsi ja Pärlikarbi pärlitest. See on käekett, mis toob rõõmsa tuju, suurendab positiivsust ja head õnne. Aitab olla õnnelik.ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõig..
14.40€
Maksudeta:12.00€
La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "PEREKONNA ARMASTUS" on kokku pandud Mango Kaltsiidi, Roosa Kvartsi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe loob tugeva sideme pereliikmete vahel. Toob rõõmu, positiivsust ja headust.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii na..
13.90€
Maksudeta:11.58€
Tegemist on piiratud kogustes ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett tüdrukutele "SÕPRUS ja EDUKAS ÕPPIJA" on kokku pandud Fluoriidi, Roosa Kvartsi ja Hematiidi pärlitest. See on käekett, mis aitab keskenduda õppimisele, tugevdab mälu ja analüüsivõimet. Toob häid sõpr..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene käekett "LAHKUS" on mõeldud kandmiseks nii naistele kui ka tüdrukutele. See käekett on kokku pandud kahest erinevast kristallist, mis muudab iga naise või tüdruku lahkemaks ning ..
15.92€ 19.90€
Maksudeta:13.27€
La Tene käekett lastele "2022. AASTA ÕNNETOOJA" toob lapsele 2022. aastal head õnne, suurendades enesekindlust ning aidates olla õnnelik ja rõõmsameelne. Selles on kombineeritud Tiigrisilma ja Serpentiin Jaadi kristallid ning hõbe 925 pärlid, mis suunavad head õnne..
11.50€
Maksudeta:9.58€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett lastele "LOOVUS" koosneb kahest kristallist, milleks on Picasso Jaspis ja Hematiit. Hematiite on selles väeehtes mitut erinevat sorti ja see käekett on kokku pandud spetsiaal..
9.26€ 10.90€
Maksudeta:7.72€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett poistele "SIHIKINDLUS" on loodud poistele kandmiseks. Selles ehtes on kolm erinevat kristalli, mille kooslusel avalduvad positiivsed energiad ja nende kristallide vägi annab p..
18.36€ 21.60€
Maksudeta:15.30€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett poistele "TAHTEJÕUD" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. See ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle kandmise väga mugava..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
LASTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.